Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Asus ExpertBook B1400CEAE-BV0402, Intel® Core™ i3-1115G4, 8 GB, 256 GB, 14 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus ExpertBook
Mudel B1400CEAE-BV0402
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-
Korpuse värv Sinine
Kaal 1.45 kg
Pikkus 323.4 mm
Laius 215.6 mm
Kõrgus 19.2 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 14 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Ei
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1366 x 768

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Puudub

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i3
Protsessori põlvkond Tiger Lake (Intel)
Protsessori tüüp Intel
Protsessori mudel Intel® Core™ i3-1115G4
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
2
Protsessori sagedus 3 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
6 MB

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4 (SO-DIMM)
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
48 GB

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
256 GB
Arvuti kogumälumaht 256 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Intel
Videokaardi seeria UHD
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Intel UHD Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 2 x USB 3.2 Gen 2, Bluetooth 5.2, Combo audio jack, DC-In, HDMI, RJ-45, Thunderbolt 4, USB 2.0, VGA
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Wi-Fi 6 (802.11ax

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Jah
Toetatud mälukaardid
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Micro SD

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Metal
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Ei
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Turvasüsteem TPM 2.0
Sõrmejälje lugeja Jah

Lisaks

Garantii 36 kuud
4G kommunikatsiooni tugi Ei
Primed to perform. Configured for your business.
ASUS ExpertBook B1 is tailored for business, making it the smart choice for ambitious startups, established education organizations and growing firms of all sizes. It boasts high performance, military-grade durability and extensive customization to empower your business. It’s also engineered to confidently handle whatever tasks come your way, with a full set of I/O ports, speedy WiFi 6 and cutting-edge AI noise-canceling technology. ExpertBook B1 streamlines your workflow to keep you productive.

Great all-around performance
Enjoy heavy-duty performance on ASUS ExpertBook B1, with an advanced 11th Gen Intel® Core™ processor and NVIDIA® GeForce® discrete graphics1, delivering the powerful performance you need to get the job done. Coupled with up to 48 GB memory and capacious storage, B1 is the business laptop that equips you for even the most intensive work and ensures quick access to the content you need. It’s also primed for non-stop connectivity, with congestion-busting WiFi 62 and ASUS WiFi Master3 technology which help you automatically connect to the best WiFi signal, ensuring a rock-solid and stable connection wherever you are.

Speed and capacity, both on board
You can specify ASUS ExpertBook B1 with up to two storage devices, providing a powerful combination of ultra-fast 1 TB SSD and 2 TB HDD, perfect combination of high-speed data access and large storage capacity. Removal of a few screws on the base provides easy access to upgrade the RAM or storage devices without the need to disassemble the entire device.

Perfectly-balanced power
ASUS ExpertBook B1 features exclusive Intelligent Performance Boost technology to achieve the best laptop performance and agility by tuning the internal thermals. ASUS-exclusive algorithms combine with up to five4 smart sensors, an aerodynamic design and an up to 90-watt5 power supply to intelligently manage CPU performance. This empowers you to switch effortlessly between Performance, Balanced or Whisper modes — enabling you to get on with business while B1 handles power and performance in any scenario.

Performance Mode
Maximizes performance and thermal parameters for heavy workloads6.

Balanced Mode
Intelligently optimizes performance, thermal, and power parameters for everyday tasks.

Whisper Mode
Cool and quiet power-saving operation.

Freewheeling mobility
ASUS ExpertBook B1 is a thin and light business laptop, weighing as little as 1.45 kg7 — so it’s handy to carry anywhere. Just pick up and go!

A bigger window on your world
The narrow-bezel NanoEdge display features a frameless three-sided wide-view, with slim bezels that create an 84% screen-to-body ratio for incredibly immersive viewing experiences.

Video Conference
Next-level AI noise-canceling audio technology

With the increase of remote work and video conferences, we implemented the ASUS AI noise-canceling technology to ensure the best experience. The AI Noise-Canceling Mic feature in the MyASUS9 app effectively filters out unwanted ambient noise. There are two modes: Single-presenter mode allows the voice directly in front of the PC to be heard clearly; while Multi-presenter mode clarifies speech from different direction, ensuring optimum quality for group conference calls. The AI Noise-Canceling Speaker feature filters out all ambient noise apart from human speech — so you’ll hear what everyone else is saying.
Press play to experience noise-canceling technology
Turn on your device audio to hear the difference.

I/O Ports
Extensive, versatile connectivity

Connectivity is especially important in a business laptop to handle all workloads. ASUS ExpertBook B1 is packed with a comprehensive selection of I/O ports, including the industry-leading Intel® Thunderbolt™ 4 for lightning-fast, up to 40 Gbps data transfers, video output with support for two displays and fast-charge capability16. It also has two USB 3.2 Gen 2 and a USB 2.0 Type-A, HDMI 2.0, Ethernet and a microSD card slot — so it’s primed and ready for the today’s remote-working paradigm16. For enhanced reliability, the solidly constructed ports are test to endure over 10,000 insertions10.

Remote Working
Multi-task with dual 4K displays

ASUS ExpertBook B1 helps you minimize the hassles and inconveniences of remote work. With both Thunderbolt 4 and HDMI 2.0 ports available, you’re free to connect up to two external 4K UHD displays. So, for example, you could host a video conference on B1’s own display while using two screens on either side to keep in view information that’s important to your call. The screen is also certified by TÜV Rheinland for low blue-light emissions, proving a more comfortable viewing experience that potentially helps to protect your eyes from damage.

WiFi
Faster, more stable connections

With the latest WiFi 6 built in, ASUS ExpertBook B1 delivers faster-than-wired speeds of up to 2.4 Gbps, letting you enjoy smooth streaming of FHD online videos and large file transfers in seconds2. There’s also ASUS WiFi Master technology3 to help you automatically connect to the best WiFi signal, ensuring a rock-solid and stable connection wherever you are.

Security Solutions
Strong data protection and privacy

ExpertBook B1 comes with a robust security system in place to ensure confidential and private data does not leak out. These include an integrated fingerprint sensor and physical webcam shield, plus TPM 2.0 to ensure attackers don’t get a behind the scenes to look at your private life. There’s even an integrated Kensington lock slot, making it quick and easy to secure your ExportBook B1.

Durability
Solid construction

The chassis design incorporates features that provide extra structural rigidity to cope with the rigors of everyday use.

Reliability
Military-grade toughness and build quality

Life on the road is tough, so ExpertBook B1 is designed to both meet and surpass exacting industry thresholds — including the ultra-demanding MIL-STD 810H US military standard. It’s built to survive every extreme, from freezing temperatures to the searing heat of desert storms, and high-speed shocks to everyday bumps. B1 also undergoes stringent in-house testing, including panel-pressure, shock and drop tests for an assurance of serious durability11.

Business-ready
Everyday productivity, elevated

ExpertBook B1 is engineered from the ground up to ease every aspect of your working, with a raft of innovative and configurable user-friendly features to drive your productivity. These include NumberPad 2.0, the ASUS-exclusive virtual numeric key pad, and a backlit keyboard12. Even the display is designed to make life easier, with a hinge that allows it to swing through a full 180° — perfect for sharing information with colleagues or classmates.

Service
Maximum support, minimal effort

The ASUS Service Package offers a wider range of solutions that go beyond the standard warranty to meet the needs of business-critical IT environments. The extended offerings protect your business — not just the hardware — allowing you to customize a service solution that best meets your needs
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid