Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Asus ROG Strix G15 G513RM-HF148W 90NR0845-M007H0, AMD Ryzen 7 6800H, 16 GB, 1 TB, 15.6 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus ROG Strix G15
Mudel G513RM-HF148W
Arvuti tüüp Mänguritele
Korpuse värv Must
Kaal 2.3 kg
Pikkus 354 mm
Laius 259 mm
Kõrgus 27.2 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 11 Home
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Microsoft Windows 11 Home
Toetatud operatsioonisüsteemid Windows 10, Windows 11

Protsessor

Protsessori klass AMD Ryzen 7
Protsessori põlvkond AMD Ryzen™ (AMD)
Protsessori tüüp AMD
Protsessori mudel AMD Ryzen 7 6800H
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
8
Protsessori sagedus 3.2 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
16 MB

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4 (SO-DIMM)
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
16 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB
Vabade operatiivmälu pesade kogus 1
Operatiivmälu taktiline sagedus 4800 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
1 TB
Arvuti kogumälumaht 1 TB

Videokaart

Videokaardi tüüp Nvidia
Videokaardi seeria Geforce
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Nvidia GeForce RTX 3060
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
6 GB GDDR6
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Jah
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Jah
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, Combo audio jack, HDMI, RJ-45
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Wi-Fi 6 (802.11ax)

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Dolby Audio
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei
Toetatud mälukaardid
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
-

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Metal
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Ei
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Sõrmejälje lugeja Ei

Lisaks

4G kommunikatsiooni tugi Ei
Päritoluriik Hiina
Garantii 24 kuud
Focused firepower streamlines and elevates the core Windows 10 Pro gaming experience in the ROG Strix G15/17. With up to a powerful AMD Ryzen™ 9 5900HX CPU and GeForce RTX™ 3070 GPU, everything from gaming to multitasking is fast and fluid. Go full-throttle on esports speed with a competition-grade display up to 300Hz/3ms, or immerse in rich detail on a WQHD 165Hz/3ms panel. Adaptive-Sync makes gameplay ultrasmooth, while advanced thermal upgrades help you stay cool under pressure. No matter what your game is, you can achieve your perfect play.

LOSERFRUIT
Leading gaming streamer with 2.4M Twitch followers

As a fan of ROG for many years, I'm super excited for the new Strix G laptop! ROG Strix G 2021 is perfect to help with on the go streams and video making. It’s sleek and lightweight so I can bring it with me, It’s powerful enough that I can edit videos and thumbnails and it has the performance to run Fortnite and my other favorite games with ease.

DESIGN
ATHLETIC APPEAL

Sporty aesthetics in three distinct colors take your look to the next-level. Stealthy Original Black, cool Eclipse Gray, and bright Electro Punk personas show off your gaming style. Play anywhere on a chassis that’s up to 7% smaller and more portable than previous generations. Subtle cut-outs and icons adorn the exterior and even add intrigue to the bottom of the laptop, setting the system apart at any angle. Illuminate your environment with Aura Sync accents that shine from the metallic ROG logo, across the backlit keyboard, to the wraparound light bar.

CHOOSE YOUR COLOR
Light ‘em up

Illuminate your life in RGB. A redesigned light bar increases the density of LEDs to create a more refined underglow beneath the chassis. Personalize your Aura Sync settings to set the ideal gaming mood across an entire ecosystem of compatible devices.

Sporting good looks
From its aluminum-capped lid to its textured base, this laptop blends everyday durability with athletic style. The metal top resists knocks and bumps while also enabling slimmer bezels. The plastic palm rest stays cooler to the touch for more comfortable marathon gaming sessions. And the crosshatched grip along the bottom stays planted while playing and makes the chassis easier to grab on the go.

Smaller size
The new Strix series packs serious gaming power into a more portable chassis. For 15” models, the footprint is 7% smaller than the previous generation, while 17” versions are 5% smaller. The trim and streamlined chassis makes it easier than ever to jump in-game anywhere. It also enables an 85% screen-to-body ratio with superslim bezels that make gameplay more immersive.

Bigger touchpad
Improve everyday comfort and usability with an active touchpad area that’s 85% larger than previous generations. More space means greater precision along with more comfortable hand movements and gestures while you’re navigating. The glass pad is coated in a matte finish that adds strength with a silky smooth feel.

PERFORMANCE
GAMING GREATNESS

The latest processors team up to take down gaming, multitasking, and more. NVIDIA graphics up to a GeForce RTX™ 3070 GPU deliver smooth frame rates, while up to an overclockable AMD Ryzen™ 9 5900HX CPU powers through heavy lifting. Armed with up to 32GB of high-performance DDR4-3200 RAM, you can game, stream, and switch gears seamlessly. Up to 1TB of NVMe SSD storage accelerates load times for games and apps, and a second M.2 slot lets you add another drive to expand your collection.

*Tested on ROG Strix G15 with NVIDIA GeForce RTX™ 3070 graphics card, AMD Ryzen™ 9 5900HX processor, and 32GB DDR4 RAM.

DISPLAY
PRECISION SPEED

Choose between high-refresh displays to customize your gaming experience. Go for esports excellence with up to a 300Hz/3ms gaming panel that offers tournament-level speed. Marvel at detail-rich visuals with a 165Hz WQHD display that deftly balances refresh rate and resolution. Both panels deepen immersion with Adaptive-Sync technology that eliminates screen tearing and minimizes stuttering. Super-narrow bezels frame your view, minimizing distractions to keep you locked in the scene.

COOLING
CUTTING-EDGE COOLING BOOSTS PERFORMANCE

Keep a low profile with quieter, more effective cooling. Liquid metal thermal compound pulls more heat away from the CPU. Arc Flow fans spin 84 blades each with a new design that pushes more air with less turbulence. Air flows through up to 4 heatsinks and fan outlets to rapidly expel heat. These and other improvements allow ROG Boost to overclock the GPU in Turbo mode, and they open up extra thermal headroom to pursue even higher GPU clocks and also overclock the CPU.
*Liquid metal’s impact on CPU temperatures varies based on the workload

AUDIO
IMMERSE IN CRYSTAL CLEAR SOUND

Twin Smart Amp* speakers fire sound directly at you to maximize clarity. Put on headphones to experience virtual 5.1.2-channel surround sound powered by Dolby Atmos, and be at the center of the action. Two-Way AI Noise-Cancelation removes unwanted noise from incoming and outgoing audio, making your team chat, streaming, and other communications crystal clear.

BATTERY
LIVE LONGER

Unplug and do more on the move with a high-capacity 90Wh battery. Extend your battery life away from wall sockets with Type-C charging from compatible power packs. For everyday activities like web browsing and streaming video, you can work off a smaller USB-C adapter up to 100W and travel even lighter with a single charger for your laptop and phone.

KEYBOARD
STRIKE WITH PRECISION

Precision and instinct define the desktop-inspired keyboard. Five dedicated hotkeys put frequently used controls within reach, so you can make quick adjustments while staying in the flow of the action. Bigger, isolated arrows, and well-spaced function keys let you navigate more intuitively and accurately. Highlight crucial commands with per-key RGB lighting. Punch in your inputs worry-free with durable key switches built to withstand over 20 million presses.

AURA SYNC
AURA SYNC LETS YOUR PERSONALITY SHINE

Dim the lights and let Aura Sync take center stage. Illumination across the keyboard filters up through clear edges around the keys, and optional per-key RGB lets you highlight critical commands for quick navigation. Customizable colors extend into the light bar wrapped around three edges of the chassis, highlighting your setup with underglow. Add your favorite Aura Sync devices to make a matching environment all your own. Set the mood for immersive play. Link effects to in-game events. Show your true colors with a personalized experience.

CONNECTIVITY
RELIABLE WI-FI 6 NETWORKING

Game at gigabit speeds where compatible connections are available with Wi-Fi 6 (802.11ax). It boosts peak interface bandwidth , increases efficiency and reliability on crowded networks, and offers lower latency for less lag in-game. ROG RangeBoost enhances reception by evaluating the signal strength of four internal antennas and then picking the best pair to use for your location, minimizing dead spots and increasing range by up to 30%.

I/O port
COMPREHENSIVE CONNECTIVITY

Power up your setup with a versatile selection of I/O ports. Hook up next-gen devices at Gen 2 speeds via the USB 3.2 Type-C™ with DisplayPort™ 1.4 and USB Power Delivery. Three Type-A USB 3.2 Gen 1 ports are ready for your favorite gaming gear, while HDMI 2.0b lets you connect a 4K monitor or TV at up to 60Hz. The key ports are strategically positioned at the back to keep cables out of your space.

ARMOURY CRATE
ROG Armoury Crate unifies system and lighting controls to put essential settings at your fingertips in a single utility. You can easily define and customize Scenario Profiles that automatically make adjustments when you launch your favorite titles.

GEAR UP AND GAME
Upgrade your Strix G15 experience with two bundle options. The Electro Punk set coordinates looks across matching components, including the ROG Strix Go Core Electro Punk headset, ROG Strix Impact II Electro Punk gaming mouse, ROG Sheath Electro Punk mouse pad, and bold ROG Electro Punk backpack. For stealthier style, you can also bundle our Impact gaming mouse and black ROG backpack. All bundles feature an ROG GC21 external camera that captures Full HD footage at 60 FPS, plus a Type-C charger with 100W USB Power Delivery.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid