Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Asus TUF Gaming F17 FX707ZC-HX015W 90NR08U2-M00360, Intel® Core™ i5-12500H, 16 GB, 512 GB, 17.3 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus TUF Gaming F17
Mudel FX707ZC-HX015W
Arvuti tüüp Mänguritele
Korpuse värv Hall
Kaal 2.6 kg
Pikkus 264 mm
Laius 394 mm
Kõrgus 25.4 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 17.3 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Jah
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080
Ekraani sagedus 144 Hz

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 11 Home
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Microsoft Windows 11 Home
Toetatud operatsioonisüsteemid Windows 10, Windows 11

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i5
Protsessori põlvkond Alder Lake (Intel)
Protsessori tüüp Intel
Protsessori mudel Intel® Core™ i5-12500H
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
12
Protsessori sagedus 3.3 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
18 MB
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
Intel HM570 Express

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR5
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
16 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB
Operatiivmälu taktiline sagedus 4800 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Nvidia
Videokaardi seeria Geforce
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Nvidia GeForce RTX 3050
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
4 GB GDDR6
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Jah
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 2 x USB 3.2, Audio Out, HDMI, RJ-45, Thunderbolt, USB Type-C
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Wi-Fi 6 (802.11ax)

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Metalliline sulam, Plastik
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Sõrmejälje lugeja Ei

Lisaks

Garantii 24 kuud
4G kommunikatsiooni tugi Ei
SÜLEARVUTI ASUS TUF GAMING F17 FX707ZC-HX015W 90NR08U2-M00360, INTEL® CORE™ I5-12500H, 16 GB, 512 GB, 17.3 "

 • VALMIS KÕIGEKS
 • TUF Gaming F17 abil saad kohe tegevust alustada. Stream ja multitasking on lihtne tänu Intel® Core™ i7-12700H ja kuni 16 GB ülikiire 4800MHz DDR5 RAM-i Windows 11-ga. Kasutage ära sülearvuti GeForce RTX™ 3070 GPU täielikku mängutõhusust spetsiaalse MUX-lülitiga. Kui teie mängukogus saab täis, teeb tühi M.2 NVMe PCIe Gen 4x4 SSD-pesa mälumahu suurendamise lihtsaks.
 • VÕIMENDAGE OMA KOGEMUST
 • Mängi, striimi ja tee muudki ülikiirelt koos suure jõudlusega Intel® Core™ i7-12700H protsessoriga. Need suure jõudlusega protsessorid on loodud selleks, et pakkuda entusiastlikul tasemel mängimist väiksemates, õhemates ja kaasaskantavamates seadmetes kui kunagi varem. See 14-tuumaline, 20-niidiline protsessor, mida toetab põhjalik jahutus, taktimaht on kuni hämmastavad 4,7 GHz, et läbida ka kõige raskemad töökoormused.
 • LAIENDATAV MÄLU
 • Mängud ja rakendused laadivad kiiremalt kui kunagi varem, kui kasutad kiiret NVM Express® (NVMe®) SSD-kandjat. Kõigi programmide kiirem laadimisaeg tähendab, et saad vähem aega oodata ja rohkem aega mängida. Võta oma hädavajalikud mängud kaasa kuni 1 TB PCIe®-ketta abil või lisa teine ketas avatud M.2 SSD-pesa kaudu mitme terabaidi suuruse kollektsiooni jaoks.
 • ROHKEM MULTITEGUMTÖÖD
 • Kuni 16 GB kahe kanaliga DDR5-4800 mälu muudab kõik, alates multitegemisest kuni multimeedia renderdamiseni, kiireks ja sujuvaks. Suure jõudlusega RAM võimaldab sul sujuvalt vahetada mängude, voogedastuse ja veebi sirvimise vahel. Hoia keskendunud ja hoia aktiivne, ilma et aeglustumine oleks silmapiiril.
 • VÕIMENDAGE OMA KOGEMUST
 • Mängi, striimi ja tee muudki ülikiirelt tänu suure jõudlusega Intel® Core™ i7-12700H protsessorile. Need suure jõudlusega protsessorid on loodud selleks, et pakkuda entusiastlikul tasemel mängimist väiksemates, õhemates ja kaasaskantavamates seadmetes kui kunagi varem. See 14-tuumaline, 20-niidiline protsessor, mida toetab põhjalik jahutus, taktimaht on kuni hämmastavad 4,7 GHz, et läbida ka kõige raskemad töökoormused.
 • Mängugraafika on siidiselt sujuv tänu uusimale GeForce RTX™ 3070 sülearvuti GPU-le, mis tagab usaldusväärselt kõrge kaadrisageduse paljudes moodsates mängudes isegi 1440p juures. Tänu tehisintellektipõhisele tehnoloogiale, nagu DLSS, jooksevad toetatud tiitlid veelgi kõrgema FPS-iga, et liikumine oleks ülimalt sujuv.
 • VÕIMENDA JÕUDLUST KOOS AI-GA
 • NVIDIA DLSS annab mängudele kiiruse kasvu koos kompromissitu pildikvaliteediga. Tõsta seadeid ja resolutsiooni veelgi parema visuaalse elamuse saamiseks.
 • KAASAHAARAVAMAD ELAMUSED
 • Ray Tracing on graafika püha graal. See simuleerib, kuidas valgus käitub reaalses maailmas, et luua mängijatele ja loojatele kõige realistlikumat ja kaasahaaravamat graafikat - ning töötab kiiresti tänu 2. põlvkonna RT Cores'ile.
 • OPTIMEERITUD VÕIMSUS JA JÕUDLUS
 • NVIDIA Max-Q on tehisintellekti jõul töötavate tehnoloogiate komplekt, mis optimeerib sülearvutid, et pakkuda suurt jõudlust õhukesel kujul.
 • Parem jõudlus
 • Kaasaegsed mängur sülearvutid kasutavad suure jõudluse saavutamiseks võimsaid, spetsiaalseid graafikakiipisid - kuid enamik neist suunab need kaadrid enne ekraanile jõudmist läbi protsessori integreeritud graafika. See pakub paremat aku kestvust, kuid takistab graafikaprotsessoril anda oma absoluutselt parimat jõudlust. Seega toome MUX-lüliti kõikidesse 2022. aasta TUF sülearvutitesse. Võistlusmängude puhul saad lülituda otsese GPU režiimi, mis vähendab latentsust ja suurendab jõudlust keskmiselt 5-10% võrra
 • Kõrge tuumade arvuga protsessorid tekitavad täiskoormusel rohkem soojust. TUF Gaming F17 on varustatud suure võimsusega protsessoriga toimetulekuks paari 84-labalise Arc Flow Ventilaatoriga™. Meie uus muutuva paksusega konstruktsioonil on kahekordne eelis: see suurendab rõhku ja vähendab samal ajal turbulentsi, parandades jahutusjõudlust ilma lisamüra tekitamata. Koos kuni nelja väljalaskeava ja viie spetsiaalse soojatoruga hoiab 2022 TUF Gaming F17 ka kõige nõudlikumates mängudes jahedana.
 • ARC FLOW FANS™
 • Õhukesed korpused jätavad jahutuseks vähe ruumi, seega täiustasime Arc Flow ventilaatorite™ iga aspekti. Igal neist on 84 laba, mille paksus alumisest otsani varieerub, et maksimeerida õhuvoolu, ning labad on kaetud spetsiaalse aerodünaamilise lainemustriga, mis minimeerib turbulentsi ja müra. Stabiilne, ühtlaselt reguleeritud õhuvool tagab suurema töökindluse aja jooksul. Ventilaatorid on valmistatud spetsiaalsest vedelkristallpolümeerist, mis on piisavalt tugev, et pöörelda kõrgetel pööretel isegi üliõhukeste mõõtmete juures, võimaldades meie kõrgeimat labade tihedust ja parandades õhuvoolu kuni 13%.
 • EI JÄTA KUNAGI VAHELE
 • Hoia sammu professionaalidega tänu FHD 144Hz paneelile. Adaptive-Synciga sünkroonib ekraani värskendussagedus GPU väljundiga, et vähendada viivitust, minimeerida värisemist ja kõrvaldada visuaalne rebimine, mis tagab ülimalt sujuva ja elutruu mängimise. Pakitud muljetavaldavasse 83% ekraani ja keha vahelisse raami, muutuvad videod ja mängud veelgi kaasahaaravamaks, ilma et oleks vaja ohverdada kaasaskantavust.
 • SÕJALISE KLASSI VASTUPIDAVUS
 • TUF Gamingi nime teenimiseks peavad need sülearvutid edukalt üle elama karmi MIL-STD-810H testide aku. Testseadmed puutuvad usaldusväärsuse tagamiseks kokku kukkumise, vibratsiooni, niiskuse ja äärmusliku temperatuuriga. Usaldusväärne ka kõige karmimates tingimustes, F17 on rohkem kui võimeline vastu pidama juhuslikele põrutustele ja löökidele igapäevaelus.
 • MAAILM SINU KÄEULATUSES
 • Varustage end mängimiseks optimeeritud lauaarvuti stiilis klaviatuuriga. Ühetaoline RGB-taustavalgustus võimaldab teil väljendada oma unikaalset stiili, samal ajal kui esile tõstetud WASD-aktsendid annavad teile visuaalse otsetee klahviliikumise käskudele. Overstroke-tehnoloogia käivitab iga klahvivajutuse kõrgemale, et saavutada kiirem reageerimine ja vaevata juhtimine. TUF-i tõelises vormis on iga klahv piisavalt vastupidav, et taluda üle 20 miljoni vajutuse, mis tagab suurepärase pikaajalise töökindluse ja täpsuse. 26% suurem puuteplaat tagab, et sa oled alati kontrolli all.
 • TÕRVESTAGE JUHTIMINE
 • 90Wh aku koos energiatõhusa Intel® Core™ i7-12700H protsessoriga annab piisavalt energiat tundidepikkuseks veebi sirvimiseks ja videote taasesitamiseks, kusjuures kiirlaadimistehnoloogia toob masina 50%-lise laetuse tagasi vaid 30 minutiga.
 • *Akude kasutusiga võib sõltuvalt süsteemi konfiguratsioonist erineda.
 • Kõlarid
 • Kaks Dolby Atmos'i jõul töötavat kõlarit tagavad kvaliteetse helipildi. Hi-Res Audio edastab muusikat kõrvaklappide kaudu nii, nagu artist seda soovis. Kahepoolne AI-mürasummutus hoiab sissetuleva ja väljamineva kommunikatsiooni taustamürast puhtana, võimaldades teil keskenduda tegevusele.
 • TURVALINE SADAM TORMI AJAL
 • Pole tähtis, milline on sinu seadistus, TUF Gaming F17 hoiab sind ühenduses. Spetsiaalset HDMI 2.0b porti täiendavad kaks USB Type-C ühendust koos DisplayPort-toega ning Thunderbolt™ 4 võimsus ja mitmekülgsus. Kiire ja usaldusväärne WiFi 6 (802.11ax) tagab, et saad võrgus olla ja olla produktiivne kõikjal, kus ühilduvad ühendused on saadaval, või saad otse ühendada end pardale paigaldatud gigabit Ethernetiga.
 • ÜLEMINE
 • KOMMANDOKESKUS
 • Armoury Crate'i tarkvara ühendab süsteemi ja valgustuse juhtimise üheainsa, hõlpsasti kasutatava utiliidi alla. Selle ulatuslikud kohandamisvõimalused võimaldavad teil isikupärastada esteetilisi efekte, peenhäälestada mänguprofiile ja kohandada heliseadeid vastavalt oma eelistustele. Stsenaariumiprofiilide abil saate määratleda ja kohandada eelistusi, mis kohandavad automaatselt jõudlust ja muid valikuid, kui käivitate oma lemmikrakendusi ja -mänge. Armoury Crate'iga saate oma kogemuse üle täieliku kontrolli.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid