Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Asus TUF Gaming FX505DT-BQ613T, AMD Ryzen™ 7-3750H, 8 GB, 512 GB, 15.6 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus TUF Gaming
Arvuti tüüp Mänguritele
Korpuse värv Must
Kaal 2.2 kg
Pikkus 360 mm
Laius 262 mm
Kõrgus 26.8 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 10
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Microsoft Windows 10 Home 64-bit

Protsessor

Protsessori klass AMD Ryzen 7
Protsessori põlvkond AMD Ryzen™ (AMD)
Protsessori tüüp AMD
Protsessori mudel AMD Ryzen™ 7-3750H
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
4
Protsessori sagedus 2.3 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
4 MB
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
AMD

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB
Vabade operatiivmälu pesade kogus 2

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Nvidia
Videokaardi seeria Geforce
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Nvidia GeForce GTX 1650
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
4 GB GDDR5
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed AC-In, Bluetooth 4.2, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo (High Quality)
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Plastik
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
5 h
Turvasüsteem fTPM. Pesa turvalukk (lukku müüakse eraldi)

Lisaks

Garantii 24 kuud
Täiendav info Toetab Windows 10 Cortana. Tehnoloogia DTS Headphone: X™
SÜLEARVUTI ASUS TUF GAMING FX505DT-BQ613T, AMD RYZEN™ 7-3750H, 8 GB, 512 GB, 15.6 "

VÕIMENDATUD IMMERSIOON, HÄMMASTAV VASTUPIDAVUS
Kogege sujuvamat ja kaasahaaravamat mängimist uue ASUS TUF Gaming FX505 AMD Editioniga. Tänu tipptasemel IPS-taseme NanoEdge-ekraanile koos AMD® FreeSync™-tehnoloogiaga ja relvastatud uusima AMD Ryzen™-protsessori ja diskreetse Radeon™-graafikaga pakub see taskukohase hinnaga kõrgtehnoloogilisi mänge. Samuti on see testitud ja sertifitseeritud vastavalt militaarsetele MIL-STD-810G standarditele, seega on sulle tagatud vastupidavus ja vastupidavus, mis on ületamatu.

ÄÄRMUSLIK SUKELDUMINE ÜLIKIIREL EKRAANIL
Uuel NanoEdge'i disainil on 6,5 mm väiksema raamiga*, mis tagab äärmiselt kaasahaarava visuaali palju kompaktsemas pakendis. FX505 AMD Editionil on ülikiire IPS-tasandi paneel, mis tagab ülivõrdes mängimise minimaalse liikumishägususega. Wide-view tehnoloogia tagab ühtlased värvid, kui vaatate ekraani äärmuslike nurkade alt.

ÜLISUJUVA VISUAALIGA MÄNGUDES
Tänu AMD FreeSyncile sünkroonib ekraani värskendussagedus GPU kaadrisagedusega, et vähendada viivitust, minimeerida värisemist ja kõrvaldada visuaalne rebimine. Ole valmis kogema sujuvamat mängupilti kaasahaaravamates mängumaailmades!

VÕITLE VAENLASE VASTU AMD TULEJÕUGA
Kujutage ette kompaktset mängukontorit, mis lööb oma kaalust kaugelt üle - seda toob FX505 AMD Edition kaasa. Selle jõuallikaks on uusim AMD Ryzeni protsessor, millel on neli tuuma ja kaheksa niiti, mis on võimelised kiiruseks kuni 3,7 GHz. Ja see ei ole mõeldud ainult mängimiseks, FX505 AMD Edition võimaldab kiiremat ja tõhusamat multitaskingut, sealhulgas igapäevaseid tootlikkuse ülesandeid, internetis surfamist ning filmide ja videote vaatamist. Koos Radeon RX 560X graafikaga võid olla kindel, et FX505 AMD Edition on võimeline täitma oma ülesandeid nii mänguväljakul kui ka väljaspool seda.

TAVALISEST KÕVEM
The Ultimate Force (TUF) vaimust läbi imbunud FX505 AMD Edition on läbinud rea rangeid militaarklassi MIL-STD-810G vastupidavusteste*, mis on edukalt üle elanud erinevad tingimused, sealhulgas päikesekiirguse, suure kõrguse ja äärmusliku temperatuuri. See on sertifitseeritud taluma igapäevast kasutamist, alates juhuslikest löökidest kuni ootamatu kukkumiseni lauale. Vastupidav ja stabiilne FX505 AMD Edition on mängijatele ainult parima tulemuse tagamiseks lõpuni välja töötatud.

KINDEL EHITUSKVALITEET
FX505 AMD Editionil on kaks silmapaistvat disaini, mis õhkavad vastupidavust ja võimsust. Selle Gunmetal Grey alumiiniumist või mustast plastikust kaanel on iseloomulik Radiating-X disain koos sobiva liivapritsitud või harjatud viimistlusega. Kuusnurkne disain korpuse alumisel küljel annab täiendavat struktuurilist jäikust, mis täiendab sülearvuti moodsaid ja agressiivseid jooni.

LAUAARVUTI INSPIREERITUD RGB-TAGEVALGUSTUSEGA KLAVIATUUR
FX505 AMD Edition on mängimiseks optimeeritud klaviatuur, millel on RGB taustavalgustus* kõigis tsoonides, mida saab juhtida TUF Aura Core paneeli kaudu, et saaksid väljendada oma unikaalset stiili. Eksklusiivne HyperStrike-tehnoloogia tagab täpsema trükkimise ja parema ergonoomika tänu töölauast inspireeritud paigutusele, kus on esile tõstetud WASD-klahvirühm, laiem tühikuklahv, isoleeritud nooleklahvid ja äratuntavad tühikud funktsiooniklahvide vahel. Lisaks registreerib Overstroke-tehnoloogia klahvivajutused kiiremini, et saavutada täpne ja vaevata juhtimine.
* RGB-taustavalgustusega klaviatuur ei pruugi mõnel mudelil olla saadaval.

HYPERCOOL-TEHNOLOOGIA PARANDAB VASTUPIDAVUST
ASUSe eksklusiivne HyperCool-tehnoloogia* koosneb Anti-Dust Cooling (ADC) süsteemist ja HyperFanist, et tagada erakordne jahutus mängumaratoni ajal. Jahutust parandavad ka patenteeritud trapetsilõikega kaas ja intelligentne paralleelne ventilaatori paigutus.

KAASAHAARAV DTS SURROUND HELI
DTS kõrvaklapid: X™ tehnoloogia pakub kaasahaaravat, kõrgekvaliteedilist 7.1-kanalilist virtuaalset ruumilist heli, mis tagab teatrikvaliteediga heli isegi siis, kui kasutate kõrvaklappe. Sellel on optimeeritud seaded mängude, spordi ja filmide jaoks ning sisseehitatud ekvalaiser täiendavaks peenhäälestuseks.

LAADIGE MÄNGE KIIREMINI
1TB 5400rpm FireCuda SSHD laeb mänge rohkem kui 2X kiiremini kui 5400rpm HDD-d, mida leidub konkureerivatel sülearvutitel. FireCuda välkmälu toimib nagu vahemälu, salvestades sageli kasutatavaid andmeid ilma kõvakettale juurdepääsuta, et vähendada energiatarbimist ja parandada jõudlust.

SUURE JÕUDLUSEGA MÄLU
Ole valmis tõsiseks multitaskinguks - FX505 AMD Edition ühendab oma neljatuumalise protsessori kuni 32 GB kahe kanaliga DDR4 2400 MHz mäluga, mis tagab parema jõudluse ja energiatõhususe.

ÜHTNE SÜSTEEMI HÄÄLESTAMINE JA ISIKUPÄRASTAMINE
TUF Gaming Armoury Crate paneb kogu olulise süsteemi ja valgustuse juhtimise* sinu käsutusse ühes utiliidis. Saate hõlpsasti muuta mõlema seadistusi ja määratleda kuni neli mänguprofiili, mis teevad automaatselt kohandusi, kui käivitate oma lemmiknimetusi. Need valikud on alles algus, millest saab veelgi mitmekülgsem tööriist.

I/O PORDID KÄEULATUSES
FX505 AMD Editionil on hulk I/O-porti, sealhulgas üks USB 2.0 ja kaks USB 3.1 Gen 1 Type-A porti mängude välisseadmete jaoks, samuti HDMI 2.0 välise kuvariga ühendamiseks. Kõik pordid asuvad sülearvuti vasakul küljel, nii et miski ei takista paremakäelist hiirega töötamist.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid