Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Asus VivoBook 15 D1502IA-BQ187W PL, 4600H, 8 GB, 512 GB, 15.6 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus VivoBook 15
Mudel D1502IA-BQ187W PL
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-, Äri-
Korpuse värv Sinine
Kaal 1.7 kg
Pikkus 233 mm
Laius 360 mm
Kõrgus 19.9 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080
Ekraani sagedus 60 Hz

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 11 Home
Operatsioonisüsteemi keel Poola
Toetatud operatsioonisüsteemid Windows 11

Protsessor

Protsessori klass AMD Ryzen 5
Protsessori põlvkond AMD Ryzen™ (AMD)
Protsessori tüüp AMD
Protsessori mudel 4600H
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
6
Protsessori sagedus 3 GHz

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
16 GB
Vabade operatiivmälu pesade kogus 1
Operatiivmälu taktiline sagedus 3200 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp AMD
Videokaardi seeria Radeon
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
AMD Radeon RX Vega 6
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 1 x Audio (Combo), HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB Type C
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
802.11ax
Puutepaneel ("Touch Bar") Ei

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei
Toetatud mälukaardid
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
-

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Alumiinium, Plastik
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Turvasüsteem TPM
Sõrmejälje lugeja Jah
Aku garantii 12 kuud

Lisaks

Garantii 24 kuud
4G kommunikatsiooni tugi Ei
Sülearvuti Asus VivoBook 15 D1502IA-BQ187W PL, 4600H, 8 GB, 512 GB, 15.6 "

 • Näita oma stiili ASUS Vivobook 15-ga, võimsa sülearvutiga, millega on lihtne kõikjal asju ajada. Kõik Vivobook 15 puhul on julge ja täiustatud, alates võimsast AMD Ryzen ™ 7 mobiiliprotsessorist kuni terava ja selge ekraanini, 180 ° flush hinge, moodsate värvide ja õhukese, geomeetrilise disainini. Alusta juba täna Vivobook 15-ga!
 • Valmistatud tegutsemiseks
 • Vivobook 15 on teie igapäevane kaaslane, mis on alati valmis kergelt töötama teie programmiga, olgu see siis kontoris või isiklikult, esitluste või lõbusalt. Nõudlike ülesannete jaoks pakub AMD Ryzen ™ 7 4800H protsessor koos 16 GB kiire mälu ja 1 TB kiire SSD-salvestusega piisavalt jõuvarusid rasketeks tingimusteks.
 • Suurendage oma tootlikkust
 • Vivobook 15 pakub uusima AMD Ryzeni protsessoriga suuremat jõudlust, mis muudab kõik ülesanded lihtsamaks, olgu selleks siis voogedastus, sirvimine, redigeerimine, videokõned või lihtsalt kodused toimetused. Tegemist on seni kiireima põlvkonna protsessoriga, mis suudab saavutada Turbo Boost kiiruse kuni 4,2 GHz!
 • IceBlades aerodünaamilised labad
 • Iga uue Vivobook-seeria mudel pakub erakordset soojuse hajutamist tänu kahele täiustatud soojusjuhtmetele ja uuele IceBlades-ventilaatorile, mis kiirendab tõhusalt soojusülekannet. IceBlades 87-labaline ventilaator ja tiivik on valmistatud vedelkristallpolümeerist, mis muudab need tavalisest ventilaatorist kergemaks ja õhemaks. Igal IceBladesi ventilaatori labal on aerodünaamiline, kumer 3D-disain, mis võimaldab ventilaatoril saavutada parema voolu ja madalama müratasemega. Lisaks kasutavad IceBladesi ventilaatorid ka vedeliku dünaamilist laagrit, mis võimaldab saavutada parema vibratsiooni vähendamise ja madalama müra võrreldes tavaliste ventilaatoritega.
 • Meeldiv silmale
 • Rõõmustage oma silmi selge NanoEdge'i ekraaniga, millel on kitsas raam (saadaval ka valikulise puuteekraaniga). Sellel on lai vaatenurk ja see on TÜV Rheinland'i sertifikaadiga madala sinise valguse tasemega, mis vähendab silmade pingutuse ohtu vaatamismaratonide ajal.
 • 180 ° hingedega
 • 180 ° lamedate saranate abil on palju lihtsam jagada asju läheduses olevate inimestega. Vivobook 15 valikuline klaviatuuri taustavalgus sobib ideaalselt töötamiseks pimedas keskkonnas.
 • Ideaalselt kujundatud ErgoSense klaviatuur
 • Meie ASUSe missiooniks on viia inimese ja tehnoloogia vaheline suhtlus kõrgemale ja intuitiivsemale tasemele kui kunagi varem. Uusim ASUSi ErgoSense-klaviatuur on loodud selleks, et pakkuda teile võrratut sisestuskogemust, mis on kooskõlas teie liikumise, tunnetuse ja puudutusega. Teie mugavus on meie peamine prioriteet. Seepärast pakub ErgoSense-klaviatuur uskumatult rahuldust pakkuvat tunnetust, optimaalse tagasilöögi ja rafineeritud täpsusega arvutatud helikõrgusega. Tutvuge ErgoSense klaviatuuriga ja varsti alustate oma tööd vaevata.
 • Teie tervis on kaitstud
 • Iga sülearvuti pinnal on tuhandeid potentsiaalselt kahjulikke baktereid. Et sülearvuti oleks hügieeniline, kaitseb seda ASUS Antibacterial Guard - spetsiaalne pinnakate, mis kaitseb vigade eest. Antibacterial Guard6 on teaduslikult tõestatud, et see pärsib bakterite kasvu 24 tunni jooksul rohkem kui 99%, hoides sülearvuti pinna8 kauem puhtana ja hügieenilisena ning vähendades potentsiaalselt kahjulike bakterite levikut kokkupuute kaudu.
 • Füüsilise veebikaamera privaatsuskaitse
 • Vivobook 15 võtab teie privaatsust ja turvalisust tõsiselt. Sisseehitatud privaatsuskilp, mis libiseb veebikaamera kohese privaatsuse tagamiseks üle, kaitstes teid uudishimulike silmade ja häirimise eest.
 • Avamine ühe puudutusega
 • Vivobook 15-le juurdepääs ei ole kunagi varem olnud nii lihtne ja turvaline. Tänu sisseehitatud sõrmejäljelugejale puuteplaadil ja Windows Hello'le ei pea iga kord parooli sisestama - piisab vaid ühest puudutusest.
 • Suurepärane heli
 • Hellita oma kõrvu Vivobook 15 SonicMaster helisüsteemiga. Tänu DTS-helitöötlusele saad võimsate kõlarite kaudu nautida täiustatud heli, mis tagab moonutusvaba heli ja sügavama bassi. DTS-helitöötlus muudab väikeste kõlarite heli paremaks ja tugevamaks ning asetab sind otse tegevuse keskele. See tagab hämmastava heli ka kõrvaklappides.
 • Uus ASUS AI müravähendustehnoloogia
 • Ainulaadse kaugtöö ja videokonverentsi kogemuse tagamiseks on Vivobook 15 varustatud ASUS AI Noise-Canceling tehnoloogiaga, mis kasutab masinõpet, et isoleerida soovimatu müra inimkõnest. See tehnoloogia aitab välja filtreerida taustamüra, tagades rühmakonverentsikõnede optimaalse kvaliteedi. Lülita seadme heli sisse ja proovi demo, et kogeda hämmastavat erinevust, mida AI-müravähendustehnoloogia erinevates keskkondades teha võib.
 • Täiustatud igas detailis
 • Vivobook 15 pakub täielikku ühenduvust koos ulatusliku I/O-portidega. Seal on üks USB-C® 3.2 Gen 1 port, kaks USB 3.2 Gen 1 Type-A porti, üks USB 2.0 port, HDMI® väljund ja kombineeritud audiopesa - nii saad hõlpsasti ühendada kõik oma olemasolevad lisaseadmed, kuvarid ja projektorid.
 • Timmitud ASUS WiFi Master tehnoloogiaga
 • ASUS pakub laias valikus traadita ühendusvõimalusi. Kuni WiFi 6 kõrge eraldusvõimega ja ASUS WiFi Master tehnoloogia abil pakub Vivobook 15 kiiret ja stabiilset ühendust.
 • Teie arvuti sai just paremaks
 • MyASUS annab teile lihtsa juurdepääsu ASUSe rakendustele, mis on loodud selleks, et aidata teil oma süsteemi hooldada, tarkvara uuendada, arvuti jõudlust optimeerida ning võtta ühendust ASUSe teeninduse ja müügijärgse toe saamiseks.
 • Teie mobiilne ruum tööks ja mänguks
 • GlideX on seadmete vaheline ekraani jagamise lahendus, mis kasutab juhtmega või juhtmevaba ühendust, et pakkuda suuremat ja paremat ruumi tööks ja mängimiseks. Screen Mirroriga saate oma seadme ekraani projitseerida arvutile, et lihtsustada klaviatuuri sisestamist suuremas ruumis; Screen Extendiga saate rohkem ruumi, muutes oma tahvelarvuti teisese kuvariks liikvel olles. GlideX optimeerib teie töökorralduse hetkega!
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid