Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Asus X515EA BQ1877 90NB0TY2-M00FY0, Intel® Core™ i5-1135G7, 8 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel UHD Graphics


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Asus
Seeria Asus X515EA
Mudel BQ1877
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-
Korpuse värv Hall
Kaal 1.8 kg
Pikkus 360 mm
Laius 235 mm
Kõrgus 19 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Puudub

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i5
Protsessori põlvkond Tiger Lake (Intel)
Protsessori tüüp Intel
Protsessori mudel Intel® Core™ i5-1135G7
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
4
Protsessori sagedus 2.4 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
8 MB

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4 (SO-DIMM)
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Intel
Videokaardi seeria UHD
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Intel UHD Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 1 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 x USB 2.0 Type A , Combo audio jack, DC-In, HDMI
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Wi-Fi 5 (802.11ac)

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Plastik
Klaviatuuri keel Inglise
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Turvasüsteem TPM 2.0
Sõrmejälje lugeja Jah

Lisaks

4G kommunikatsiooni tugi Ei
Garantii 24 kuud
SÜLEARVUTI ASUS X515EA BQ1877 90NB0TY2-M00FY0, INTEL® CORE™ I5-1135G7, 8 GB, 512 GB, 15.6 "

 • Lihtne teisaldatavus. Kerge tootlikkus.
 • Üks maailma väikseimaid 15-tolliseid universaalseid sülearvuteid
 • Kas tööks või mängimiseks, ASUS X515 on algtasemel sülearvuti, mis pakub võimsat jõudlust ja kaasahaaravat visuaalset esitlust. Selle NanoEdge-ekraanil on laiad 178° vaatenurgad ja matt peegeldumisvastane kate, mis tagab tõeliselt kaasahaarava kasutuskogemuse. Sees on kuni Intel® Core™ i7 protsessor koos 16 GB 2400 MHz töömäluga ja NVIDIA® GeForce® MX330. Kahekordne salvestusruumi disain kuni 1 TB PCIe® SSD ja 1 TB kõvakettaga annab teile täiusliku kombinatsiooni suurest salvestusmahust ja kiirest andmete lugemis-/kirjutamiskiirusest. Lisaks on olemas Intel® Optane™ mälu tugi1 , mis aitab asju veelgi kiirendada.
 • Tõhusus
 • Kiire ja tõhus
 • Kuni Intel® Core i7 protsessori ja NVIDIA® GeForce® MX330 abil aitab ASUS X515 asju kiiresti ja tõhusalt teha.
 • Kaksikmälu
 • Salvesta rohkem, tee rohkem
 • ASUS X515-l on kaks salvestusruumi, mis annab sulle ülikiire andmeside jõudluse ja suure salvestusmahu eelised. Paigalda rakendused SSD-kettale kiirema reageerimise ja laadimisaja tagamiseks ning kasuta kõvaketast suurte failide, näiteks filmide, muusikakogude ja fotoalbumite salvestamiseks. ASUS X515 toetab ka Intel® Optane™-mälu1 tehnoloogiat, nii et rakendused laadivad kiiremini ja multitegumtöötlus tundub sujuvam.
 • NanoEdge-ekraan
 • Saate maailmale laiema vaate
 • NanoEdge-ekraan annab ASUS X515-le suure ekraanipinna, mis võimaldab tööks ja mänguks kaasahaaravat vaatamiskogemust. Selle laia vaatega FHD-paneelil on peegeldusvastane kate, mis vähendab häirivate pimestuste ja peegelduste tekitatud soovimatuid häireid, nii et saate tõeliselt keskenduda sellele, mis on teie ees.
 • Stiilne ja kaasaskantav
 • Võimaldage oma dünaamilist elustiili!
 • Ainult 1,8 kg2 kaaluga äärmiselt kaasaskantav ASUS X515 on kerge sülearvuti, mis hoiab sammu teie kiire elustiiliga. Samuti näeb see läbipaistva hõbedase või tahvlihalli viimistlusega hästi välja.
 • Sõrmejäljeandur
 • Sisselogimiseks piisab puudutusest!
 • ASUS X515'ile ligipääs ei ole kunagi varem olnud nii lihtne ja turvaline! Tänu sisseehitatud sõrmejäljeandurile3 puuteplaadile ja Windows Hello'le ei ole vaja iga kord parooli sisestada - piisab vaid ühest puudutusest!
 • Klaviatuur
 • Täpselt sinu tüüp
 • ASUS X515 täissuuruses taustavalgustusega klaviatuur3 sobib ideaalselt töötamiseks hämaras keskkonnas. Ergonoomiliselt kujundatud, tugev, ühes tükis valmistatud konstruktsioon ja 1,4 mm klahvide liikumine tagavad mugava kirjutamise.
 • Ühendatavus
 • Pidevalt ühendatud
 • ASUS X515 on varustatud pööratava USB-C® 3.2 pordiga, mille suvaline disain muudab seadmete ühendamise võimalikult lihtsaks. Samuti pakub see kuni 10 korda kiiremat andmeedastuskiirust4 kui vanemad USB 2.0 ühendused! Lisaks on sellel USB 3.2 Type-A ja USB 2.0 porti, HDMI-väljund ja microSD-kaardilugeja5 - seega saate hõlpsasti ja probleemideta ühendada kõik oma praegused lisaseadmed, kuvarid ja projektorid.
 • Täiustatud kaitse
 • Sisemine kaitse / kõvaketta kaitse ja korpuse täiustused
 • ASUS X515 on varustatud E-A-R® kõvaketta löögisummutusega, mis kaitseb teie andmeid iga põrutuse eest, samas kui tugevdatud korpus parandab kirjutamist ja võimaldab kaane avada ja sulgeda ühe sujuvaga.
 • MyASUS
 • Saate oma arvutist parima, mida saate MyASUSiga.
 • MyASUS on lihtne viis pääseda ligi ASUSe praktilistele rakendustele, mis aitavad teil oma süle- või lauaarvutist rohkem kasu saada. Tehke oma iOS- või Android-telefoni abil arvutiga mitu ülesannet, optimeerige oma arvuti jõudlust või võtke ühendust müügijärgse teeninduse ja toega. Samuti on olemas suur valik populaarsete rakenduste allalaadimist ja eksklusiivseid pakkumisi just teie jaoks!
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid