Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Dell Inspiron 15 5515-7707|10M232 PL, AMD Ryzen™ 5 5500U, 8 GB, 1012 GB, 15.6 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Dell
Seeria Dell Inspiron 15
Mudel 5515-7707|10M232 PL
Arvuti tüüp Mänguritele
Korpuse värv Hõbe
Kaal 1.75 kg
Pikkus 228.9 mm
Laius 356.06 mm
Kõrgus 17.99 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Ei
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 10 Home
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Microsoft Windows 10 Home
Operatsioonisüsteemi keel Poola
Toetatud operatsioonisüsteemid Windows 10, Windows 11

Protsessor

Protsessori klass AMD Ryzen 5
Protsessori põlvkond AMD Ryzen™ (AMD)
Protsessori tüüp AMD
Protsessori mudel AMD Ryzen™ 5 5500U
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
6
Protsessori sagedus 2.1 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
8 MB
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
AMD

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4 (SO-DIMM)
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB
Operatiivmälu taktiline sagedus 3200 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
1012 GB
Arvuti kogumälumaht 1012 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp AMD
Videokaardi seeria Radeon
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
AMD Radeon Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 x USB 3.2, Combo audio jack, DC-In, HDMI
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
802.11ax, 10/100/1000

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Realtek
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Plastik
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Turvasüsteem TPM 2.0
Sõrmejälje lugeja Jah

Lisaks

Garantii 24 kuud
4G kommunikatsiooni tugi Ei
SÜLEARVUTI DELL INSPIRON 15 5515-7707|10M232 PL, AMD RYZEN™ 5 5500U, 8 GB, 1012 GB, 15.6 "

 • Tänu AMD Ryzen™ 5000 seeria mobiiliprotsessoritele koos Radeon™ graafikaga saate nautida välkkiiret reageerimisvõimet ja ülitõhusat aku kestvust, mis hoiab teid igal pool produktiivsena.
 • Hoiab end jahedana: Ümberkujundatud soojussüsteem vallandab teie seadme võimsuse, säilitades samal ajal selle õhukese disaini. Kahe soojusjuhtme abil liigub soojus protsessorist ja graafikaprotsessorist eemale, rohkem ventilaatorilabasid liigutavad rohkem õhku ja tilkumisraam võimaldab õhku ringelda sülearvuti all.
 • Rahu ja vaikus: tänu vedeliku dünaamilisele laagrisüsteemile ei ole sülearvuti ventilaator mitte ainult kauakestev, vaid töötab ka vaikselt, hoides samal ajal teie seadme töö parimal tasemel.
 • Parem jõudlus: Nautige kuni 1TB PCIe NVMe SSD-mälu, et tagada kiire ja stabiilne jõudlus ka liikvel olles.
 • Tugevus vastab stiilile: Ülemine kate on valmistatud alumiiniumist, nii et teie seade tundub luksuslik, ilma vastupidavust ohverdamata.
 • Uuendatud disain
 • Valige oma värv: Mist Blue on inspireeritud looduses leiduvast ilust, mille uimastav välisilme ja peene sisemine värv on silmatorkav kontrast.
 • Vaadake sisu stiilselt: Teie sülearvuti üleni kitsaste piiride ja kompaktse suuruse tulemuseks on laiendatud ekraani ja korpuse suhe ning meeldiv vaatamiskogemus.
 • Hoidke oma privaatsust: Meie täiesti uus mehaaniline kaameraklapp kaitseb teid privaatsuse sissetungimise või videokõnedel juhusliku häbistamise eest; nii saate kogu päeva rahulikult lugeda, vaadata või vestelda.
 • Kena ja ruumikas: Nautige rohkelt ruumi navigeerimiseks täissuuruses pigi, 6,4% suuremaid klahvikuppe kui eelmine põlvkond* ja ruumikat puuteplaati.
 • Just sinu tüüpi: 1,3 mm klahvide liikumine tagab rahuldustpakkuva tippimise kogemuse, hoides samal ajal seadme õhukese ja trimmi.
 • Keskkonnateadlik
 • Ringlussevõetud pakend: Kõigi Inspiron sülearvutite pakendikandjad on valmistatud 100% ringlussevõetud paberist, samas kui muud pakendikomponendid* koosnevad kuni 90% ulatuses ringlussevõetud materjalidest.
 • Tõeliselt nutikas
 • Valmis: Alati valmisolek algab kohe, kui avate seadme. Lülitage seade sisse, käivitage see ja logige end kiiresti sisse. Kaane avamise andur käivitab sülearvuti avamisel, isegi kui see on täielikult välja lülitatud või puhkeolekus, ning valikuline sõrmejäljelugeja kontrollib Windows Hello abil sisselogimiseks kiiresti identiteeti.
 • On Call: Tänu Connected Modern Standby'le ei ole ajakohaste rakendustega ühenduses olemine kunagi varem olnud lihtsam. Nüüd jääb seade valmis ka magamise ajal, nii et saate vajaduse korral kiiresti failidele ja rakendustele ligi, kui see on vajalik, et olla kohe sisse lülitatud.
 • Kiirlaadimine: ExpressCharge™* vähendab pistikupesa külge seotud aega ja laeb aku välkkiirelt (kuni 80% 60 minutiga*).
 • Mõeldud tegeliku maailma jaoks - sest seal toimub elu.
 • Me tahame, et sa armastaksid oma uut arvutit aastaid. Seepärast testime Inspironi sülearvuteid töökindluse suhtes mitte ainult seal, kus te seda ootate, vaid ka avatud teel.
 • Keerake kuumust: Alates riietusruumidest kuni lukustatud autodeni testime Inspironi sülearvuteid, et nad püsiksid lühiajaliselt karmides kuumuse tingimustes kuni 65 °C/149 °F.
 • Kõik sõltub sellest: Me testime Inspironi sülearvutite hinged, et tagada, et need on endiselt tihedad, isegi pärast kaane avamist ja sulgemist 20 000 korda.
 • Edu võtmed: Me testime sageli kasutatavaid klahve 10 miljonit klahvivajutust ja puuteplaadi nuppe 1 miljon korda ilma tõrgeteta. Nii et minge edasi, lõpetage oma romaan.
 • Nupud kinni: Ükskõik, mida te oma toite- ja multimeedianuppudele seadistate, oleme testinud, et need kõik kannatavad kuni 40 000 vajutust ilma probleemideta.
 • Keerake ja keerake: Nimetage meid ülemääraseks, kuid pärast seda, kui oleme Inspironi sülearvuti põhja ja kaane rohkem kui 25 000 korda keeranud, võime teile kinnitada, et selle sees olevad osad on hästi kaitstud.
 • Sobib alati hästi: Tõenäoliselt ei pea te kunagi oma Inspironi akut 30 korda eemaldama ja uuesti paigaldama, kuid võite olla rahulik, teades, et me oleme isegi seda katsetanud.
 • Nende viimane. Meie suurimad.
 • Dünaamiline ei hakka seda duot kirjeldama. Koos loovad Windows 11 ja Delli arvutid klassi parima kasutuskogemuse.
 • Värske perspektiiv
 • Inspireeriv uus väljanägemine ja tunnetus muudab kasutuskogemuse rahulikumaks.
 • Tasakaalustage oma elu
 • Suunake oma töövooge ümber koos snap assistendiga. Või vahetage töölaudade vahel, et avatud aknaid paremini organiseerida.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid