Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti HP 15s fq4572nw 67M39EA, Intel® Core™ i5-1155G7, 16 GB, 512 GB, 15.6 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk HP
Seeria HP 15s
Mudel fq4572nw
Arvuti tüüp Äri-
Korpuse värv Kuldne
Kaal 1.69 kg
Pikkus 242 mm
Laius 350 mm
Kõrgus 17.9 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080
Ekraani sagedus 60 Hz
Kuva tüüp IPS

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 11 Home
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Windows 11 Home
Toetatud operatsioonisüsteemid Windows 10, Windows 11

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i5
Protsessori põlvkond Tiger Lake (Intel)
Protsessori tüüp Intel
Protsessori mudel Intel® Core™ i5-1155G7
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
4
Protsessori sagedus 2.50 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
8 MB
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
Intel SoC

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
16 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB
Vabade operatiivmälu pesade kogus 2
Operatiivmälu taktiline sagedus 3200 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Intel
Videokaardi seeria Iris Xe
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Intel Iris Xe Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 2 x USB 3.0, 3.5 mm (AUX), Bluetooth, HDMI, MMC Card reader, USB-C
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
802.11ac (gen 5)
Puutepaneel ("Touch Bar") Ei

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Built-in
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Jah
Helisüsteem Stereo

Klaviatuur ja korpus

Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Ei
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Aku maht 341 mAh
Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
7 h
Turvasüsteem TPM
Sõrmejälje lugeja Ei

Lisaks

4G kommunikatsiooni tugi Ei
Garantii 24 kuud
SÜLEARVUTI HP 15S FQ4572NW 67M39EA, INTEL® CORE™ I5-1155G7, 16 GB, 512 GB, 15.6 "

 • Intel Core i5
 • Intel Core i5 protsessorite seeria naudib teenitud populaarsust. Need ei ole kõige kallimad süsteemid ning nende jõudlus ja parameetrid on väga hästi viimistletud. Intel Core i5 protsessorid võivad olla kahe, nelja või isegi kuue südamikuga, mis muudab need ideaalseks multitaskinguks. Enamiku i5-seadmete standardiks on turbo boost-tugi ja üsna mahukas L3 vahemälu. Intel Core i5 protsessorid võivad olla suurepärane valik töö, disaini, multimeedia ja mängude jaoks.
 • Integreeritud Intel Iris Xe graafika
 • Mängi tipptoodangut, vaata kõrglahutusega filme ja tööta täiustatud graafikaprogrammidega täie efektiivsusega. Intel Iris Xe graafika annab sujuva ja üksikasjaliku multimeedia sinu käsutusse. Intel Iris Xe pakub enneolematut jõudlust integreeritud kaartides. Inteli tehnoloogia sisaldab võimsaid funktsioone sujuvaks tööks ning koos madala energiatarbimise ja DirectX 12 toega on see just see, mida vajate igapäevaseks kasutamiseks.
 • RAM 16GB DDR4 3200MHz
 • Kiire ja kompromissitu RAM-mälu tagab võrratult kiirema süsteemi töö ja tõhusamad arvutused. Mängude, programmide ja rakenduste kasutamine on veelgi mugavam. DDR4-mälu ei ole mitte ainult kiirem, vaid ka õhem kui eelkäija ning mahub seetõttu ka kõige õhemasse mobiilseadme korpusesse.
 • M.2 PCIe 512GB SSD
 • Kaasaegne, kiire ja usaldusväärne SSD-ketas lisab teie seadmele veel ühe eelise. Kui hindad välkkiiret tööd, nõudlikke arvutimänge, tööd paljude failide ja programmidega - SSD-ketas töötab usaldusväärselt. SSD-kettaga sülearvutid on vaiksemad ja teie andmed on veelgi paremini kaitstud - ketas on vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja energiasäästlik, mis tähendab pikemat aku kestvust sülearvutis.
 • M.2 PCIe pesa - veelgi kiirem SSD töö
 • Müratu töö
 • Pikem aku kasutusiga
 • Vastupidavus mehaanilistele kahjustustele
 • Full HD resolutsioon 1920x1080
 • Naudi kõrglahutusega multimeediat! Full HD-ekraan pakub meelelahutust kõige kõrgemal tasemel. Filmide vaatamine sülearvutis, mängimine ja fotode vaatamine muutub veelgi nauditavamaks. Mahlased värvid ja uskumatult realistlikud detailid on selles resolutsioonis palju paremini nähtavad.
 • IPS
 • Oled väsinud tuhmunud värvidest ja kehvast kontrastist? IPS-maatriksiga sülearvuti on lahendus igale eelarvele, mis pakub ka multimeedia kasutamisel erakordset esteetilist elamust. Seda tehnoloogiat kasutavat ekraani iseloomustavad laiad vaatenurgad, väga hea värviedastus ja selge kontrast.
 • Matt kate
 • Pimestus ja peegeldused ekraanil võivad olla väga häirivad. Tööks kasutatavate seadmete puhul tasub keskenduda mattkattele. See lahendus võimaldab näha täpselt seda, mida ekraanil peaks kuvama, mitte valguse peegeldusi ja silmi väsitavaid peegeldusi. Matt kate on äriseadmetes standard, kuid see sobib hästi ka eraisikutele.
 • Diagonaal 15,6 tolli
 • Õige ekraani diagonaal on seadme kasutamise mugavuse seisukohast võtmeküsimus. Sellest sõltub seadme liikuvus ja kasutusmugavus. Seda väärtust väljendatakse tollides (1 toll on 2,54 cm).
 • HDMI
 • Tänu HDMI-ühendusele saab seadme külge ühendada teleri või lisamonitori. Fotode ja meedia vaatamine suurel ekraanil on veelgi põnevam. Digitaalne ülekanne HDMI-pistiku kaudu tagab andmete edastamise kõrgeima kvaliteediga, ilma häirete ja viivitusteta.
 • Bluetooth
 • Kaasaegne ja usaldusväärne Bluetooth-liides tagab sujuva traadita side ja mugava andmeedastuse. Tänu sellele lahendusele saate ühendada oma mobiilseadmeid, kopeerida faile, saata teavet, ja seda kõike vähese energiatarbimisega ja ilma tarbetu akukoormuseta.
 • WiFi 802.11ac
 • WiFi võrgukaart võimaldab teil luua traadita internetiühenduse. Saate kasutada oma koduse ruuteri pakutavat võrku või tasuta Wi-Fi levialasid. Tasuta WiFi-võrgud on saadaval avalikes kohtades, näiteks raudteejaamades, lennujaamades, kaubanduskeskustes ja kohvikutes. Seda standardit on praegu olemas mitmes versioonis.
 • Numbriline klaviatuur
 • Sülearvuti numbriklaviatuur teeb igapäevase kirjutamise, vormide täitmise, mängimise ja multimeedia palju lihtsamaks. Kui hindate eelkõige mugavust, on see hea valik. Täissuuruses klaviatuur koos numbriklahvistikuga töötab nii ärilises kui ka individuaalses kasutuses.
 • Ei ole optilist draivi
 • Sülearvutil ei ole optilist draivi. Võimalik on osta väline ketas, mis ühendatakse sülearvutiga USB-liidese kaudu.
 • USB tüüp C
 • Uus pesa, mis tagab kiire andmeedastuse - kuni 5 Gbit/s. Tänu sellele võtab filmide ja suurte failide kopeerimine sõna otseses mõttes sekundeid. USB tüüp C hõlbustab andmete edastamist välistele ketastele ja seadmetele, sellega saab ühendada ka printeri või skanneri. See pesa kõrvaldab lõplikult juhtmete ühendamise probleemi - pistik on kahepoolne, nii et seda saab ühendada ükskõik millisel viisil.
 • TPM-tehnoloogia suurendab teie andmete turvalisust
 • Kaitske oma andmeid TPM (Trusted Platform Module) krüpteerimise abil. See on üks lihtsamaid, kuid ühtlasi äärmiselt tõhusaid meetodeid, et kaitsta oma draivide sisu. TPM-mooduliga varustatud sülearvuti loob krüpteerimisvõtmed, mida saab dekrüpteerida ainult sama mooduli abil. Seda tüüpi turvalisust kasutatakse meelsasti seoses ärikandjal sülearvutitega, aga ka kodus.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid