Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Huawei MateBook 14 I5 53011PTP, Intel® Core™ i5-1135G7, 8 GB, 512 GB, 14 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Huawei
Seeria Huawei MateBook
Mudel 14 I5 53011PTP
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-, Puutetundlik ekraan
Korpuse värv Hall
Kaal 1.53 kg
Pikkus 307.5 mm
Laius 223.8 mm
Kõrgus 15.9 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 14 "
IPS ekraan Jah
Ekraani eraldusvõime 2160 x 1440

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 10 Home

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i5
Protsessori põlvkond Tiger Lake (Intel)
Protsessori tüüp Intel
Protsessori mudel Intel® Core™ i5-1135G7
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
4
Protsessori sagedus 4.2 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
8 MB

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
16 GB

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Intel
Videokaardi seeria Iris Xe
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Intel Iris Xe Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 3.5 mm Audio, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB Type C

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Toetatud mälukaardid
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
-

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Metal
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Ei
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
11 h

Lisaks

Garantii 24 kuud
Täiendav info Madal sinine valgus, mitme ekraaniga koostöö, kiirem failiedastus, parem kõnekvaliteet
4G kommunikatsiooni tugi Ei
HUAWEI MateBook 14

Powerfully Sharp

Take a Fresh View
The 2K FullView display1 on HUAWEI MateBook 14 truly delivers a feast for your eyes. The 90% screen-to-body ratio2 and 3:2 aspect ratio push the limits to reveal more. Images are rendered in accurate, vivid detail thanks to the 100% sRGB colour gamut3. And with flicker eliminated and blue light reduced4, your eyes will stay fresh even after long hours of use.

Flicker Free
DC Dimming


Low Blue Light
Certified by TÜV Rheinland

Let Your Fingers
Do the Talking
The high-precision multi-touch screen5 allows for a fully intuitive interface between you and HUAWEI MateBook 14. Just like your phone, you can select, zoom, and scroll, all using your fingers. Swipe down with 3 fingers to capture a screenshot6 and have any writing converted into text format, for convenient copying and editing.

Not Just For
Your Lap
HUAWEI MateBook 14 is a laptop designed for the go. The precision craftsmanship shines through both the sleek, elegant appearance and the solid metal build7. Weighing just 1.49 kg,8 and 15.9 mm thin9, it's ideal for zipping off for the weekend or taking on that next business trip.

Gear up for More Power
Smoothly Does it The 11th Generation Intel® Core™ i7-1165G7 processor10 takes the power and performance of HUAWEI MateBook 14 to a new level. The advanced 10 nm SuperFin CPU boosts multi-core performance by up to 33%.11 And the integrated Iris® Xe Graphics allows for a smoother experience, even when multitasking.

It's All Cool
The HUAWEI Shark fin cooling fans and dual heat-pipe design boosts heat dissipation performance by up to 50%.12 All this while maintaining super-low noise levels, to ensure you never lose your cool too.

0.2 mm
Ultra-thin fan blades

50%
Improved heat dissipation capability

Tap into New
Connections Tap your phone to the touchpad and you'll see your phone's screen immediately pop up on the HUAWEI MateBook 14 screen via Huawei Share13. Great for video calls, multitasking with up to 3 phone app windows, and fast drag-and-drop file transfers.

One Charger to
Charge Them All
The large 56 Wh battery14 inside HUAWEI MateBook 14 lets you play local Full HD video for up to 11 hours15. And with just a 15-minute charge, you'll get a cool 2.5 hours of use.16 The compact-yet-powerful 65 W charger17 can be used to charge USB-C compatible devices anywhere you go.

Let Music
Inspire You
HUAWEI MateBook 14 packs some cool audio tech, so it really delivers an amazing surround-sound effect, while ensuring audio distortion is kept to a minimum. Play around with the built-in sound effects and audio modes for sound that suits your ears.

Proud of its Ports Despite its slim appearance, HUAWEI MateBook 14 has the ports you're looking for. You can connect your earphones, external hard drive, you name it. And thanks to the reverse charging technology, you can charge your phone through the MateBook, even when it's powered off.18

Fingerprint Access
With Fingerprint Power Button, you can power
HUAWEI MateBook 14 on and get access in just
one step. Simple, fast and secure.

Recessed Camera
To protect your privacy, the camera is innovatively positioned in a button at the top of the keyboard, and only comes out when you press it.

Wi-Fi 6 & 2 × 2 MIMO
Fast, Stable Wi-Fi
With the latest Wi-Fi 6 standard built in, Wi-Fi speeds reach up to 2.4 Gbps,19 while the 2 x 2 MIMO antenna ensures more stable connections.

512 GB NVMe PCIe SSD
HUAWEI MateBook 14 is equipped with 512 GB NVMe PCIe SSD storage and 16 GB RAM20. Perfect for running several programs smoothly.

Fn + P
Dual Mode Machine
When you're working on something that needs that extra power, press Fn + P to switch to Performance Mode21. For everyday tasks, press again to switch back to Standard Mode.

Tried, Tested and Approved
HUAWEI MateBook 14 has been put through multiple durability tests to ensure long-term stable performance under rigorous conditions.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid