Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Lenovo Legion 5 15ACH6 82JW009XPB, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB, 512 GB, 15.6 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Lenovo
Seeria Lenovo Legion 5 15ACH6
Mudel 82JW009XPB
Arvuti tüüp Mänguritele
Korpuse värv Must
Kaal 2.58 kg
Pikkus 362.6 mm
Laius 260.6 mm
Kõrgus 25.7 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1080 x 1920
Ekraani sagedus 165 Hz

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Puudub
Toetatud operatsioonisüsteemid Windows 10, Windows 11

Protsessor

Protsessori klass AMD Ryzen 5
Protsessori põlvkond AMD Ryzen™ (AMD)
Protsessori tüüp AMD
Protsessori mudel AMD Ryzen 5 5600H
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
8
Protsessori sagedus 3.3 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
16 MB
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
AMD SoC

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4 (SO-DIMM)
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
32 GB
Operatiivmälu taktiline sagedus 3200 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Nvidia
Videokaardi seeria Geforce
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Nvidia GeForce GTX 1650
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
4 GB GDDR6
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Jah
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 2 x USB-C 3.2 Gen 2, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type A, Combo audio jack, HDMI, RJ-45
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Puutepaneel ("Touch Bar") Ei

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Realtek ALC3306
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Alumiinium, Plastik
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
8 h
Turvasüsteem TPM 2.0
Sõrmejälje lugeja Ei

Lisaks

Garantii 24 kuud
4G kommunikatsiooni tugi Ei
SÜLEARVUTI LENOVO LEGION 5 15ACH6 82JW00A6PB, AMD RYZEN 5 5600H, 8 GB, 512 GB, 15.6 "

Ülimuslik jõudlus. Kompromissitu aku kestvus.
Öeldakse, et elu on täis kompromisse. Nad ütlevad, et ühes ja samas sülearvutis ei saa olla suurt jõudlust ja pikka aku kestvust. Nad ütlevad, et suure jõudlusega mängukontor peab olema suur, mahukas ja raske. Nad eksivad. Nüüd saate tänu uutele AMD Ryzen™ 5000 H-seeria mobiiliprotsessoritele nautida eliitmängude jõudlust õhukeses ja kerges sülearvutis, millel on hämmastav aku kestvus. Ärge tehke enam kunagi kompromisse oma mängukontoriga.

Ülimuslik jõudlus mängijatele ja loojatele
NVIDIA GeForce RTX™ 30-seeria sülearvutite graafikaprotsessorid pakuvad mängijatele ja loojatele ülimat jõudlust. Neid toidab Ampere-NVIDIA 2. põlvkonna RTX-arhitektuur - uute Ray Tracing Cores, Tensor Cores ja voogesituse multiprotsessorid, mis tagavad tohutu hüppe jõudluses. Kogege kõige realistlikumat ray-traced graafikat, tipptasemel uusi funktsioone ja tehisintellekti võimsust õhukeses ja kerges disainis.

Xbox Game Pass. Avastage oma lemmikmäng.
Mängi üle 100 kvaliteetse PC-mängu ühe madala kuutasu eest. EA Play on lisatud ja annab sulle rohkem sinu armastatud mängudest, pakkudes juurdepääsu Electronic Artsi tipptasemel mängudele PC-l, rohkem preemiaid ja eksklusiivset sisu! Kasutage Xboxi rakendust PC-l, et laadida alla ja mängida uusi mänge samal päeval, kui need ilmuvad, näiteks Halo Infinite. Kuna mänge lisatakse kogu aeg, on sul alati midagi uut mängimiseks.

Järgmise taseme soojusjuhtimine
Legion 5 (15" AMD) on jahe ja vaikne tänu Legion Coldfront 3.0-le. Laiendades oma pärandit maksimaalse taktimiskiiruse ja nullpöördega drosseldamise kohta pikkade seansside ajal, tõstab uusim versioon panuseid veelgi kõrgemale intelligentse sisselaskesüsteemi, neljakanalilise väljalaskesüsteemiga kahe ventilaatori disaini ja täiustatud soojusribadega ning iga klaviatuurilüliti ja soojusalvestite all asuvate sisselaskeavadega. Uus intelligentne režiim kasutab tehisintellekti, et hoida kõige nõudlikumad mängud sujuvalt ja viitamiseta, samas kui Q Control 4.0 võimaldab valida turbolaadimise või pikendatud aku kestvuse vahel.

Vaadake Legioni AI-mootorit
Legion AI Engine on meie seni kõige murrangulisem mängulahendus. Legion 5 (15" AMD) sisaldab selle Auto-Optimization režiimi, mis tuvastab intelligentselt teie mängude käivitamise ja optimeerib süsteemi jõudlust dünaamilise CPU/GPU võimsuse jaotusega. Tulemuseks on kõrgeim võimalik FPS, olenemata sellest, kas teie mäng on CPU- või GPU-intensiivne. Automaatse tuvastamise režiimis saate nautida maksimaalset kaadrisagedust 16 populaarseima AAA-tiitli puhul, mis on eksklusiivne Legioni seadmetele.

Kiire värskendus kiireks refleksimiseks
Ükskõik, kas sulle meeldivad pimestavalt kiired värskendussagedused ja reaktsiooniajad mängude ekraanil või hüperrealistlikud visuaalid, Legion 5 (15" AMD) on sinu jaoks olemas. Süvendage oma süvenemist kuni 15-tollise WQHD-lairabiekraaniga, mis on loodud kuni Dolby Vision™-i graafilise pürotehnika ja 100% sRGB-värvitäpsuse jaoks. või suurendage oma konkurentsieelist kuni 165 Hz-i hüppelise värskendamiskiirusega ja 3 ms reaktsiooniajaga Overdrive'i toe abil.

Täpne otsus
Taktiline. Reageeriv. Täpne. Legion 5 (15" AMD) on varustatud Legion TrueStrike klaviatuuriga. TrueStrike pakub paremat paigutust koos spetsiaalsete meediaklahvide, numbriklahvide, suuremate nooleklahvide ja üheosalise jälgimisalusega, mis on valgustatud terava valge või valikulise RGB taustavalgusega. Need Legioni eksklusiivsed klaviatuurid on aastatepikkusest mängukogemusest lähtuvalt sepistatud ning neil on 1,5 mm klahvivahetusega pehme maandusega lülitid, mis kasutavad ära teise ülemineku disaini, mis tähendab, et saate sügavamad löögid võrdse jõuga iga löögi puhul, mis tagab parema sisestuskogemuse, nii offline kui ka võrgus.

3D-heli mängimiseks
Mängijatel on erilised audiovajadused. Lõppude lõpuks ei pea tüüpiline PC-kasutaja muretsema selle pärast, et ta saab kellegi mängukanalis nuhkida ja häbeneda. Nahimic parandab mängukogemust drastiliselt, pakkudes spetsiaalselt mängijatele mõeldud enneolematult kaasahaaravat 3D-heli. Ehita konkurentsieelis oma vaenlaste ees helijälgijaga, mis pakub visuaalset indikaatorit, mis näitab, millistest suundadest valdavad helid tulevad. Kogege kristallselget suhtlust oma meeskonnakaaslastega nagu kunagi varem. Nahimic ei lase teil lihtsalt mängida oma mängu - see laseb teil seda elada.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid