Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Lenovo Yoga 7 14ACN6 82N7006DPB, 5800U, 16 GB, 512 GB, 14 ", AMD Radeon Graphics, hall


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Lenovo
Seeria Lenovo Yoga 7 14ACN6
Mudel 82N7006DPB
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-
Korpuse värv Hall
Kaal 1.45 kg
Pikkus 214.6 mm
Laius 320.4 mm
Kõrgus 14.9 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 14 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Läikiv
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Jah
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 11 Home
Installitud operatsioonisüsteemi versioon Microsoft Windows 11 Home 64-bit
Toetatud operatsioonisüsteemid Windows 10, Windows 11

Protsessor

Protsessori klass AMD Ryzen 7
Protsessori põlvkond AMD Ryzen™ (AMD)
Protsessori tüüp AMD
Protsessori mudel 5800U
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
8
Protsessori sagedus 1.9 GHz
Emaplaadi mudel
Kiibistu on grupp mikroskeeme arvuti emaplaadil, mis juhib andmevoolu ja kindlustab erinevate osade koostöö. Kuna ta teostab sidet protsessori ja arvuti teiste osadega, siis on tal antud süsteemis väga tähtis osa.
AMD SoC

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
LPDDR4X-SDRAM
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
16 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
16 GB
Operatiivmälu taktiline sagedus 4266 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
512 GB
Arvuti kogumälumaht 512 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp AMD
Videokaardi seeria Radeon
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
AMD Radeon Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 1 x Audio (Combo), 2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C DisplayPort
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
802.11ax
Puutepaneel ("Touch Bar") Ei

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Dolby Atmos
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Jah

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Alumiinium
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Ei
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
LiPo
Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
27.05 h
Turvasüsteem TPM
Aku garantii 12 kuud

Lisaks

4G kommunikatsiooni tugi Ei
Garantii 24 kuud
SÜLEARVUTI LENOVO YOGA 7 14ACN6 82N7006DPB, 5800U, 16 GB, 512 GB, 14 "

 • 14-tolline Yoga Slim 7 on valatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumist ja saadaval mitmes rafineeritud värvitoonis, sealhulgas Slate Grey, ahvatlev Orchid ja looduse neutraalne Dark Moss. Valige Slate Grey mudeli jaoks valikuline tekstiilkate - see on disainitud nii, et see paistab silma vaikse enesekindlusega.*
 • *Garantii ei hõlma kahjustusi ja seisundi muutusi, mis on tingitud normaalsest kulumisest, hooletusest, väärkasutamisest ja/või ebamõistlikust kasutamisest või värvide ja kanga loomulikust lagunemisest aja jooksul. Siiski pakub Lenovo selliste kahjustuste/seisundi muutuste eest garantiiperioodi jooksul tasulist hooldust.
 • Ülitundlik, ülitootlik
 • Nutikas kohaneb teiega tänu täiustatud mobiilsele 10. põlvkonna Intel® Core™ protsessori jõudlusele. Masinõppetehnoloogiatega optimeeritud Yoga Slim 7 pakub ülitundlikku, intuitiivset jõudlust märkimisväärselt õhukeses ja kerges sülearvutis.
 • Võimsad graafikavõimalused
 • 10. põlvkonna Intel® Core™ protsessorid koos Intel® Iris Plus graafikaga pakuvad sujuvamat, üksikasjalikumat ja elavamat elamust voogedastamisel või videote redigeerimisel. Või saate oma sülearvutit tööks ja mängimiseks täiustada uusima NVIDIA® diskreetse graafikaga (valikuline), mis kiirendab igapäevaselt kasutatavaid rakendusi sujuvama ja kiirema jõudluse saavutamiseks.
 • Briljantsed audiovisuaalid
 • Äärmiselt õhukeste ääristega 14-tolline ekraan pakub hämmastavat selgust, värvi ja detailsust, kuni 4K-eraldusvõimega* ja 500 niti heledusega. Ja eesmine Dolby Atmos® kõlarisüsteem kasutab kolmemõõtmelise heli loomiseks ruumilise ja kõrgusvirtualiseerimise tehnoloogiaid.
 • *On saadaval ainult kangaga ümbritsetud mudelil.
 • Võimsus ja vabadus teha rohkem
 • Täielikult laetud Yoga Slim 7 töötab terve päeva - kuni 14 tundi.* See on piisavalt pikk aeg, et läbida lend Londonist Singapuri. Ja kui vajate kiirendust, lülitage koos Intel®iga välja töötatud intelligentne jahutusrežiim sisse, et aku kestaks veel 15-20% kauem. Või on olemas kiirlaadimisfunktsioon Rapid Charge Pro, mis võimaldab taastada 80% võimsuse ühe tunni jooksul.†
 • *Baasub MobileMark 2014 testimisel. Aku kestvus varieerub märkimisväärselt sõltuvalt seadetest, kasutamisest ja muudest teguritest.
 • Rapid Charge Pro: Laadimine 30 minutit ooterežiimis või väljalülitatud olekus, aku kestab kuni 50%, tuginedes MobileMark2014 veri abil tehtud testide tulemustele. 1.5 aku kestvustesti põhjal. Nõuab 95 W toiteadapterit.
 • Kas vajate midagi? Lihtsalt küsige.
 • Seadke meeldetuletusi, mängige muusikat, tellige pitsat ja palju muud, kasutades hääljuhtimisega digitaalset assistenti Alexa*. Kõik, mida peate tegema, on küsida - isegi puhkeolekus, tänu kaugeleulatuvatele mikrofonidele ja lukustusekraani kohal olevale ligipääsule. Nüüd on Alexa varustatud laiendatud visuaalide ja kõigi teie seadmete juhtimiseks mõeldud nutika keskusega, mis on loodud teie päeva sujuvamaks muutmiseks.
 • Nutikam kui kunagi varem
 • Yoga Slim 7 10. põlvkonna Intel® Core™ mobiilne protsessor võimaldab nutikat, intuitiivset arvutitööd, mis kohandub vastavalt teie vajadustele. Tähelepanuandurid registreerivad teie eemalolekut, kui te lahkute, ja tunnevad teie näo kohe ära, kui naasete, et tagada sujuv sisselogimine. Intelligentne jahutusrežiim pikendab aku tööaega pikkadeks päevadeks ilma vooluvõrgust lahti olles. See on tehisintellekt ja igapäevane terve mõistus.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid