Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Microsoft Surface Pro 8 8PR-00052, Intel® Core™ i5-1145G7, 8 GB, 256 GB, 13 "


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Microsoft
Seeria Microsoft Surface Pro 8
Mudel 8PR-00052
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-, Puutetundlik ekraan, Äri-
Korpuse värv Must
Kaal 0.89 kg
Pikkus 208 mm
Laius 287 mm
Kõrgus 9.3 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 13 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Läikiv
IPS ekraan Ei
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 2880 x 1920

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Windows 10 Pro

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i5
Protsessori põlvkond Tiger Lake (Intel)
Protsessori tüüp Intel
Protsessori mudel Intel® Core™ i5-1145G7
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
4
Protsessori sagedus 1.1 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
8 MB

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
LPDDR4X
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM)
Maksimaalne mälumaht näitab arvuti parendamise võimalust ja määrab, mitu megabaiti operatiivmälu suudab säilitada antud tahvelarvuti mudelil.
8 GB

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
256 GB
Arvuti kogumälumaht 256 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Intel
Videokaardi seeria Iris Xe
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Intel Iris Xe Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 2 x USB Type-C, Bluetooth 5.1, Surface Connect, Wi-Fi
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
Wi-Fi 6 (802.11ax)

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Jah
Toetatud mälukaardid
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Micro SDXC

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Metal
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Ei
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Ei
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
Li-Ion
Aku tööiga kuni
See on ligikaudne aeg, kui kaua te saate arvutiga töötada täislaaditud aku korral, peale laadja eemaldamist.
16 h
Sõrmejälje lugeja Ei

Lisaks

Garantii 24 kuud
4G kommunikatsiooni tugi Ei
SÜLEARVUTI MICROSOFT SURFACE PRO 8 8PR-00052, INTEL® CORE™ I5-1145G7, 8 GB, 256 GB, 13 "

 • Oodake oma arvutilt rohkem
 • Surface Pro 8 on loodud selleks, et tuua esile Windows 11 parimad omadused, võimaldades teil töötada, mängida ja luua teile kõige loomulikumal viisil. Sülearvuti, tahvelarvuti või kaasaskantav digitaalne lõuend. Teie valite - see on teie arvuti.
 • Meie kõige arenenum kuvar Pro
 • Sukeldu suure eraldusvõimega 13-tollise PixelSense™ Flow puuteekraaniga. Nüüd kuni 120 Hz värskendussagedusega, lisaks Adaptive Color. Ja avage oma silmad tähelepanuväärsele pildikvaliteedile Dolby Visioniga.
 • Meie kõige võimsam Pro
 • Surface Pro 8 on loodud pakkuma enneolematut jõudlust ülikiire pakendis, mis tõstab piirid, mida te arvutilt ootate.
 • Intel® Evo™ platvorm
 • Tee kõike seda esimese Surface Proga, mis on valitud konfiguratsioonides ehitatud Intel® Evo™ platvormile,†† mis on loodud mobiilseks jõudluseks 11. põlvkonna Intel® Core™ protsessorite, hämmastava graafika ja kogu päeva kestva aku¹ abil õhukeses ja kerges arvutis.
 • Kogu päeva kestev aku
 • Jää kogu päevaga ühendusse, mis on oluline, tänu kuni 16-tunnisele aku kestvusele ja kiirlaadimisele, mis võimaldab aku tühjalt aku täis saada kiiremini.
 • Kiire ühendus kahe Thunderbolt™ 4 pordiga
 • Loo oma ülim tootlikkuse seadistus mitme 4K monitori abil, hoia suured loomingulised failid alati käepärast välise kõvaketta abil või loo unistuste mängude seadistus välise GPUga.*
 • Konsoolide kaliibriga mängimine
 • Osta uus Surface Pro 8 ja saad ühe kuu tasuta Xbox Game Pass Ultimate'i, et pääseda ligi enam kui 100 kõrgekvaliteedilisele mängule. Mängi pilvest üle seadmete ja avasta oma järgmine lemmikmäng koos sõpradega. Lisaks saad kõik Xbox Live Goldi ja EA Play eelised.
 • Windows 11 toob teid lähemale sellele, mida armastate
 • Perekond, sõbrad, kired, muusika, looming - Windows 11 on üks koht, kus seda kõike saab hoida. Värske uue tundega ja tööriistadega, mis muudavad tõhususe lihtsamaks, on olemas kõik, mida vajate selleks, mis iganes tuleb.
 • Vaadake, mis on uus
 • Proovige Surface Pro 8 ja tutvuge mõnede põhifunktsioonidega.
 • Rohkem võimalusi oma ideede käivitamiseks
 • Avastage uusi viise, kuidas luua ekraanil, koos pliiatsi tunne paberil, koos Surface Slim Pen 2. * Alati laetud, valmis ja turvaliselt salvestatud Surface Pro Signature Keyboard,* tehke märkmeid, visandage ja navigeerige reaalajas, igal ajal.
 • Lihtne kohandatavus
 • Isikupärastage Surface Pro 8 koos Surface Adaptive Kitiga,* mis sisaldab klahviklahvide sildid, pordinäidikud ja kolmemõõtmelised kleebised, et arvutit ja ühilduvaid lisaseadmeid oleks lihtsam kasutada ja ühendada.
 • Säilitab turvaliselt, alati valmis
 • Surface Slim Pen 2* ühildub ja laeb juhtmevabalt ning on turvaliselt salvestatud Surface Pro Signature Keyboardis,* nii et see on alati valmis, kui inspiratsioon tuleb.
 • Tõeline klaviatuur
 • Elegantne ja kompaktne Surface Pro Signature Keyboard* toimib nagu traditsiooniline sülearvuti klaviatuur koos täieliku funktsiooniriviga. Mehaanilised taustavalgustusega klahvid ja optimaalne klahvivahe toetavad kiiret ja täpset kirjutamist.
 • Konfigureerige oma
 • Meie kõige võimsam Pro ühendab endas sülearvuti võimsuse ja tahvelarvuti paindlikkuse ning iga vahepealse nurga. Vali endale sobiv Surface Pro 8.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid