Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J-111, Intel® Core™ i3-1125G4, 8 GB, 256 GB, 15.6 ", Intel UHD Graphics, must


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Toshiba
Seeria Toshiba Dynabook Satellite Pro
Mudel C50-J-111
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-, Äri-
Korpuse värv Must
Kaal 1.76 kg
Pikkus 362.5 mm
Laius 240.5 mm
Kõrgus 19.7 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 15.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 1920 x 1080

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
DOS

Protsessor

Protsessori klass Intel® Core™ i3
Protsessori põlvkond Tiger Lake (Intel)
Protsessori tüüp Intel
Protsessori mudel Intel® Core™ i3-1125G4
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
4
Protsessori sagedus 3.7 GHz
Puhvermälu (Cache)
Vahemälu on üks protsessori mäluliik/tüüp, mis võimaldab kiiremini jõuda operatiivmäluni. Tal on tähtis osa emaplaadi ja kõvaketta töökiirusel. Mida suurem on vahemälu, seda suurem on arvuti võimsus.
8 MB

Operatiivmälu

Operatiivmälu tüüp
Mälusiin edastab andmeid mikroprotsessori ja operatiivmälu vahel. Ta määrab, millist mälutüüpi toetab emaplaat.
DDR4
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB
Operatiivmälu taktiline sagedus 3200 MHz

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
256 GB
Arvuti kogumälumaht 256 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Intel
Videokaardi seeria UHD
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Intel UHD Graphics
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed Bluetooth, Combo audio jack, HDMI, RJ-45, USB 3.0 type A, USB 3.1 type C
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
LAN 10/100/1000

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Stereo
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei
Toetatud mälukaardid
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
-

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Metall
Klaviatuuri keel Inglise
Klaviatuuri valgustus Ei
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Jah
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Aku tehnoloogia
Kaks peamist aku tüüpi on: liitium-ioonaku(Li-ion), mida kasutatakse sülearvutites ning liitium-ioon-polümeeraku (Li-Poly), mille eeliseks on madalam tootmiskulu ja palju võimalikke mõõtmeid.
LiPo
Sõrmejälje lugeja Ei

Lisaks

4G kommunikatsiooni tugi Ei
Garantii 24 kuud
Sülearvuti Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J-111, Intel® Core™ i3-1125G4, 8 GB, 256 GB, 15.6 "

 • Kompromissitu stiil, tootlikkus ja väärtus
 • Täitke oma ettevõtte tehnoloogilised eesmärgid ja IT-eelarve stiilse seadmega, mida saate uhkusega kasutada. Satellite Pro C50 on varustatud võimsa Intel® Core™ protsessoriga, kuni 32 GB DDR4-mälumäluga, uusima USB Type-C™-portiga, mis võimaldab ühe klõpsuga ühendada oma lemmikperifeerseadmeid, ning sellel on spetsiaalne antibakteriaalne värvikate, mis takistab mikroorganismide, näiteks bakterite kasvu. Ja kuigi see on dynabooki kõige taskukohasem sülearvuti, võid olla kindel, et see on sama hoolikalt konstrueeritud ja usaldusväärne nagu kõik meie seadmed.
 • Kompromissitu stiil, tootlikkus ja väärtus
 • Kujundatud nii, et näeb välja nagu peab
 • Sisenemishind, tipptasemel välimus. Elegantne, tumesinine või helekuldne Satellite Pro C50 on vaid 19,7 mm õhuke ja kaalub vaid 1,8 kg. Selle 15,6-tolline pimestamata FHD-ekraan võtab üle 80% selle ülemisest pinnast, mis tagab seadmele kompaktse jalajälje. Tänu ergonoomilisele klaviatuurile, täisnumbrilisele klaviatuurile ja 8,1-tunnisele aku kestvusele* on seda siiski meeldiv kasutada nii laua taga kui ka teel. Samuti on sellel Dynabooki portfelli suurim ClickPad koos integreeritud sõrmejäljelugejaga, mis toetab Precision Touch Pad-tehnoloogiat täpse juhtimise tagamiseks, ilma et oleks vaja hiirt.
 • *Mõõdetud Mobile Mark™ 2018 abil. Mobile Mark on Business Applications Performance Corporationi kaubamärk.
 • Kujundatud nii, et see näeks välja
 • Muudab mis tahes keskkonna oma tööruumiks
 • See võib olla kompaktne, kuid Dynabook Satellite Pro C50 on täielikult koormatud ühenduvusega. Selle USB Type-C™ 3.1 port toetab laadimist, välist kuvarit ja andmeedastust, ja seda kõike korraga Dynabooki USB-C doki lisatarviku kaudu. Samal ajal pakub HDMI 1.4 port lihtsat jagamist välise ekraaniga ning kiire ja usaldusväärne Gigabit LAN ja 802.11ac Wi-Fi võimaldavad vaevata juurdepääsu võrgule. Ja kui teil on vaja kiiresti faile vahetada või lisaseadmeid ühendada, on SD-kaardilugeja, paar USB Type-A porti ja sisseehitatud Bluetooth 5.0 olemas.
 • Teeb mis tahes keskkonna oma tööruumiks
 • Ole kohal ilma sinna minemata
 • Sujuv suhtlus klientide ja kolleegidega on tähtsam kui kunagi varem. Satellite Pro C50 on selleks valmis. See on varustatud kõigega, mida vajate videokonverentside pidamiseks, sealhulgas HD-veebikaamera, Microsoft Cortana-toega mikrofon ja stereokõlarid. Või kui soovite, võite ühendada kõrvaklapid sülearvuti Bluetooth- või mikrofoni/kõrvaklappide kombinatsioonipesa kaudu.
 • Olge kohal, ilma et peaksite sinna minema
 • Turvalisus, mida võite usaldada
 • Satellite Pro C50 standardvarustuses on meelerahu. Ettevõtte jaoks sobivad turvaelemendid, nagu firmware-põhine TPM (Trusted Platform Module) 2.0 ning kasutaja ja administraatori parool, aitavad hoida väärtuslikke andmeid valede käte eest, samas kui sisseehitatud Kensingtoni lukustusava tagab, et sülearvuti jääb sinna, kuhu te selle jätsite.
 • Turvalisus, mida võite usaldada
 • Teenused laitmatu jõudluse tagamiseks
 • Teie Dynabooki toote laitmatu töö on meie suurim mure. Selleks, et teie IT-investeeringust maksimumi saada, pakume laia valikut teenuseid, mis hoiavad teie igapäevase töö käigus ja sobivad ideaalselt teie individuaalsetele vajadustele. Ükskõik, kas soovite pikendada oma standardgarantiid, tõsta oma tugitaset või hallata oma varasid ühe platvormi raames - me oleme ideaalne partner teie kõrval!
 • Dynabook annab teile rohkem
 • Me oleme Dynabook. Me oleme dünaamiline, ettevõtlik uus ettevõte, mis on rajatud meie suurepärase Toshiba pärandile.
 • Ainult Dynabook projekteerib ja toodab oma sülearvuteid ise - kuni Windowsi all töötava BIOS-tarkvarani välja. See võimaldab meil pakkuda teile parimat võimalikku kvaliteeti, kaugeleulatuvaid turvavõimalusi ja uuenduslikke funktsioone, mis aitavad teie tööpäeva sujuvalt kulgeda.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid