Присоединись к SMART NET! Присоединись

Крупная бытовая техника

Предложения на этой неделе

Идеи и советы

Как происходит заполнение газового баллона? Фото: Автор: Wesidetrip, Unsplash.com   Газ используется во многих сферах жизни, как для отопления дома, так и для приготовления пищи. Газовый баллон — отличный помощник в путешествиях и походах, его можно использовать для получения света в походных ...
Какая температура должна быть в холодильнике? Фото: Макс Вахтбович Pexels.com   В наших жилищах холодильник является незаменимой кухонной техникой для хранения продуктов. В наше время сложно представить кухню без холодильника. Чтобы еда сохраняла свое качество и наилучшие вкусовые свойства, обяз...
Чистка посудомоечной машины обеспечивает долгий срок службы машины Фото: Castorly Stock. Pexels.com   Посудомоечная машина становится все более популярной в наших домах. Можно даже сказать, что настоящая кухня не обходится без посудомоечной машины, будь то стандартная отдельно стоящая или встраиваемая машина. Посудо...
Какую посудомоечную машину купить и почему? Фото: castorly-stock    pexels.com   Современная, комфортная и удобная кухня является основой каждого дома. Неудивительно, что кухонная техника также сделала огромный скачок в развитии всего за несколько десятилетий. О многих устройствах, которыми се...
Suured kodumasinad – kuidas valida?
 
Köök on kodu süda! Kvaliteetsed kodumasinad lihtsustavad söögitegemist ja muudavad selle mugavaks. Tänapäeva kodumasinad on varustatud sedavõrd nutikate funktsioonidega, et teevad pool tööd sinu eest ära. Vali lihtsalt sobivas mõõdus seadmed, kaalu funktsioone, mida vajad ja naudi. Kindlasti pööra tähelepanu ka energiasäästlikkusele, sest säästlikud seadmed tasuvad pikemas perspektiivis kuhjaga ära. Ära pinguta ja jäta pooled kodutööd masinate hooleks!
 
Ahjud
Restoranivääriliste roogade valmistamiseks vajad korralikku ahju. Valimisel lähtu oma köögi võimalustest ja pere vajadustest:
 
  • Suuruse valimisel lähtu köögi suurusest ja võta vajalikud mõõdud.
  • Kaalu, kas eelistad eraldiseisvat- või diskreetselt integreeritavat ahju.
  • Funktsioonide osas mõtle, missuguseid toite sa enamasti valmistad – aurufunktsioon, grill, küpsetamine.
  • Kindlasti mõtle ka hooldusele – moodsad isepuhastuvad ahjud põletavad mustuse peeneks tuhaks, mida on väga lihtne lapiga ära pühkida.
 
Nõuanne: Kui sinu kodu on väga tilluke, kuid hindad kvaliteetset toiduvalmistamist, siis soeta funktsionaalne mikrolaineahi.
 
Õhupuhastid
Selleks, et kokkamine oleks mõnus ja köögis säiliks puhas õhk, soeta õhupuhasti. Moodsad õhupuhastid on sedavõrd funktsionaalsed ja vaiksed, et teevad töö ära peaaegu märkamatult:
 
  • Vali mudel, mille müratase on võimalikult madal.
  • Ahjuga ühilduvad õhupuhastid hakkavad automaatselt tööle, kui toiduvalmistamine on alanud ja reguleerivad ekstraheerimise kiirust vastavalt valitud küpsetusvõimsusele.
  • Kvaliteetne LED-valgustus võimaldab näha toiduvalmistamise protsessi igat detaili.
  • Kaalu ka sinu jaoks mugavamat filtrit – vahetatavad või masinpestavad metallist filtrid.
 
Nõudepesumasinad
Nõudepesu ei ole vist mitte kellegi lemmiktegevus. Soeta nutikas nõudepesumasin ja jäta mustad nõud selle hooleks. Valgusmärguannetega nõudepesumasinad teavitavad sind tsükli lõppemisest diskreetselt, ilma suuremat müra tekitamata. Erinevad pesurežiimid pesevad puhtaks nii õrnad klaasnõud kui väga määrdunud potid-pannid. Eriti funktsionaalsed mudelid võimaldavad erinevatele pesurestidele valida erineva pesurežiimi, et saaksid erinevat tüüpi nõud mugavalt ühe tsükliga puhtaks pesta.
 
Külmikud
Toiduainete säilitamiseks on külmik lausa hädavajalik. Vali sobiv suurus vastavalt oma pere vajadustele. Kui armastad toiduaineid sügavkülmutada, vali suurema sügavkülmaga mudel. Pööratavate riiulitega külmikud võimaldavad sul ligi pääseda kõigile toiduainetele, seega ei pea sa peitu jäänud toitu enam minema viskama. Eelista jäävaba tehnoloogiaga külmikut, et sa ei peaks selle sulatamisele aega kulutama
 
Vali sobiv kodutehnika
Köök on sinu kindlus – soeta kvaliteetsed suured kodumasinad, mis lihtsustavad nii toiduvalmistamise kui koristamise protsessi. Tee valik K-rauta poes!