Присоединись к SMART NET! Присоединись

Интерьер, мебель, текстиль

Предложения на этой неделе

Связанные категории

Идеи и советы

Как создать долговечный и стильный капсульный гардероб? Фото: Ксения Черная Pexels.com    Почти у каждого случалось такое, что вы стояли перед шкафом, полным одежды, и думали, что вам нечего надеть.  У вас может быть много одежды, но, если она куплена под влиянием эмоций или в соответствии с временной тен...
Как обеспечить наилучший сон? Фото: Claudia Manas, Unsplash.com     Сон необходим для жизни. Хороший сон обеспечивает улучшение общего состояния и хорошее самочувствие на следующий день.  В долгосрочной перспективе хороший ночной сон улучшает здоровье и продлевает жизнь. Поэтому...
Какую посудомоечную машину купить и почему? Фото: castorly-stock    pexels.com   Современная, комфортная и удобная кухня является основой каждого дома. Неудивительно, что кухонная техника также сделала огромный скачок в развитии всего за несколько десятилетий. О многих устройствах, которыми се...
Гардеробный шкаф — возможно, лучший друг вашего дома Фото: ketut-subiyanto pexels.com   Речь идет о платяном или гардеробном шкафе. Хорошая вещь может называться по-разному, а гардеробный шкаф — вещь особенно ценная.  Он создает дополнительное пространство в гостиной и дает возможность хранить много...
Kuidas sisustada oma kodu?
 
Kodu sisustamine on oma loovuse väljendamine. Kuidas aga valida sobiv mööbel, tekstiilid ja sisustuselemendid? Eks meil igaühel ole oma maitse, kuid üldpilt võiks järgida ühte kindlat stiili ja joont. On see siis skandinaavia-, maalähedane- või hoopis modernne stiil – tänapäeva kaubanduses on iga stiiliga harmoneeruvad tooted laias valikus olemas. Uuri erinevaid katalooge, pea nõu mõne stilistiga ja loo omanäoline kodu!
 
Mööbel
Kodu sisustamine algab reeglina mööblist. Kui erinevaid disainielemente on aja jooksul lihtne välja vahetada, siis mööbel võiks olla aastateks. Seetõttu pööra erilist tähelepanu kvaliteedile – eelista võimalusel puitu.
 
  • Elutoamööbel – vali üks konkreetne stiil, millega sobituksid kokku nii diivan, lauad kui riiulid. Kuna elutoas veedame suure osa oma päevast, siis pane rõhku ka mugavusele.
  • Köögimööbel – siin on märksõnaks funktsionaalsus ja hoiustamine. Vali sisustus, millesse on lihtne köögitehnikat integreerida. Hoolitse selle eest, et asjade hoiustamiseks oleks võimalikult palju sahtleid ja kappe.
  • Magamistoamööbel – magamistoa põhielement on voodi. Veendu, et see oleks võimalikult mugav, kuna kvaliteetne ööuni on hea enesetunde alus.
 
Kardinad
Kardinaid valides mõtle esmalt, kas eelistad ruloosid või klassikalisi kardinaid. Rulood on väga mugavad kasutada – eriti kassettrulood, mida saab paigaldada aknaraami külge. Elutoas võiksid lisaks ruloodele olla ka klassikalised kardinad, sest tekstiilid lisavad hubasust. Magamistuppa soeta aga täispimendavad kardinad, mis lasevad rahulikult puhata ka valgetel suveöödel.
 
Nõuanne: Aknakatete puhul ära unusta lisada putukavõrkusid, mis on suveõhtutel lausa hädavajalikud.
 
Vaipkatted
Tänapäeva modernsetes kodudes jäetakse vaibad üldse interjöörist välja, kuid tegelikult on neil ka konkreetne otstarve. Vaipkatted on ilmselgelt jala all soojad, kuid pakuvad ka heliisolatsiooni.
 
Vaipade valimisel veendu, et neid oleks võimalikult lihtne puhastada. Võimalusel väldi väga kohevaid ja karvaseid vaipu, mille seest on mustust keeruline eemaldada. Kui sul on kodus lemmikloom, siis ära soeta liiga heledas toonis vaipu – nende puhastamine on üks suur peavalu.
 
Vali sobiv sisustus
Kodu sisustamine ei eelda alati disaineri palkamist – vali lihtsalt kvaliteetne konkreetses stiilis mööbel ja sellega harmoneeruvad tekstiilid. Sisusta oma kodu K-rauta abiga!