Присоединись к SMART NET! Присоединись

Карнизы, рельсы и их принадлежности

Предложения на этой неделе

Kardinapuud
Ükski kardin ei saa riputatud ilma kardinapuuta! Õigesti valitud kardinapuu  on ka oluline disainielement, mis koos sobivate eesriietega muudab ruumi tõeliselt hubaseks ja isikupäraseks. Tavapäraste kardinasiinide kõrval on taas moes efektsete otsanuppudega torupuud. Praktiline valik on ka pikendatav vardakujuline kardinapuu. Investeerides vastupidavatesse kardinapuudesse ei pea sa muretsema kardinate ebastabiilsuse pärast ning saad olla kindel, et aknakatted püsivad kaunina pikka aega. 

Kardinapuud igale maitsele
Meie tootevalikust võid leida erineva pikkuse ja värviga kardinapuusid, mis sobivad iga sisustuslahendusega eluruumidesse, kööki või vannituppa. Võimalik on valida kardinapuud, mille materjal ja töötlus on iseseisvad ruumikaunistuselemendid. Tagasihoidlikuma disainiga puud aga lasevad esile tõsta kardinatekstiili omapära. Valida võid karismaatilised antiikse disainiga ja ornamentidega, klassikalised puiduimitatsiooniga, modernsed ja šikid metallist kardinapuud - midagi kaunist leiab igale maitsele. 

Head kombineerimisvõimalused
Kardinapuu külge võib riputada raskest ja paksemast kangast kui ka peaaegu läbipaistvaid kardinaid. Õhukesed kangad sobivad eriti hästi ruumidesse, kus tahetakse vältida möödakäijate võimalust sisse kiigata, jättes endale samal ajal peaaegu segamatu väljavaate. Kahe toruga kardinapuukomplektid annavad võimaluse riputada üheskoos nii tüll- kui ka külgkardinaid ning satse. Vabalt langevaid rippkardinaid  võib kasutada ka koos pimendatavate rulookardinatega.

Kardinasiinid 
Need on tänapäeval eelistatuimad kardinakandurid, mida lakke paigaldada. Siine on võimalik paigutada nii, et need jäävad tektiilkardina serva taga peaaegu märkamatuks. Ideaalsed on siinid niššides või karniiside taga, kus ei ole sügavuses palju paigaldusruumi. Kardin liigub vaikselt väikestel plastrullikutel, mis teeb kardina liigutamise hõlpsaks ja sujuvaks. 
 
Toru- ja varraspuud
Dekoratiivsed torukujulised kardinapuud sobivad ajaloolise või luksusliku sisekujunduse taotlemisel. Leidub tagasihoidlikumaid variante, kui ka vägagi pilkupüüdvaid mudeleid. Neid on erineva puidu- ja metallitooniga, läikivaid, matte ja antiikse vanutusega. Kardinaid saab torudele riputada rõngaste, aasade või klambrite abil. Varrastele saab eesriideid hõlpsalt lükkida kardinale õmmeldud kanali või aasade abil. Väga mugav on kasutada selliseid kroogitavaid kardinaid köögis või duširuumis.

Osta juba täna oma akende kaunistamiseks sobiv kardinapuu ja naudi õdusamaks muutunud kodu!