Присоединись к SMART NET! Присоединись

Подарки, товары для праздников

Предложения на этой неделе

Идеи и советы

Mida kinkida teismelisele – ja mida pigem mitte? Foto: karsten-winegeart   Unsplash.com   Teismelised lapsed ja neile kingituste tegemine on üks peadmurdev kombinatsioon. Kingitused lastele neile enam päris loosi ei lähe, samas võiks aga anda ka säärases vanuses tegelastele võimaluse ja vabaduse la...
Populaarseimad ja parimad lauamängud ajast aega Foto: Unsplash.com   Üks on kindel - lauamängud on tulnud tagasi, et jääda. Kui osa rahvast sai lapsepõlves mängida vaid usse ja redeleid või Tsirkust ning teised olid ninapidi vaid arvutimängudes, siis nüüd on õnneks tänu maailmaturule taas väga pop...
Kuidas luua meeliülendav laste sünnipäev Allikas: Ivan Samkov, pexels.com Iga lapsevanem teab, kui oluline on laste sünnipäev - see pole mitte lihtsalt tore pidupäev, vaid loob mälestusi, mida saab hiljem heldimusega meenutada. Kas pole mitte tore, kui lapse sünnipäev jääb alatiseks meelde tor...
9 lõbusat ja kaasahaaravat sünnipäeva ideed täiskasvanutele! Foto: Denis Tuksar/unsplash.com   Me kõik mäletame lapsepõlvest sünnipäevaga kaasnenud ootust ja elevust. Lisaks kingituste ootusele algas juba varakult peoks ettevalmistamine: kutsete meisterdamine, teema või tegevuste väljamõtlemine, kostüümi või rii...

Kingitused

Kingituste tegemise komme ulatub tuhandete aastate tagusesse perioodi. Juba iidsetel aegadel oli kombeks kinkide tegemisega üles näidata nii kiindumust kui ka austust inimese vastu, kellele kingitus mõeldud oli. Kingiga premeeriti näiteks oma klanni või hõimu liikmeid, kes paistsid silma suurepäraste jahioskustega või neid, kes olid tublid sõjamehed ja võitsid raskeid lahinguid.
 
Tänapäeval on kingituste valmistamine ja kinkimine väga populaarne meie kõigi seas. Kas teadsite, et isegi linnu ja loomariigis on üksteisele kingituste tegemine väga levinud? Loomulikult ei vii nad liigikaaslasele kingiks kalleid vääriskive ja kuldehteid, kuid värviline sabasulg on kahtlemata parim kingitus linnupreilile, kes kosilast ootab.

Millised on parimad kingitused?

Parimad kingid on personaalsed ja tehtud südamega. Kinki valides tuleb alati mõelda selle inimese peale, kellele te kingi teete. Mõelge, mis on  just see, mida ta oma kingipakist leida sooviks.

Kuidas valida kingitusi?

Kõik sõltub kingisaajast ja tähtpäevast. Kui teate kingisaajat hästi ja võite kindel olla, et teda on juba looduse poolt premeeritud hea huumorimeelega, siis valige kindlasti mõni lahe ja  naljakas kink. Nii kingite koos eseme või asjaga lisaks ka emotsiooni. Seega miks mitte rõhuda sünnipäevalapse kõrgele vanusele ja kõigele muule sellega seonduvale. Kui tegemist on aga mitte nii hea naljaninaga, siis valige pigem mõni klassikaline kingitus, et sünnipäevalapse meel ja tunded ei saaks riivatud.
 
Tavaliselt kipub olema nii, et sünnipäevakingitused on lõbusamat ja lustakamat laadi. Jõulukingid seevastu on aga pigemsüdamlikumad ja armsamad. Samamoodi armsad ja romantilised võiksid olla ka valentinipäeva kingid.

Mida kinkida sünnipäevaks?

See mida kinkida sünnipäevaks sõltub väga palju sünnipäevalapse soost ja vanusest. Kui lastele kinkide valimine tundub veel enam vähem lihtne, sest mänguasjapoed on lelusid täis, siis täiskasvanute puhul on asi pisut keerulisem. Tuleb läheneda palju personaalsemalt ja mõelda konkreetselt sünnipäevakangelase iseloomuomaduste ja huvide peale.  Siinkohal soovimegi teile abiks olla ja ehk saame anda teile mõned head kingiideed. 
 • Mehele-  kõige klassikalisem kingimõte on valida välja mehelik parfüüm või näiteks mõni saunatoode. Selleks võib olla nii saunalina kui ka vahva saunamüts ja saunaviht. Neid viimaseid on müügil väga erinevaid. Näiteks on mõnus eukalüptiviht suurepärane toode talvisel perioodil saunatamiseks ja viiruste peletamiseks.
 • Naisele- naistele meeldib kingiks saada erinevaid kehahooldustooteid. Olgu selleks siis vannivaht või lemmikparfüümiga ihupiim. Ka ehted on alati need, mis daamide hulgas kasutust leiavad, rääkimata mõnest heast ja sensuaalsest parfüümist.
 • Lapsele- see mida kinkida lapsele, sõltub väga palju lapse vanusest ja sellest, kas tegemist on poisi või tüdrukuga. Kui te ei oska aga kohe mitte midagi osta, siis on alati heaks valikuks Lego.
 • Emale-  emad soovivad tavaliselt kingiks saada mõnda head raamatut ja aega iseenda jaoks. Teinekord ootavad nad aga hoopis midagi praktilist. Miks mitte rõõmustada oma ema robottolmuimeja või aknapesurobotiga?
 • Isale- läheb tihtipeale tarvis mõnda vajalikku tööriista, sest mehed kipuvad ikka aeg-ajalt kuuris või garaažis mõne projekti kallal nokitsema. Kui teie isa on aga hoopis tubli spordimees, siis tasub  talle kinkida näiteks spordivarustust või spordiriideid.
 • Sõbrale- heale sõbrale kinkige üks mõnus lauamäng, mida üheskoos või ka suurema seltskonnaga mängida saaks. Kui sõber armastab head muusikat, siis valige talle kingipakki kõrvaklapid või kaasaskantav Bluetooth kõlar.
 • Sõbrannale-  sõbrannale on kõige klassikalisem kingitus kahtlemata naiselik parfüüm või ehtekomplekt.

Mida kinkida jõuludeks?

Jõulud on aeg, näitamaks üles üksteise vastu headust, sõbralikkust ja hoolivust. Jõulud on märkamise ja andmise aeg. Samal põhimõttel valige ka jõulukink oma lähedastele. Jõulukingitus ei pea olema midagi üüratult kallist, ent see peaks olema armas ja midagi kingisaajale tähendama. Või miks mitte, kinkida jõuluks hoopis midagi praktilist. Midagi sellist, mis leiab kindlasti kasutust. See kõik sõltub muidugi taaskord konkreetselt kingisaajast, kuid jällegi pakume välja mõned  kingiideed:
 • Mehele- kui mehed midagi vajavad, siis on need sokid. Jah- pole just kõige originaalsem lähenemine, ent praktiline on see kingitus siiski. Ja müügil on nii ägeda disaini ja sõnumiga sokke, et kahtlemata leiate nende hulgast midagi vahvat ja toredat, mida jõuluvana kingikotti poetada. Ka nahkkindad, soojad mütsid ja sallid on väga asjalikud ja alati vajalikud.
 • Naisele- ka jõuluks on igasuguste ehete kinkimine lubatud. Mõni armas kõrvarõnga paar või kaelaehe pole kunagi ühegi naisterahva jaoks liiast. Samuti on armsad erinevad jõuluteemalised riideesemed nagu mütsid, sallid ja pleedid. Kui plaanite aga teha pisut kallimat kinki, siis tasub valida kingipakki näiteks uus nutitelefon või käekell.
 • Lapsele-  kõige paremad kingiideed leiate just sellest kirjast, mis jõuluvana poole teele läks. Seega lugege aegsasti kiri enne posti panekut läbi. Väiksematele lastele meeldib kingikotist leida erinevaid mänguasju nagu Barbied, Frozeni teemalised lelud, Käpapatrulli kutsud ja teised  hetkel aktuaalsed multifilmitegelased. Teismelised soovivad seevastu saada jõuluks kas mõnda tehnikavidinad või sootuks midagi ägedat nagu uus mängukonsool või nutitelefon.
 • Emale- kinkige midagi imearmsat nagu pehme pleed, hea raamat või suur kaisukaru.
 • Isale- äkki on isal just jõuluteemalised sussid puudu? Või soovib meistrimehest isa omale hoopis uusi tööriideid. Kui vähegi võimalik, siis uurige isa kingisoovi kohta alati ema käest. Emad ju teavad alati kõike ja aitavad hea meelega!
 • Sõbrale ja sõbrannale- mõelge välja midagi armsat ja vahvat. Näiteks hea raamat, mõnusalt suured tee- ja kohvikruusid või lõbus seltskonnamäng.

Kingitused ja teised tähtpäevad

Päev, mis on veel tähtsam nii sünnipäevast kui jõuludest on kahtlemata sünni päev. Ehk päev, mil ilmavalgust näeb uus maailmakodanik. Just lapse sünd on see suur sündmus, mida kõik lähedased suure elevusega ootavad. Ja kui see päev juba ükskord kätte jõudnud on, tasub värskele ilmakodanikule kribinal-krabinal kingitus välja valida ja teda tervitama minna!

Katsikud ja lapse sünd

Mida kinkida beebile, kes on veel nii imepisikene ja  veel mitte midagi peale söömise ja tudumise teha ei oska? Kõige targem on muidugi uurida beebi vanematelt, mida värske maailmakodanik vajada võiks. Alati on kindel kinkida mähkmeid, sest neid kulub esimestel kuudel päris palju. 
 
Imearmas kingitus beebile on aga  näiteks m beebiraamat, kuhu sisse annab märkida beebi jõu ja ilunumbreid ning suuremaid beebiea saavutusi. Ka igasugused arendavad mänguasjad on varem või hiljem vajalikud ja pakuvad rohkelt mängulusti.

Emadepäev ja isadepäev

Emadepäeval üllatage oma ema imearmsa perepildiga uhkes pildiraamis või kinkige talle fotoalbum koos paljude mälestustega erinevate piltide näol. Isale viige kingiks aga näiteks mõni vahva õllekruuside komplekt või kui isa on autoomanik, siis kinkige midagi autoga seonduvat. Selleks võib olla nii pardakaamera või hoopis alkomeeter
 
Võimalusel tehke vanematele kingitused õe või vennaga üheskoos ja mitme peale. Nii saate soetada kallima ja vajamineva kingituse. Boonuseks muidugi veel see, et siis ei pea igaüks eraldi pead murdma, et mida emale või isale kinkida.

Soolaleiva kink

Soolaleiva peo jaoks on kõige traditsioonilisem kingitus kahtlemata sool ja leib. Lisage sinna juurde veel mõni sobiv toode nagu näiteks elektriline pipra- ja soolaveski ja  kingikomplekt ongi valmis. Teinekord tasub aga kingitus teha üldse suurema seltskonna peale. Nii saab koduomanik omale mõne pisut kallima, ent vajaliku kingituse mõne vajaliku kodumasina näol. Näiteks kinkige üheskoos täisautomaatne kohvimasin koos kvaliteetsete kohviubadega.
 
Paljud  uue kodu omanikud soovivad aga aga kingiks saada kas mõnda lauanõude komplekti või kohviserviisi. Ka erinevad pottide ja pannide komplektid on ideaalseks soolaleivakingiks. Valige aga alati sellised söögivalmistamise nõud, mis sobivad nii keraamilisele kui ka induktsioonpliidile. Nii võite kindlad olla, et uued potid ja pannid kindlasti värskes majapidamises ka kasutust leiavad.

Sõbrapäev, naistepäev ja meestepäev

Sõbrapäevaks kinkige oma kallimale midagi armsat. Pehme kaisumõmmik on kindlasti kingitus, mis leiab tee iga Valentini või Valentiina südamesse. Samuti on omal kohal magusad kommid ja erinevad joogid.  Kinkige näiteks mõni armas ja eriline teekruusike koos kvaliteetse teega. Sinna juurde valige veel tahvel parimat šokolaadi ning armas kingikotike!
 
Naistepäevaks ostke oma lemmiknaisele suur lillekimp ning ilus kaelaehe. Alati võib kinkida ka romantilise õhtu küünlavalgel koos hea veini ja juustuga. Selleks soetage lõhnaküünalde komplekt, ilusad pokaalid ning serveerimisnõud. Meeldejääv õhtu on garanteeritud.
 
Mehel valige hea parfüüm või habemeajamiskomplekt. Samuti ootavad mehed kingiks kindlasti ka midagi magusat- seega ärge šokolaadikomme unustage! Ka rahakott või kaarditasku on väga praktiline kingitus ja leiab kahtlemata kasutust. Samuti võib vabalt meestele kinkida erinevaid tehnikavidinaid, kuid enne tehke kõvasti eeltööd ja uurige, millest ta parasjagu puudust tunneb. Kohati võib mehele tehnikat valida olla sama keeruline, kui mehel naisele õiget huulepulga tooni. Enne tehnika ostu- tehke ära korralik kodutöö!
 
Tark ei torma, kuid hea kingiidee vajab pisut mõtlemist ja planeerimist. Tehke juba täna ära eeltöö ja külastage K-Rauta veebipoodi ning valige juba aegsasti välja parimad kingid! Meie juurest leiate alati soodsad hinnad ja parimad pakkumised. Lisaks kiire tarne ja paljud kaubad on võimalik kätte saada ka meie poodidest. Seetõttu ei pea te enam kullerit ootama, vaid saate soovi korral ka ise kaubale järgi tulla. Tulge ja uudistage ringi meie kodulehel ning ostke oma lemmikud juba täna!

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Millised on parimad kingitused?
Parimad kingid tehakse südamest ja need on personaalsed. Ei ole oluline, kas kink on odav või kallis.Tähtis on vaid see, et see kingisaajale meeldiks ja palju rõõmu pakuks
.
Millised on parimad kingitused sünnipäevaks?
Parimad kingid sünnipäevaks on valitud sellised, mis sünnipäevalapsele head meelt teevad. Olgu selleks siis hea raamat, vahva seltskonnamäng või uhiuus nutitelefon. Kingitus peaks kingisaaja tegema õnnelikuks!
 
Millised on parimad kingitused Jõuludeks?
Parimad jõulukingid on armsad ja südantsoojendavad. Pehme pleed, vahvad päkapikusussid või kvaliteetaeg lemmikraamatu seltsis- need kõik on suurepärased jõulukingitused.
 
Mida kinkida naisele?
Kõige kindlam on naisele kinkida midagi ajatut nagu hea parfüüm või paar ilusaid kõrvarõngaid. Ka käekell või ilutarbed on alati need, mis meeldivad naistele. Loomulikult on ka praktilise meelega naisi, kes soovivad kingiks hoopis uut tolmuimejat või köögikombaini.
 
Mida kinkida mehele?
Üldiselt kipuvad mehed olema loomult praktilisemad kui naised. Seega  mõelge, mida mees vajaks. Erinevad habemeajamise tooted on kindlasti aktuaalsed, sama kehtib ka pesemistarvikute ja ka saunalinade kohta.