«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Садовая мебель

Предложения на этой неделе

Идеи и советы

Nõuanded, kuidas oma rõdu hubasemaks muuta Soojad ilmad panevad mõtlema sellele, kuidas suvel mõnusaid ilmasid ka kodus olles võimalikult palju nautida saaks. Isegi pisikesest linnamaja rõdust võib saada hubane nurgake, kus hommikuti kohvi juua, nädalalõppudel filme vaadata, raamatut lugeda või hoo...
Kuidas kasutada rõdusid ära talveperioodil Rõdu on peaaegu iga korteri ja maja osa ja sellel on oma otstarve. Loomingulised ja originaalsed elanikud suudavad  2-5 ruutmeetrist aga välja pigistada palju rohkem, kui esmapilgul tunduda võib.Kuidas korraldada asjad rõdul nii, et see oleks kasulik mitte...
Õuemööbel: kuidas mitte suure valiku sisse ära eksida? Peagi 20 kraadini ulatuvad välistemperatuurid võimaldavad veeta aega oma terrassil või hoovis. See nõuab aga õuemööblit, mis mitte ainult ei kaunista aeda, vaid on ka funktsionaalne ja vastupidav. Valik on nii suur, et mõnikord võid pea kaotada aiamööblit ...
Aiamööbel 

Maitsekas ja kvaliteetne aiamööbel kaunistab iga kodu aeda. Joo suvel hommikukohvi uhiuue aialaua taga, naudi suvist tuuleiili päikesevarju vilus aiakiigel raamatut lugedes või pikuta mõnusatel lamamistoolidel! Meie aiamööbli valikust leiad kõik oma koduaia sisustamiseks – alates võrkkiigest kuni uhkete mööblikomplektideni.

Niiskuskindel õuemööbel

Kvaliteetne puidust, plastikust, metallist ja polürotangist aiamööbel on vastupidav päikesekiirgusele, kergesti hooldatav ja hoiustatav. Puitmööbel on immutatud mustust ja vett hülgavaks. Kangad on samuti valitud ilmastikukindlatest materjalidest, mis ei vetti vihmaga ja kuivavad kiiresti. Eriti innovaatiline on kangas, mis on töödeldud pleekimis- ja hallituskindlaks. Nii võib terveks suveks aiakiiged, reguleeritavad toolid ja lamamistoolid õue jätta. 

Terrassimööbel igale maitsele

Tervikliku mulje saab luua maitsekate aiamööbli komplektidega, mis  on suurepäraseks täienduseks koduaeda, terrassile või rõdule. Ka eraldi müüdavad toolid, lauad ja päikesevarjud saab oma nägemuse järgi kokku sobitada. Oleme mõelnud ka sellele, et leiduks tooteid, mis mahuksid ka väikesele pinnale. Tõeliseks hitiks oleks üks eksklusiivne korvikujuline ripptool, mis lausa kutsub mõnulema. Nii saab luua endale lisaks ühe toreda suvekontori või hubase puhkenurga sumeda suveõhu nautimiseks. 

Istmekatted lisavad mugavust

Siin leidub erinevates mõõtudes ja värvitoonides pehmeid istmekatteid igale maitsele. Polsterdatud istmepadi pakub mugavust istumiseks suvel aias, terrassil või rõdul, kuid mõistagi sobib see ka söögi- ja elutuppa. Efektse erksavärvilise padjaga saab lisada interjöörile särtsu ja muuta kujundust vastavalt meeleolule. Istmekatete polstrid on elastsed, kohanduvad keha kujuga ja püsivad kaua nägusana. Tänuväärne on ka istmekatete soojust isoleeriv omadus, mis muudab suveõhtuse ajaveetmise hubasemaks.

Päikesevarjud ja varikatused

Suvel soovime olla võimalikult kaua värskes õhus, mõnuleda päikese käes või korraldada aiapidusid. Ilmastikukindlad aiatelgid ja varjualused kaitsevad kõrvetava päikese ja vihmasagara eest ning sobivad suurepäraselt ürituste korraldamiseks. Sääsevõrkude ja kardinatega varikatus muudab õhtused koosviibimised mõnusamaks. Kokkupandav päikesevari kaitseb nii rannas, terrassil kui koduaias. Päikesevarjude stabiilseks kinnitamiseks pakume tugevaid aluseid. Eriti mugav on liiva või veega täidetav varjualus, mis tühjana on kergesti transporditav. Muudame puhkuse veetmise nauditavaks iga ilmaga!