Присоединись к SMART NET! Присоединись

Унитазы, биде, писсуары и принадлежности

Предложения на этой неделе

Идеи и советы

Ruumikas vannituba – kuidas seda teha? Vannitoa kujundamine on eriti huvitav, kuna just selles ruumis saad sa lasta oma loovusel töötada. Kui sul on väike vannituba, on mitmeid viise, kuidas visuaalselt seda suuremaks muuta. Tehniline paigaldamine ja planeerimine Kõik tehnilised detaili...
Vannitoa remont - kulutus, mis tasub end ära Foto: Pexels.com Vanemates elamutes ja korterites vajavad just nimelt vannitoad kõige rohkem kaasajastamist. Vannitoa remont on aga üsna ajamahukas ettevõtmine, rääkimata sellest, et ilmselt on tegu kõige kallima ruumiga, mida ehitada või remontid...
Захватывающий дизайн ванной комнаты Фото: pexels.com   Захватывающий означает «крайне увлекательный, вдохновляющий».  Вдохновляющий — значит, вызывающий воодушевление. Какое отношение все это имеет к ванной комнате? Дело в том, что ванная комната – это, согласно ожиданиям, то пространс...
Millest lähtuda WC-poti valimisel?
 
Kui hakkad vannituba sisustama, siis WC-poti valimine peaks olema lihtne, kuna need näevad kõik ühesugused välja? Tegelikult on ka siin nüansse, millele tasub tähelepanu pöörata. Lisaks potile on võimalikeks variantideks ka pissuaarid ja pideed. Lähtu oma harjumustest ja uuri, missugune on WC-poti veetarbimine ning kui lihtne on seda hooldada. Aja- ja rahasääst on tänapäeval väga olulised, ka vannitoas!
 
Loputusmehhanism
Kuigi turul on nii ühe- kui kahesüsteemse loputusmehhanismiga WC-potid, siis eelista kahesüsteemset mudelit. See tähendab, et loputuskast on jagatud kaheks osaks – üks osa väiksema ja teine suurema veekoguse jaoks. See annab võimaluse valida, missuguses koguses vett parasjagu loputamiseks tarvis läheb. Standardsed loputuskastid on kuue- ja kolmeliitrised, mõned ka nelja- ja kaheliitrised. Eriti uhketel mudelitel on võimalik loputusvee kogused vastavalt soovile ümber seadistada.
 
Disain
Disaini osas kaalu, kas sinu vannituppa sobib tavapärane põrandale toetuv välise loputuskastiga või seinale kinnituv seinasisese loputuspaagiga WC-pott. Seinale kinnituv mudel säästab kindlasti ruumi ja näeb elegantsem välja. Samuti tähendab see väiksemat koristamise vaeva, kuna pott on osaliselt seina sees peidus. Kui põrandale toetuva poti jala ümber koguneb mustus, mida on keeruline puhastada, siis seinale kinnituva mudeli puhul saab poti aluse pinna mugavalt puhtaks pühkida.
 
Suurus
Võib tunduda üllatav, aga ka WC-potid on saadaval erinevas suuruses. Pikemat kasvu ja vanematele inimestele võiks valida kõrgema mudeli. Lastega pered peaksid aga eelistama mõnd madalamat varianti, et kõigil pereliikmetel oleks mugav toimetada. Kui hakkad poti jaoks mõeldud ruumi mõõtma, siis ära unusta, et mõlemale poole potti peab jääma ka veidi vaba ruumi, et tarvikud ära mahutada.
 
Pissuaarid
Kuigi pissuaarid on koduses majapidamises vähem levinud, siis meesterohkes peres on see väga mugav lahendus – kõigi jaoks. Esiteks on pissuaari oluliselt mugavam kasutada. Teiseks püsib vannituba oluliselt puhtam ja koristamisele kulub seetõttu vähem energiat. Seega, kui vannituba on piisavalt suur, siis paigalda meespere rõõmuks ka pissuaar!
 
Vali sobiv tualeti sisustus
Olgu vannituba väike või suur – erinevad WC-potid, pissuaarid ja pideed annavad võimaluse sisustada igasuguse tualeti. Vali sobivad tooted ja tarvikud K-rautast!