Присоединись к SMART NET! Присоединись

Ванны и принадлежности

Предложения на этой неделе

Идеи и советы

Vann või dušikabiin. Kumb valida? Kodu sisustades seisame tihtipeale vannitoas nõutult  - kumb valida, kas vann või dušikabiin? Valiku tegemisel peaks lähtuma mitte ainult hügieeniharjumustest, vaid ka ruumi suurusest, planeeringust, soovitud vannitoamööblist ning olmetehnikast. Esitame mõ...
Muuda oma väike vannituba ruumikaks ja hubaseks! Vannituba on koht, kus igapäevaselt lõõgastuda ja argimured unustada. Et see ruum oleks aga tõepoolest nauditav, on oluline selle oskuslik planeerimine. Väikse ruumi korral võib see olla paras väljakutse. Siiski on mitmeid viise, kuidas ka väike vannituba ...
Vannitoa remont - kulutus, mis tasub end ära Foto: Pexels.com Vanemates elamutes ja korterites vajavad just nimelt vannitoad kõige rohkem kaasajastamist. Vannitoa remont on aga üsna ajamahukas ettevõtmine, rääkimata sellest, et ilmselt on tegu kõige kallima ruumiga, mida ehitada või remontid...
Vannitoa disain määrab selle kasutusmugavuse Foto: pexels.com   Vanu laulusõnu appi võttes saame öelda, et ei saa me läbi vannitoata, eriti tänapäevaste lahenduste puhul, kui tualett ja pesemisvõimalused on kokku toodud ühte ruumi. Mõlemad vajadused on sügavalt inimlikud ning vältimatud. Sama...
Vannid

Vannid on praktilised

Mõnus on pingetest lõõgastuda soojas vannis. See on vajalik tarbeese, mis on eriti tänuväärne väikeste lastega peredes. Meil on pakkuda lihtvanne kui ka massaaživanne. Erineva suuruse ja kujuga mudeleid saab sobitada nii vannitoanurka, seina äärde või isegi keset ruumi. Kui vannituppa ei mahu samaaegselt vann ja dušinurk, võib sinna sobida säästlikuma ruumikasutusega asümmeetriline vann. Materjalidest on esindatud traditsioonilised emailitud malmist, terasest, kivimassist, saniteetsest akrüülist ja nostalgilised tsingist vannid.


Komposiitmaterjalidest vannid


Uudne ja populaarsust koguv materjal on kivimass. See on komposiitmaterjal, mille üheks koostisosaks on jahvatatud kivi. Keeruka tehnoloogiaga valmistatud vannid on väga stiilsed, vastupidavad ja jätavad ehtsa kivist vanni tunde. Sellise moodsa vanni saab paigutada kas või keset ruumi.

Malmvannid

Aastakümneid kestva malmvanni eeliseks on tugevus, jäikus ja stabiilsus. Kasutamismugav glasuuritud pind on kemikaalidele vastupidav, kriimustamis- ja kulumiskindel.

Plekk- ehk terasvannid

Plekkvann on odavam edasiarendus malmvannist ja sel on vastupidava glasuuritud pinnaga kaasnevad plussid. Plekist vann vajab korralikku toestust ja väikeseks puuduseks on kõmin veega täitmisel. Abinõuks oleks kasutada välispinnale liimitavaid müra summutavaid matte. 


Akrüülvannid
Akrüülvannid on levinud juba viimased paarkümmend aastat tänu heale hinna ja kvaliteedi suhtele ja ka nende tootmine on suhteliselt lihtne. Vanni serva saab hõlpsalt puurida kõiksugu segistiavasid nagu komposiitvannidessegi ning materjal on lihvitav- poleeritav. Akrüül on kergesti puhastatav, allergiavaba, mittepoorne, keemiliselt püsiv ja hea soojusjuhitavusega. Akrüüli pind on kõigist teistest aga kõige pehmem, seega kriimustub ja muutub ta matiks kiiremini kui glasuuritud pind. Samas läike taastamine on poleerimisega võimalik. Samuti tuleb vannide paigaldusel kindlasti teha nende stabiliseerimiseks seina kinnitused. Plekkvannidelt tuttava probleemina on ka akrüülvannidel müra vanni täitmisel.

Lisamugavused

Lisaks on meil müügil ka erinevad tarvikud: vanni seinakinnitused, jalad ja paneelid, millega saab muuta vanni ilmet atraktiivsemaks ja värvikamaks. Paneelidega saab varjata äravoolutorustikke ja muuta ruumi üldilmet harmoonilisemaks. Ka on võimalik valida selline vann, kus on peatugi ja iste. 

Loodame, et leiad meie tootevalikust sobiva lahenduse, et muuta kümblemine pesuruumis sama õdusaks kui mistahes uhkes spaas!