«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Lihtsad ideed, kuidas muuta oma ​vannituba ​tõeliseks oaasiksKuidas muuta oma vannituba nii, et tunne oleks nagu viibiks puhkusel lõunamaal, kus on alati soe ja hubane? Kõik, mida vajad, on mõned detailid ja sinu vannituba muutub totaalselt.

Lilled vannitoas

Taimed armastavad valgust - see on nende elu allikas. Kui sinu vannitoal on väike aken, võid vabalt leida mõningaid taimi, mis kaunistavad sinu vannituba. Bromelia on ideaalne vannituppa, sest see taim ei vaja palju valgust ja armastab ka niiskust. Vannitoas saab see taim piisavalt niiskust, nii et seda pole vaja tihti kasta. Samuti sobib õnnebambus. Seda ei ole vaja sageli kasta, nii et see sobib vannituppa. Õhukesed lehed meenutavad eksootilisi palmipuusid. Nende kahe lille kooslust tuleks täiendada ka draakonipuuga, mis praktiliselt ei erine väikesest palmipuust. Lihtsalt leia neile õiged kohad.

Valgustus

Kui me juba valgustusest räägime, mõtleme ka teiste lahenduste üle. Väikeste lastega kodudes põleb vannitoavalgus pidevalt. Lapsed ei leia öösel lülitit üles, seega on lihtsam jätta vähemalt 2W lamp ööseks põlema. Kas see on kallis? Aritmeetika on lihtne - 2 W x 24 tundi x 30 päeva = 1440 W, mis on 1,4 kW. Ühe kilovatt-tunni maksumus on umbes 6 senti, 1,5 kWh maksab 9 senti kuus või 1 euro 8 senti aastas. Eeldades, et see tuli põleb pidevalt ja seda ei lülitata kunagi välja.

Kuna väikesed elektripirnid on väga odavad, saab vannituba varustada huvitava valgustusega. Lakke on võimalik paigaldada kümmekond õdusat valgust näitavat 1W LED-lampi. Lisaks valgusti, mis on näiteks kuu kujuga. Kujuta ette, et sa oled kuumas vannis, samal ajal kui kuu paistab sinu kohal ja tähed vilguvad. See on romantiline ja sa ei vajagi küünlaid.

Valgusti koos liikumisanduriga tualetis? Miks ka mitte! See on väga praktiline lahendus, kui soovid elektrit säästa. Eriti öösel on vähene valgus piisav, mis on vastupidiselt eredale valgusele palju nauditavam.

Peegelkleebised seinal

Tavaliselt ei ole vannitoas palju ruumi, nii et peeglid suurendavad ruumi visuaalselt. Suurte peeglite paigutamine kõikidesse seintesse on üsna ebapraktiline, seega piirduge suure peegliga kraanikausi kohal.

Peegelkleebised seintel teevad need seinad säravaks. Leiad erinevaid kleebiste kujusid - liblikad, lilled, loomad, tähed. Need on väikesed, nii et saad isegi luua kompositsioone.

Rahustav muusika vannitoas

Kujutle, et sisened vannituppa ja lõõgastav muusika hakkab kohe mängima. See mängib kogu aeg kui oled vannitoas. Selle saavutamine ei ole nii keerukas, nagu sa arvad. Sul on vaja kõlareid, mis on mõeldud vannitoa jaoks ja mida saab paigaldada lakke. Muusikat saab mängida kõige lihtsamast MP3-mängijast (“K-rauta” kauplustes maksab tavaline MP3-mängija umbes 8 eurot). See on ühendatud vooluvõrku ja seotud liikumisanduriga. See on väga lihtne helisüsteem, mida iga elektriseadmetest huvitatud õpilane suudab kokku panna, nii et see ei tekita professionaalsetele elektrikutele mingeid probleeme.

Ainult, et MP3-mängija tuleb panna korpusesse, et see ei puutuks kokku niiskusega. Mõnikord soovid rohkem energilisi rütme, mitte ainult lõõgastavat muusikat. Kas sa tahad tunda end kui lõunamaal? Lase soojamaa rütmidel mängida, põleta küünlaid ja lase viirukil suitseda.

Viirukid ja lõhnaküünlad

Vaid mõned head viirukid ja võid ennast tunda kui troopilises džunglis, lavendliväljadel, India templis või hoopis kuskil mujal. Lihtsalt pane põlema mõned lõhnaküünlad, et muuta oma vannitoa atmosfääri vastavalt oma meeleolule. Parima atmosfääri loomiseks kasuta kvaliteetset viirukit.

Küttekeha

Vannitoa soojendamiseks kasuta lihtsat küttekeha. Ruum on väike, nii et soojendamine ei võta kaua aega. Muidugi ära liialda, et vannituba ei muutuks saunaks. 

Vannitoas saad luua soovitud atmosfääri. Oluline on valmisolek ja otsusekindlus, sest selline ettevalmistamine võtab aega. Ära karda katsetada. Sinu kodune spa on käeulatuses!
ДЕРЖАТЕЛЬ ДЛЯ ФЕНА 5055 13

ДЕРЖАТЕЛЬ ДЛЯ ФЕНА 5055 13

Gedy Bathroom Rack Pirenei PI2313

Gedy Bathroom Rack Pirenei PI2313

Home4you Artificial Flower Rose H40cm Red

Home4you Artificial Flower Rose H40cm Red

Только онлайн
Зеркало Home4you Elizabeth Antique White, подвесной, 70x86 см

Зеркало Home4you Elizabeth Antique White, подвесной, 70x86 см

Только онлайн
VANNITOAVALGUSTI CLARIMO IP44 18W HALL

VANNITOAVALGUSTI CLARIMO IP44 18W HALL

79,00 / шт.
Зеркало Andres Enrico-2, подвесной, 45x70 см

Зеркало Andres Enrico-2, подвесной, 45x70 см

31,90 / шт.
Скидочный код