Canon imageFORMULA DR-M140

Canon imageFORMULA DR-M140

Код товара: 166562

783,00 / шт.
783,00 / шт.
Услуга курьера начиная от 8,98 €*. Доставим декабря 9
* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 2.60 кг
Получение заказа в Пункте выдачи не возможно
Выдача в почтомате невозможна
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Сканеры
Бренд Canon
Габариты 313 x 181 x 93 mm
Вес 2.6 кг
Тип сканера
Потоковые сканеры подходят для сканирования страниц, а планшетные сканеры позволяют сканировать также книги, журналы и различные объекты. Переносные или мобильные сканеры по размеру небольшие и легкие.
Потоковый (цветной)
Технология сканирования
Технология сканирования CIS относительно более простая, поэтому эти сканеры обычно дешевле. В свою очередь технология CCD помогает получить более детализированные и точные изображения. Технология Slam Scan используется в переносных сканерах типа мыши .
CIS
Разрешение сканирования 600 x 600 dpi
Глубина цвета
Чем больше глубина цвета, тем больше цветов сканер способен отобразить.
24-bit
Скорость сканирования (черно-белое) 1.5 с
Скорость сканирования (цветное) 1.5 с
Устройство автоматической подачи документов
Данная функция пригодится, если в повседневности нужно сканировать документы на несколько страниц.
Да
Двухстороннее сканирование
Сканеры с этой функцией могут автоматически сканировать обе стороны страницы.
Да
Формат A4
Функции Выравнивание. 3-D цветокоррекция. Удаление цвета (RGB). Коррекция теней. Технология MultiStream. Режим сканирования сложенного листа. Подавление эффекта муара. Предотвращение просвечивания/удаления фона Управление контрастом. Размытие цветов. Размытие фона. Обрезка тени.
Интерфейс USB
Гарантия 24 месяц
Дополнительная информация 3-цветные (RGB) светодиоды. Поддерживает драйвер сканеров TWAIN и ISIS. CaptureOnTouch. CapturePerfect. Kofax VRS. Nuance eCopy PDF Pro Office.
Canon imageFORMULA DR-M140Kompaktne ja mitmekülgne lauaskanner, mis sobib ideaalselt paljudesse nõudlikesse keskkondadesse.

Tänu vastupidavale ja kompaktsele disainile, nutikatele funktsioonidele ja U-pöördega paberiteele sobib ImageFORMULA DR-M140 suurepäraselt töökate kontorite ja töörühmade tootlikkuse tõstmiseks.

Kasulikud omadused
  • Kompaktne ja paindlik disain valitava paberiteega
  • Kiire värviline skannimine kuni 80 kujutist/min, kvaliteediga 300 dpi
  • Töökindel mehhanism – kuni 6000 skanni päevas
  • Kvaliteetsed pilditöötlusfunktsioonid
  • Professionaalne tarkvarakomplekt koos programmiga eCopy PDF Pro Office.

Üksikasjad
Väikeste mõõtmetega, kuid väga võimas

Seadme DR-M140 üliväikeste mõõtmete tõttu on seda väga hõlbus piiratud ruumiga kohtades kasutada – tegusates kontorites, kitsastel laudadel, vastuvõtulaudades ja klienditeenindustes. Valikuline U-pöördega söötmismehhanism väljastab skannitud dokumendid seadme pealt. Kui DR-M140 ei ole parajasti kasutuses, siis võib selle väikeste mõõtmete tõttu sahtlisse paigutada.

Kiire skannimine töörühmadele ja osakondadele

Muljetavaldav imageFORMULA DR-M140 võimaldab värviskannimist kiirustel kuni 40 lk/min või 80 kujutist/min kvaliteediga 300 dpi, mis sobib ideaalselt nõudlikesse keskkondadesse, kus on palju paberitööd ning dokumentiandmete säilitamine ja sorteerimine nõuab suuremat täpsust.

Piisavalt paindlik kõigi vajaduste jaoks

Seadme DR-M140 paberiedastussüsteem on sama töökindel ja tootlik kui selle eelkäijalgi, sobides kuni 6000 skanni tegemiseks päevas. Võimalik on valida U-pöördega paberitee ja otseläbimisega paberitee vahel, mistõttu saab skannida paljusid erinevaid materjale, muuhulgas reljeefkirjaga kaarte, pakse ja õhukesi materjale ning kuni 3 m pikkusi dokumente.

Töökindel paberitee

Vastupidavate eraldusmehhanismiga DR-M140 skannib edukalt korraga erinevate mõõtmete ja paksustega dokumente. Ultrahelianduriga topeltsöödu tuvastus avastab kiiresti söötmisprobleemid ja topeltsöödu vabastusnupp võimaldab erijuhtudel, nt ümbrikute ja märkmekleebistega dokumentide puhul topeltlehti eirata ja edasi skannida.

Kvaliteetne pilditöötlus

Skanneril DR-M140 on uusimad pilditöötlusfunktsioonid, mille abil saavutate iga kord suurepärase kvaliteediga tulemused. Automaatne värvituvastus, automaatne lahutuse määramine ja muud pilditöötlusfunktsioonid tagavad alati kõrgeima kvaliteedi ning MultiStreami abil on võimalik ka täiustatud tähemärgituvastus.

Kaasasolev tarkvara aitab tootlikkust suurendada

Skanneriga ImageFORMULA DR-M140 on kaasas mitmed oma ala parimad programmid. Võimalik on skannida erinevatesse failivormingutesse (sealhulgas PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP ja PowerPoint) ning saata faile otse võrgukaustadesse ja SharePointi. Programmil CaptureOnTouch on intuitiivne kasutajaliides, mis hõlmab skannimist hõlbustavat täisautomaatset režiimi. Programm CapturePerfect pakub võimsaid tarkvaralisi skannimisvahendeid, mis aitavad teostada suuri ja keerulisi partiiskannimisprojekte. Lisaks on komplektis rakendused Kofax VRS ja eCopy PDF Pro Office, pakkudes täielikku professionaalset tarkvaralahendust.

Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены в эл. магазине могут отличаться от цен в магазине. Акции в эл. магазине могут отличаться от акций в магазинах. Остатки товаров на складе и в эл. магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично.

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам