«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше
На складе

Электрическая зубная щетка Philips HX9924/07, белый

Код товара: 000051368289

289,99 / шт.
Стоимость товара в интернет-магазине может отличаться от стоимости в магазинах розничной сети. Продукты с пометкой «только онлайн» не продаются в магазинах.

Доставка курьером

Получите на дом бесплатно*. Доставим в четверг, 1 июля

Услуга курьера начиная от 5,99 €*. Доставка планируется в четверг, 1 июля. Из-за Covid-19 доставка может задержаваться.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 1.29 кг

Получение заказа в пункте выдачи не возможно

Получите заказ в почтомат

Доставка в почтовый автомат 1,89 €. Предполагаемая доставка в четверг, 1 июля. Из-за Covid-19 доставка может задержаваться.

Калькулятор рассрочки
NB! Суммы, указанные в калькуляторе расрочки, являются приблизительными и информативными. Точная сумма платежей зависит от поставщика рассрочки, все суммы будут согласованы с Вами при заключении договора о рассрочки.

-
Информация о товаре

Свойства изделия

Общие характеристики

Тип продукта Электрические зубные щетки
Бренд Philips
Модель HX9924/07
Цвет Белый
Предназначено Для взрослых

Количество и вид насадок

Количество головок 4
Насадка 1 C3 Premium Plaque Control. 1 C3 Premium Gum Care. 1 W3 Premium White. 1 TongueCare + Щетка для языка.

Производительность

Количество скоростей 3
Пульсирующие движения в минуту 62000
Количество режимов работы 5
Вращательно-возвратных движений в минуту
Скорость зубной щётки – сколько чистящих движений в минуту она выполняет.
62000
Таймер
Таймер помогает обеспечить рекомендуемое время чистки зубов.
Да

Батарейки и время работы

Тип аккумулятора/батареи Li-ion
Источник питания Батарея
Hапряжение 110 - 220 В

Дополнительно

Стойка в комплекте Да
Эргономическая ручка Да
Водостойкий Да
Гарантия 24 месяц
Дополнительная информация USB-зарядка для путешествий. Bluetooth. Технология интеллектуальных датчиков. Индикатор. Освещенный дисплей. Tаймер.

Philips Sonicare Diamond Clean Smart HX9924/07


Meie siiani parim hambahari kogu suu eest hoolitsemiseks

Usaldus tänu 100% ulatusele


Põhjaliku puhtuse tagamiseks eemaldab kuni 10x rohkem kattu*

Klõpsake ülima puhtuse kogemiseks külge Premium Plaque Control’iga harjapea. Pehmete ja painduvate külgedega harjased jälgivad iga hamba kuju, et tagada 4x parem pinnakontakt*** ja eemaldada raskesti ligipääsetavatest piirkondadest kuni 10x rohkem kattu*.

Kuni 7× tervemad igemed* kõigest kahe nädalaga

Igemete tervise parandamiseks klõpsake külge Premium Gum Care’i harjapea. Selle väiksem suurus ja igemepiirile suunatud harjased võimaldavad igemehaigusi põhjustavat igemepiiri õrnalt kuid tõhusalt puhastada. On kliiniliselt tõestatud, et see tagab kuni 100% vähem igemepõletikku* ja kuni 7x tervemad igemed kõigest kahe nädalaga.*

Eemaldab pinnalt kuni 100% rohkem plekke** kõigest kolme päevaga

Plekkide eemaldamiseks ja valgema naeratuse saamiseks klõpsake külge Premium White harjapea. Keskosas tihedalt paiknevad harjased eemaldavad plekke; on kliiniliselt tõestatud, et see eemaldab kuni 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga.**


Nautige kauakestvat värsket hingeõhku

Ebameeldivat lõhna põhjustavate bakterite keelepooridest mugavalt eemaldamiseks klõpsake külge TongueCare+ keelehari. Selle 240 spetsiaalselt joondatud mikroharjast tungivad kõikide keelepooride ja -vagude vahele, et eemaldada halba hingeõhku põhjustavad bakterid ja toidujäägid. Suurepäraselt puhta tulemuse ja värske hingeõhu saavutamiseks kasutage koos meie antibakteriaalse BreathRx keelespreiga.


Jälgib kohti, mida olete harjanud; toob esile kohad, mis on jäänud harjamata

Tänu meie nutikale asukohaandurile teate alati, kust olete harjanud ja kust mitte. Philips Sonicare’i rakenduse reaalajas jälgimine annab teavet, kui olete saavutanud piisava puhtuse, ning juhendab paremini puhastamise osas.


Hakake probleemsete piirkondade eest paremini hoolitsema

Kas hambaarst on pööranud tähelepanu mõnele probleemsele piirkonnale? Toome need esile teie rakendusesisesel 3D-suukaardil ning tuletame neid teile meelde, et nendele erilist tähelepanu pööraksite.'

Annab teile märku, kui vajutate liiga tugevalt

Te ei pruugi liiga tugevasti harjamist ise märgata, kuid DiamondClean Smart märkab seda kindlasti. Liiga tugevasti harjates hakkab käepideme otsas olev valgusrõngas vilkuma. Selle meeldetuletuse eesmärk on avaldatavat jõudu vähendada ja lasta harjapeal töö ära teha. Seitse inimest kümnest leidsid, et see funktsioon aitas neil hambaid paremini harjama õppida.


Juhendab, kuidas vähem hõõruda

Elektroonilise hambaharjaga võite kogu töö harjale usaldada. Oleme käepideme sisse ehitanud hõõrumisanduri, mis tuletab teile pidevalt meelde vajadust vähem hõõruda. Seeläbi saate oma tehnikat täiustada ning õrnemalt harjates suurepäraselt puhtad hambad.


Harjapead valivad automaatselt optimaalsed seaded

Mõtlete, millist režiimi ja intensiivust peaksite kasutama? Enam ei ole vaja pead vaevata. Teie harjapeas olev mikrokiip annab DiamondClean Smart’ile teada, millist režiimi kasutate. Seega, kui klõpsate külge näiteks igemete eest hoolitsemise harjapea, oskab teie hambahari valida optimaalse režiimi ja intensiivsuse, et teie igemete eest õrnalt kuid tõhusalt hoolitseda. Teil tuleb ainult toitenuppu vajutada.


Veenduge, et kasutaksite oma harjapead maksimaalselt

Harjapead kuluvad aja jooksul ära, seejärel ei eemalda nad enam tõhusalt kattu. Nutika harjapea tuvastusega ei lähe kunagi meelest, millal tuleb harjapead vahetada. Teie hambahari jälgib, kui pikalt ja kui tugevalt olete iga harjapeaga harjanud, ning teavitab, millal on aeg vahetada. Saate oma harjapea kasutusiga jälgida ka Philips Sonicare’i rakenduses, kus saate tellida ka asendusosi, et need kunagi otsa ei saaks


Valige 5 režiimi ja 3 intensiivsuse seadistuse vahel

DiamondClean Smartil on erinevate harjamisvajaduste täitmiseks viis režiimi: puhastusrežiim silmapaistva igapäevase puhtuse tagamiseks, White+ plekkide eemaldamiseks, Deep Clean+ kosutavaks sügavpuhastuseks, Gum Health igemete õrnalt, kuid efektiivselt puhastamiseks ja Tongue Care keele hästi puhastamiseks. See lahustab keele pinnal olevad toidujäägid ja eemaldab halba hingeõhku põhjustavad bakterid. Kolm intensiivsust võimaldavad valida kõrgema seadistuse vahel jõulisemaks puhastamiseks ja madalama seadistuse vahel tundlikuma suu puhul.


Lihtne ja stiilne laadimine – kodus ja võõrsil

Ühe täislaadimisega saate seadet kaks nädalat regulaarselt kasutada. Siiski, kui reisimise ajal peaks aku tühjenema, on luksuslik USB-reisivutlar teise laadija eest. Asetage hambahari vutlarisse ning ühendage kas sülearvutiga või seinapistikusse. Kodus laadimiseks lihtsalt asetage hambahari nägusasse laadimisklaasi; see lisab teie vannitoale stiilsust ning lisaks saab seda ka loputusklaasina kasutada.


Suunab 100% ulatuse tagamiseks tagasi harjamata piirkondadesse

Kui teil peaks hambaid harjates mõni koht harjamata jääma, annab rakenduse TouchUp funktsioon teile sellest märku. Siis saate teist korda pesta ning olla kindel, et teie hambad on iga kord täiesti puhtad.

Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам