Присоединись к SMART NET! Присоединись
На складе
Беспл. доставка

Гриль Kamado Bono Minimo, черный, 40 см

Код товара: 803887

373,00 € / шт.
399,00 / шт.

373,00 € / шт.

Цены в физических магазинах могут отличаться

Стоимость товара в интернет-магазине может отличаться от стоимости в магазинах розничной сети. Продукты с пометкой «только онлайн» не продаются в магазинах.
+
1 шт. 1.0 шт.
1 шт. 373,00 €
1 шт. 373,00 €

Получение в пакомат невозможно

Выдача в магазине

Забери бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно в субботу, 22 июня.

Доставка курьером

Получи на дом бесплатно*. Доставим в четверг, 20 июня

Услуга курьерской доставки начиная от 0,00 €*. Доставка планируется в четверг, 20 июня.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 46.00 кг
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Грили
Бренд Kamado Bono
Коллекция -
Модель Minimo
Длина 40 см
Ширина 40 см
Высота 60 см
Вес 46 кг
Цвет Черный
Материал Керамика, Нержавеющая сталь
Длина поверхности для жарки 340 мм
Диаметр поверхности для жарки 340 мм
Подходящее топливо Древесный уголь
материал поверхности для жарки Нержавеющая сталь
Тип крышки С крышкой
С термометром Да
Съемный контейнер для золы Да
Возможность использования для копчения Да
Пригодно для путешествий Нет
Комплектация Гриль, Приборы
Страна происхождения Китай
Гарантия 24 месяц
Дополнительная информация С термометром. Съемный контейнер для золы. Возможность использования для копчения. Длина поверхности для жарки: 34 см.

Grill Kamado Bono Minimo, must, 40 cm

Kompaktne mudel, sobib väiksemale seltskonnale (kuni 7-8 inimest). Ideaalne kaaslane väljasõitudeks või väikesele terrassile.

SPETSIFIKATSIOONID

Grilli läbimõõt - 40 cm

Grillresti läbimõõt - 34 cm

Grilli kaal (koos pakendiga) - 46 kg

ROHKEM INFOT BONO MINIMO KOHTA

Kompaktne mudel, soovitatav väiksemale seltskonnale (6-7 inimest). Sobib suurepäraselt väljasõidul loodusesse ja väiksematele terassidele. Grilli baaskomplektis on: keraamiline grill koos aluse ja kahe käepidemega, innovatiivne klaaskiust tihend, eriti paks kuumusdeflektor, tuhakaabits, grilli kaitsekate, roostevabast terasest restitangid, BBQ grill juhend (inglise). Grilli baaskomplektiga võite: küpsetada otsesel kuumusel (šašlõkk, steik, burgerid, kanatiivad ja muud road, mida küpsetatakse kuni 20 minutit), küpsetada kaudsel kuumusel (broiler, sink, filee jm road, mida küpsetatakse deflektorit kasutades) Suitsutada (ribisid, juustu,rebitud sealiha (pulled pork) Valmistada suppi, pilaffi, hautisi.


MB Leto projektai esinduses ja ametlike partnerite kauplemispunktides Eestis, (edaspidi müüja) ostetud Kamado Bono grillidele (edaspidi grillid) kehtib alates 01.12.2023 vastavalt Kamado Bono grillide BONO CARE kaitsereeglitele (edaspidi reeglid) BONO CARE kaitse järgmistel tingimustel.

1. Kaitse kehtib grillimudelitele Minimo, Media, Grande, Limited.

2. Kaitse hõlmab järgmisi juhtumeid.

2.1. Grilli vargus või rikkumine sissemurdmisel Kamado Bono grilli ostja (edaspidi ostja) alalisse elukohta või talle omandiõiguse alusel kuuluvale maa-alale.

2.2. Grilli rikkumine, mille tagajärjel ei ole seda enam võimalik kasutada, Grilli lõhkumine loodusõnnetuse või grilli omaniku järsu ja ettenägematu tegevuse tõttu.

3. Kaitse kehtib ühele juhtumile ühe aasta jooksul, arvestades grilli ostmise hetkest.

4. Kehtivuse territoorium – Eesti territoorium.

5. Kaitse kehtib MB Leto projektai esinduses ja ametlike partnerite kauplemispunktides Eestis alates 01.12.2023 ostetud grillidele.

6. Ei kohaldata mingeid mahaarvamise või kulumise tingimusi, kuid ostja peab katma uue grilli või selle osade saatmiskulud, mis määratakse individuaalselt vastavalt ostja elukohale.

7. Reeglites ettenähtud juhtumi korral asendatakse grill samamoodi uuesti või paremini komplekteeritud uue grilliga. Kui kahjustatud on ainult grilli vahetatavad osad, saadetakse ostjale ainult need osad ning nende asendamise eest vastavalt müüja antud juhistele vastutab ostja ise. Transpordikulud kannab ostja.

8. Müüja otsustab pärast olukorra hindamist, kas piisab üksikute osade asendamisest või tuleb vahetada terve grill uue vastu.

9. Kaitse kehtib:

9.1. Piirdega ümbritsetud, alaliselt elamiseks kasutatavatel maa-aladel. Kui ala on piiratud vähemalt 1 (ühe) meetri kõrguse piirdega, ei ole grilli lukustamine vajalik.

9.2. Piirdega ümbritsemata, alaliselt elamiseks kasutatavatel maa-aladel. Kui grilli hoitakse piirdeta maa-alal, peab see maksimaalsete ohutustingimuste tagamiseks olema lukustatud või muul viisil kinnitatud, ostjal peavad olema tõendid (visuaalsed), et seda on tehtud.

10. Grilli lõhkumise korral tuleb rikutud grill ja kõik selle osad hoida alles selleks, et Bono Care meeskond saaks kahju hinnata. Grilli väljavahetamise korral võetakse rikutud grill vastu ainult juhul, kui see on täielikult komplekteeritud, nii nagu oli ostmise ajal, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

11. Kaitse kehtib ainult füüsilistele isikutele.

12. Ostja kohustused reeglite kehtimise ajal.

12.1. Ostja peab käesolevatest eeskirjadest tuleneva nõude rakendamise vältimiseks võtma tarvitusele kõik vajalikud ja mõistlikud ettevaatusabinõud kahju ennetamiseks või vähendamiseks.

12.2. Ostja peab järgima ohutusmeetmeid ja kasutama grilli õigesti.

12.3. Esimese tööpäeva jooksul pärast juhtumist teadasaamist peab ostja teavitama sellest Kamado Bono esindust e-posti teel: / saates fotod rikutud grillist ja grilli ostudokumendi koopia.

12.4. Varguse korral on lisaks nõudele teavitada juhtumist esimese tööpäeva jooksul pärast sellest teadasaamist Kamado Bono esindust vaja 24 tunni jooksul pärast juhtumist teadasaamist pöörduda ka politsei poole. Bono Care kaitse ei ole kehtiv, kui vargusest ei ole teavitatud politseid ja juhtum ei ole registreeritud kirjalikult.

12.5. Juhtumi korral peavad olemas olema grilli ostudokumendid, st arve ja/või kassatšekk.

12.6. Tuleb esitada müüjale kõik tema nõutud dokumendid juhtumi asjaolude uurimiseks ja muude juhtumi uurimisega seotud nõuete täitmiseks.

13. Müüjal on õigus grilli või selle osi mitte vahetada:

13.1. kui Ostja ei teavitanud juhtumist kirjalikult Kamado Bono esindust ega vargusest politseid käesolevates eeskirjades sätestatud tähtaja jooksul;

13.2. kui kahju on tekitatud grillile, millele ei ole tagatud eeskirjadele vastavad, nõuetekohased ohutustingimused;

13.3. kui ostja püüdis eksitada, võltsides fakte, mis mõjutavad juhtumi põhjuste kindlakstegemist, ning esitas ebaõigeid andmeid;

13.4. kui ostjal puudub grilli ostuarve ja/või ostutšekk.

14. Müüja peab grilli või selle osa välja vahetama hiljemalt 30 päeva jooksul pärast kogu sündmuse fakti, asjaolude ja tagajärgede kindlakstegemiseks vajaliku teabe saamist.

15. Kui müüja keeldub grilli või selle osade vahetamisest, põhjendab ta sellist otsust ostjale kirjalikult 20 päeva jooksul alates vastava otsuse vastuvõtmisest.

16. Kui ilmnevad asjaolud, et ostjalt müüjale esitatud ebaõigete või võltsitud andmete tõttu on grill või selle osad asendatud uutega, on müüjal õigus nõuda ning ostja on kohustatud hüvitama müüjale uue grilli hinnale või uute grilliosade hinnale vastava summa kohe pärast sellise asjaolu avastamist.

17. Kõik reeglite täitmisega seotud erimeelsused lahendatakse vastastikuste läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel saab vaidluse lahendada kohtuväliselt või kohtus vastavalt selle riigi seadustele, kus grill osteti.
Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить Твой заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметил ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщи нам