Присоединись к SMART NET! Присоединись
На складе

Конструктор LEGO® Creator Главная улица 31141, 1459 шт.

Код товара: 1352082

103,19 € / шт.
149,90 / шт.

103,19 € / шт.

Цены в физических магазинах могут отличаться

Стоимость товара в интернет-магазине может отличаться от стоимости в магазинах розничной сети. Продукты с пометкой «только онлайн» не продаются в магазинах.
+
1 шт. 1.0 шт.
1 шт. 103,19 €
1 шт. 103,19 €

Получи заказ в пакомате

Доставка в пакомате 2,19–2,99 €. Предполагаемая дата доставки во вторник, 28 мая.

Выдача в магазине

Забери бесплатно. Заказ будет выполнен предположительно в пятницу, 24 мая.

Доставка курьером

Получи на дом бесплатно*. Доставим во вторник, 28 мая

Услуга курьерской доставки начиная от 5,99 €*. Доставка планируется во вторник, 28 мая.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 2.25 кг
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Конструкторы
Бренд LEGO®
Коллекция Creator
Материал Пластик
Модель Main Street
Количество деталей в комплекте 1459
Хобби Постройки
Предупреждение об игрушках Не предназначен для детей младше трех лет.
Рекомендуемый возраст от 9 лет
Дополнительная информация Развивает воображение ребенка
Страна происхождения Дания

Видео материалы

KONSTRUKTOR LEGO® CREATOR KESKTÄNAV 31141, 1459 TK


LEGO® fännid vanuses 9+ naudivad lõbusat linnaskäiku koos selle LEGO Creatori kolm-ühes peatänava (31141) ehituskomplektiga. Komplektis on on neli erinevat hoonet: kolmekorruseline nurgahotell, muusikapood, plaadipood koos bändiga katusel ja kohvik. Kõiki hooneid saab ühendada, et moodustada tänavapilt, kuid nendega võib ka eraldi mängida. Mänguehitised lõputuks loominguliseks mänguksVäikesed ehitajad saavad selle LEGO Creatori kolm-ühes mängukomplektiga luua kolm erinevat linnamudelit. Nad saavad ehitada peatänava nelja hoonega, ehitada selle ümber neljakorruseliseks art deco stiilis korterelamuks koos pargiga või kaarkäiguga turutänavaks koos fotostuudio ja lillepoega. Iga komplektiga on kaasas ka kuus minifiguuri rollimänguks. Kogu kokku kolm komplekti ja kolm individuaalset mudelit, mida saab kokku panna, et luua üks eriti suur linnapilt. Digitaalne lõbu LEGO ehitajatele Rakendus LEGO Builder pakub sulle ja su lapsele lihtsat ja intuitiivset ehitusseiklust. See võimaldab mudeleid 3D-vaates suurendada ja pöörata, komplekte salvestada ning nende edenemist jälgida.
Valmistu lõbusaks reisiks sagivasse linna! Registreeru sisse hotellis, vaata muusikapoes plaate, einesta kohvikus ja naudi katusel mängivat bändi. Ehita see ümber stiilseks neljakorruseliseks art deco stiilis pilvelõhkujaks, kus on fuajee, köök, elutuba ja kontor, või kaarkäiguga turutänavaks koos fotostuudio ja lillepoega. Selle uskumatu kolm-ühes komplektiga ei lõpe mänguaeg kunagi!
• Kolm-ühes mänguasi – lapsed saavad mängida põnevaid linnaseiklusi selle LEGO® Creatori kolm-ühes peatänava (31141) mängukomplektiga, mis sisaldab kolme mudelit ühes: linnatänav, art deco stiilis hoone ja turutänav.
• Lõputud mänguvõimalused – LEGO® fännid saavad ehitada ja ümber ehitada kolm erinevat linnapilti: tänav hotelli, muusikapoe, plaadipoe ja kohvikuga; neljakorruseline art deco stiilis korterelamu või kaarkäiguga turutänav.
• Juurdepääs tagantpoolt – iga mudel on tagant avatud, et lapsed saaksid mudeleid ümber pöörata ja nautida lõbusate lugude etendamist kõigi ruumide ja tarvikutega.
• Lisaks tarvikud – peatänava tarvikute hulgas on kohvimasin ja muusikariistad, art deco stiilis pilvelõhkujas on külmkapp ja kirjutuslaud ning kaarkäiguga turutänaval on lamamistool.
• Kuus minifiguuri – komplektis on kohviku töötaja, hotelli administraator, lauljat, ratastooli kasutaja, laps ja poemüüja. Tegelaskujude juukseid ja kehasid saab suurema mitmekesisuse huvides vahetada.
• Lõbus ehitamine – see 1459-osaline mängukomplekt pakub huvitavat ehituselamust ja seda saab kinkida pühadeks või sünnipäevaks noortele arhitektuurihuvilistele LEGO® fännidele vanuses 9+.
• Esitlusmudel – art deco stiilis hoone on 38 cm kõrge, 19 cm lai ja 14 cm sügav ning selle võib mängimise vahepeal panna lapse tuppa vaatamiseks välja.
• Interaktiivne digitaalne ehitamine – kasutades rakendust LEGO® Builder, saab väike ehitaja mudeli digitaalset versiooni oma nutitelefonis või tahvelarvutis suumida, 3D-s pöörata ja visualiseerida.
• Suurepärane kvaliteet – LEGO® klotse on üle kuue aastakümne valmistatud nii, et need oleksid alati hõlpsasti ühendatavad.
• Tagatud ohutus – LEGO® ehitusklotsid vastavad rangetele üleilmsetele ohutusstandarditele.
Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить Твой заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметил ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщи нам