«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше
На складе

Робот-пылесос Ecovacs OZMO 905

Код товара: 000040052243

499,00 / шт.
Стоимость товара в интернет-магазине может отличаться от стоимости в магазинах розничной сети. Продукты с пометкой «только онлайн» не продаются в магазинах.
Расширенная гарантия на покупку

Бесплатный ремонт устройств

Расширенная гарантия на покупку (с заменой)

Бесплатный ремонт или замена устройств

Доставка курьером

Получите на дом бесплатно*. Доставим 30 июня

Услуга курьера начиная от 7,99 €*. Доставка планируется 30 июня. Из-за Covid-19 доставка может задержаваться.

* Стоимость доставки рассчитывается на базе платы за обслуживание и веса товара: 6.10 кг

Получение заказа в пункте выдачи не возможно

Получите заказ в почтомат

Доставка в почтовый автомат 1,89 €. Предполагаемая доставка 30 июня. Из-за Covid-19 доставка может задержаваться.

Калькулятор рассрочки
NB! Суммы, указанные в калькуляторе расрочки, являются приблизительными и информативными. Точная сумма платежей зависит от поставщика рассрочки, все суммы будут согласованы с Вами при заключении договора о рассрочки.

-
Информация о товаре

Свойства изделия

Тип продукта Пылесосы
Тип пылесоса Робот
Бренд Ecovacs
Модель OZMO 905
Высота 143 мм
Вес 4.3 кг
Цвет Белый
Тип аккумулятора Li-Ion
Время зарядки 240 мин
Количество режимов работы 90 мин
Объем контейнера для пыли 0.45 л
Максимальная высота порога 18 мм
Обнаружение препятствий Сенсорное
Уровень шума 66 дБ
Откачка жидкостей Да
Программируемое время уборки Да
Система влажной уборки Да
Навигация с картой помещения Да
Автоматическое возвращение Да
Гарантия 24 месяц

Видео материалы

Ecovacs Deebot Ozmo 905

Rohkem vabadust tänu innovatsioonile

Avastage DEEBOT OZMO 900-ga nutikate majapidamisrobotite maailm. Süsteemse navigatsiooni, integreeritud tolmuimemis- ja märgpuhastuse süsteemi ning vaipade kohal automaatse võimsuse suurendamisega on antud DEEBOT äärmiselt tõhus teie väga erinevate puhastusvajaduste lahendamisel.

  • Kaardistamis- ja navigeerimistehnoloogia Smart Navi™ 3.0
  • Tolmuimemine ja märgpuhastus üheskoos
  • Automaatne võimsuse suurendamine vaipade kohal
  • Virtuaalpiirid
Rohkem vabadust tänu innovatsioonile
Kaardistamis- ja navigeerimistehnoloogia Smart Navi™ 3.0
DEEBOT kasutab teie kodu skännimiseks ja rakenduses ECOVACS Home interaktiivse kaardi loomiseks tehnoloogiat Smart Navi™ 3.0. Loodud kaart annab teile arvukalt võimalusi , sh võimaluse valida ja kohandada puhastatavat ala.
Väga tõhus ja nutikas puhastustee
Kui DEEBOT on teie kodu ära skänninud ja loonud rakenduses interaktiivse kaardi, koostab ta teie kodule kõige paremini sobiva ja kõige tõhusama puhastusteekonna. Sellist süsteemset puhastusviisi kasutades suudab DEEBOT puhastada teie kodu veelgi põhjalikumalt ning, mis kõige tähtsam, teha seda veelgi suuremal alal.
Virtuaalpiirid
Kas teil on kodus nurki või alasid, kus te ei sooviks, et DEEBOT tolmu koristaks, kuna seal on midagi põrandal maas? Robotile DEEBOT OZMO 900 ei valmista see raskusi. Looge lihtsalt rakenduses ECOVACS Home virtuaalpiirid, mis ümbritsevad alasid, kuhu DEEBOTil asja ei ole.
Piirkonnarežiimis alade prioritiseerimine
Rakenduse ECOVACS Home interaktiivne kaart jagab teie kodu automaatselt erinevateks, optimaalseteks puhastusaladeks. See võimaldab teil otsustada, mis järjestuses tuleks eluruume puhastada või jätta mõned piirkonnad puhastamisest täiesti välja.
Tolmuimemine ja märgpuhastamine üheskoos
Tänu uuenduslikule märgpuhastamise tehnoloogiale OZMO™ ja võimsale imijõule DEEBOT pühib, imeb ja puhastab lapiga teie põrandad, andes neile ainulaadse sära.
Puhastab erinevat tüüpi mustust
Vaakumotsakut on võimalik kohandada vastavalt teie vajadustele. DEEBOTi pöörlev põhihari tagab sügavama puhastamise, seda eriti vaipadel, samas kui otseimemise sisselaskeava imeb karvad pingutuseta sisse, ilma et karvad harja ümber keriksid.
Automaatne võimsuse suurendamine vaipade kohal
DEEBOTil on vaiba tuvastamise funktsioon. Funktsioon kasutab innovaatilist tehnoloogiat, mis suurendab vaiba tuvastamisel kohe imivõimsust.
Suurim puhastusvõimsus MAX-režiimis
MAX-režiimis tegeleb DEEBOT raskesti eemaldatava mustusega ja kõrvaldab selle kindlalt. DEEBOT suurendab selles režiimis imivõimsust kuni kaks korda ja suudab seda rakendada nii kõvakattega põrandatel kui ka vaipadel.
Juhtige DEEBOTit ükskõik millal ja ükskõik, kus te asute
Rakendusega ECOVACS Home saate igal ajal robotit juhtida ja jälgida. Käivitage, peatage, programmeerige ja jälgige seadet või määrake puhastatavad alad – lihtsalt kasutatava rakendusega on see kõik lihtne.
Automaatne laadimine
Enam ei pea te muretsema oma robottolmuimeja laadimise pärast. DEEBOT annab endast parima, et akudes oleks alati voolu. Kohe, kui aku hakkab tühjaks saama, naaseb seade automaatselt laadimisjaama ja laeb end uuesti täis.
Aja plaanimine
Tänu käepärasele ajaplaanimise funktsioonile on teil võimalik seadistada regulaarseid puhastusaegu ja puhastamist ette kavandada, nii et teil pole enam kunagi vaja naasta koristamata koju.
ECOVACSi standardid
Funktsioone ja tehnilisi andmeid võidakse muuta ilma eelnevalt teavitamata. Toote testimine toimub standardsetes laboritingimustes. Tegelik jõudlus võib olla erinev.
Оттенок товара может отличаться от изображенного на фотографии. Описание продукта носит общий характер, и оно необязательно содержит все свойства продукта. Цены на товары, опубликованные в интернет-магазине, могут отличаться от цен на товары, применяемые в супермаркетах и сервисных центрах. Остатки товаров на складе и в интернет-магазине в исключительных случаях могут не совпадать, поэтому сохраняется вероятность того, что сроки доставки могут отличаться от указанных при размещении заказа и / или мы не сможем выполнить ваш заказ или выполним лишь частично (в таких случаях Покупатель будет немедленно проинформирован).

Заметили ошибку в описании товара, таблице свойств или фотогалерее? Сообщите нам