Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Pole veel Sõprade ringi liige? Registreeru

Tere, juba on võimalik liituda meie uue lojaalsusprogrammiga Sõprade ring, mille kaudu saame Teile õige pea soodushindasid pakkuda. Kui oled juba registreeritud kasutaja ja soovid Sõprade ringiga liituda, kliki siia. Kui Te ei soovi liituda, saate ostlemist jätkata ilma registreerimata.

informatsiooni ja aktiivsuse(linn, sünnikuupäev, eelistatav pood, tellimuste ajalugu (kõigi Programmis olevatest poodidest tellitud toodete info, tellimuste arv, tellimuste kogumaksumus, tellimuste arv, milles esines kampaaniatooteid, eripakkumisi või kasutati sooduskoode), lojaalsusprogrammi kasutamise ajalugu (info lojaalsusprogrammi boonuste kogumise ja kasutamise kohta), toodete arvustused, teenuste arvustused, info soovinimekirjast)

  • Sõprade ringi allahindlused

    Naudi eksklusiivselt madalaid hindasid iga päev oma lemmik veebipoes. Sõprade ringi liikmetel on võimalus osta antud tooteid madalamate hindadega.

  • Kiirem ostlemiskogemus

    Me väärtustame Sõprade ringi liikmeid ning säästame Teie aega, seega salvestame Teie ostuajaloo ning Te ei pea täitma kõik välju.

  • Lemmiktooted

    Tooteid saab salvestada lemmiktoodete nimekirja.