«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Sinu unistuste vannituba

Igaüks meist kujutab ette erinevat unistuste vannituba. Mõnele meeldib ruumikas ja ergas vannituba, mõnele meeldib värvide mäng ja kellelegi teisele meeldib luksuslik ja glamuurne välimus. Õnneks võimaldab tänapäevane ehitus- ja sisustuspoodide tootevalik kõigil täita oma unistuse. Ükskõik, milline on valitud värvivalik või kujunduse stiil, hetkel on levinud teatud põhimõtete järgimine, mis aitavad kokku hoida maailma piiratud ressursse ja isiklikke väljaminekuid.

Vannituppa uue keraamika valimisel mõtle detailidele. Kui tahad vannituba uuendada, siis rätikuid ja muid kujunduselemente saab muuta, kuid valamu, vann ja muu selline ostetakse pikaks ajaks. Me ei tohiks sõltuda ainult oma maitsest ja ilust, vaid arvesse tuleks võtta ka praktilisust. Mugavus on tähtis, seetõttu on eelistatud lihtsad lahendused. 

Kõige populaarsem vannitoakeraamika värv on alati olnud valge. Tänapäeval on valgete värvitoonide valik palju laiem kui varem – sa võid poest leida mitte ainult matti ja läikivat valget keraamikat, vaid ka naturaalset valget või kriidivärvi. Valamute ja vannide kuju on aastakümnete jooksul pidevalt muutunud – kandilisest ümaraks, väikesest suureks, et sobida suurte ja luksuslike vannitubade jaoks. Igal juhul määrab sisekujunduse esiteks maitse ja ruumi võimalused. Mood ei määra otseselt kujusid, kuna kliendid ostavad ikkagi nii neljakandilisi kui ka ümaraid valamuid ja vanne. Uusim trend on kitsa äärega valamu – selline esitab suuremad väljakutsed ka ülejäänud vannitoa kujundusele.
Aquacubic Sink ACB8195 White

Aquacubic Sink ACB8195 White

49,90 / шт.
VALAMU SÜVISTATAV S20 OVAAL 48CM

VALAMU SÜVISTATAV S20 OVAAL 48CM

Kaldewei Eurowa 150 cm

Kaldewei Eurowa 150 cm

Valamu süvistatav S20K 50cm

Valamu süvistatav S20K 50cm

Kõrged kraanid on moodsad mugavuse tõttu. Inimesed tahavad käte pesemiseks ruumi, mistõttu peaks valamu ja kraani vahel olema piisavalt ruumi. Ühe trendina on hakatud kasutama dušikraane termostaadiga. Termostaat laseb valida sobiva veetemperatuuri ning see aitab säästa nii aega kui ka hoida kokku vett. 

Uue torustiku paigaldamisel on oluline märksõna energia ja vee ökonoomiline tarbimine. Kuigi sul võib tekkida mulje nagu tugeva voolu korral voolab väga palju vett, ei ole see tegelikult tõsi. Selline efekt saavutatakse tehnoloogiliste edasiarenduste tõttu. Saladus on lihtne: vett segatakse õhuga ja seetõttu tundub rõhk kõrgem. Võrreldes uudseid torustikke kümneid aastaid tagasi paigaldatutega, siis moodsa torustikuga on veetarbimine kordades väiksem. Kõige ökonoomsemad valamud kasutavad umbes 3 liitrit vett minutis ja dušikraanid kasutavad 7 liitrit vett minutis. 

Ökonoomsuse ja praktilisuse tõttu on dušikabiinid muutunud populaarsemaks kui vannid. Ühe vanniskäigu jaoks on vaja umbes 250-350 liitrit vett, kuid 15-minutilise duši all käimise jaoks on vaja umbes 150 liitrit. Varasemalt kardeti, et dušikabiinid ei näe head välja ning neid on raske puhastada, kuid tänapäeval on need valmistatud erinevatest materjalidest, mida on lihtne pesta ning mis näevad välja luksuslikud. Dušikabiini hind sõltub samuti seinte materjalist. Tugev ja kvaliteetne sein on tavaliselt valmistatud klaasist, mis on vähemalt 6 mm paksune.

Tualeti valimisel saab rääkida mugavusest ja ökonoomsusest. Järjest rohkem on inimestel tekkinud huvi seina külge kinnitatavate tualettide vastu, kuna nii on põrandat palju lihtsam puhastada ning tulemuseks on ka visuaalselt suurem ruum. Sama kehtib teiste keraamikatoodete kohta, suure tähelepanu on saanud tualettide hooldamise lihtsus. Moodsad tualetid on kaetud kõrgkvaliteetse mitmekihilise glasuuriga, et pind oleks võimalikult ühtlane. Eelistatakse ka tualette, mis teevad võimalikult vähe lärmi, seega eelistatakse vaikseid loputuskastisüsteeme ja vaikselt suletavaid tualettpotikaasi. Kui kliendid valivad peaaegu alati valge tualeti, siis kaas võib olla värviline või puidust.
Hansgrohe Logis 71090000 Faucet

Hansgrohe Logis 71090000 Faucet

Paradyz Ceramika Melby Bianco Wall Tiles 250x400mm White

Paradyz Ceramika Melby Bianco Wall Tiles 250x400mm White

Душевая кабина Cello Ottawa 8080 Smoke, полукруглая, без поддона, 800x800x1950 мм

Душевая кабина Cello Ottawa 8080 Smoke, полукруглая, без поддона, 800x800x1950 мм

329,00 / шт.
Душевая кабина Cello Ottawa 8080 Clear, полукруглая, без поддона, 800x800x1950 мм

Душевая кабина Cello Ottawa 8080 Clear, полукруглая, без поддона, 800x800x1950 мм

319,00 / шт.