«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Elutoa interjöör 9 записи

Elutoa sisekujundus – lihtsad nõuanded ja nipid Foto: Pixabay. Elutuba koos köögiga on kahtlemata iga kodu südameks. Unusta igav teleri ja diivani kombinatsioon, kaunis ja omanäoline elutuba pakub mõnusat lõõgastust pärast pikka tööpäeva või vastupidi meeldivat atmosfääri külaliste võõrustam
Elutoa disain – mida ja kuidas teha? Foto: Pexels. Elutuba on iga kodu keskne paik. Elutoas veedetakse kõige rohkem aega. See on koht, kus pere saab hommikul kokku, veedab õhtuti koos aega ning kus võetakse vastu ka külalisi. Seetõttu peab elutuba olema ühtaegu ilus ja praktiline,
Milline on parim valgustus kodule? Eluruumide valgustus peaks olema hästi läbimõeldud, kuna valgus mõjutab meie enesetunnet ja tervist rohkem kui me arvame.
Fototapeet — muudame kiirelt toa ilmet Tapeedi tootmise tehnoloogiad on teinud aastate jooksul tohutu arenguhüppe. Lisaks materjali kvaliteedile on paranenud ka fotokvaliteet, mis võimaldab tapeedi abil luua efekti, mille saavutamiseks tuli varasemalt palju rohkem vaeva näha.
Sinu unistuste vannituba Igaüks meist kujutab ette erinevat unistuste vannituba. Mõnele meeldib ruumikas ja ergas vannituba, mõnele meeldib värvide mäng ja kellelegi teisele meeldib luksuslik ja glamuurne välimus.
Valgustus kodule – millele peaksid tegelikult tähelepanu pöörama? Selleks, et saaksid kodus end tunda mugavalt ja hästi, tuleb paigaldada sobiv valgustus. Antud artikkel toob välja parimad valgustusideed sinu kodus – eraldi iga ruumi jaoks.
Uuel aastal kodule uus ilme Uusaastasooviks võib olla ka uuem, avaram ja ilusam kodu. Alati ei ole see soov realistlik ning siis tuleb vaadata, mida lihtsalt ja soodsalt muuta, et kodu saaks uue näo.VärvKõige suuremaid muutusi võimaldavad värvid.
Kuidas kaunistada oma Jõululauda? Valisime välja mõned erakordsed jõululauadisainid, mida on lihtne järgida ja imeline vaadata: 1. Kasuta JõulutähteJõulutäht on võrratu jõulutaim, mis sobib täiuslikult kuldsete toonidega.
Eestlaste traditsiooniline jõululaud Jõulud on paljude jaoks aasta oodatuim aeg. Soovitakse rohkem aega koos veeta, üksteist üllatada ning loomulikult koos traditsioonilisi jõulutoite nautida.