Присоединись к SMART NET! Присоединись

Lemmikloomatooted 4 записей

Parim kassiliiv: tüübid, omadused ja soojad soovitused Foto: Vera Aksionava   iStockphoto.   Oled kunagi öösel ärganud selle peale, et koridorist, kus asub su Mjäusteedi Koht-kus-keiser-jala-käib, tulvab ka magamistuppa säärast aroomi, mille peale kõik ihukarvad püsti tõusevad? Ja seda tuleb siis kohe j
Mida pidada silmas toidu valimisel kassidele ja koertele? Nõuanded teie lemmiku erinevateks eluetappideks Toitumine on üks tähtsamaid terve eluviisi osasid nii inimeste kui loomade puhul. Et loom oleks terve, ergas ja lõbus, on tarvis valida talle sobiv toit.
Kuidas valida enda lemmikule huvitav mänguasi Mänguasjad on meie koduloomadele sama tähtsad, nagu toit või väljas jalutamine.  Mängides loomad mitte ainult ei rahulda enda instinkte, vaid ka treenivad ja puhastavad hambaid.
Mida osta lemmikloomale enne tema koju toomist! Koduloom on võrdväärne pereliige ning seepärast kaalu lemmiku võtmine tõsiselt läbi. Kui otsus on aga juba vastuvõetud, siis siin on mõned nõuanded ja soovitused, mida tuleks kindlasti arvesse võtta enne kodulooma koju toomist. 1.