Присоединись к SMART NET! Присоединись

Tööriistad ja autokaubad 9 записи

Millal võib talverehvid alla panna? Foto: Janeb13. Pixabay. Eestis on talved väga ettearvamatud. Ükspäev sajab vihma, järgmisel aga juba külmetab ja tuiskab lund. Kuna meil on talv iga-aastane nähtus, siis on Eesti riigis talverehvide kasutamine tehtud kohustuslikuks. Mis tingimust
Какой компрессор купить? Фото: K-rauta.   Делая мелкий ремонт дома, вы экономите много денег. Также очень удобно, если в домашней мастерской есть базовые инструменты. Компрессор определенно является одним из тех устройств, которые стоит приобрести для дома.    К компресс
Советы по уходу за аккумулятором – и не только на зиму Вкратце об аккумуляторах   Современные автомобили становятся все более надежными их вождение тоже совершенствуется, но в то же время растет и число потребителей электрической энергии в автомобилях.
Какой аккумулятор подходит для эксплуатации на коротких дистанциях? Вкратце об аккумуляторах   Большинство водителей в основном используют свою машину при передвижении на короткие расстояния, что создает значительную проблему – аккумулятор подвергается непропорциональной нагрузке при запуске, а также должен обеспечиват
Millist trelli valida? Trell — tööriist, milleta on isegi väikesed remonditööd mõeldamatud. Trelliga teostavate ülesannete nimekiri hõlmab puurimist, löökpuurimist, kruvide kinni / lahti keeramist, lihvimist, poleerimist ja isegi lahuste segamist.
Tööriistad, ilma milleta ei saa läbi ükski aiapidaja Aianuga. Aias töötades on väga mugav omada käepärast teravat nuga, kuna selle abil on Teil kergem hooldada taimede ja lillede oksi. Kõige kvaliteetsemad noad on toodetud karastatud terasest.
Kuidas valida endale ​autoaku​, mis ei jäta sind hätta ka kõige külmematel hommikutel? Kvaliteetne autoaku töötab 2-3 aastat, seega pead selle valima korralikult ja vastutustundlikult. Kuidas teha seda ilma peavaluta, isegi kui sa ei tea autode kohta väga palju? Anname sulle mõned nõuanded.
Millele pöörata tähelepanu muruniiduki valimisel? Muru niitmine võib olla tüütu kui ka meeldiv töö – kõik sõltub sellest, kas muruniiduk vastab vajadustele.
Kõik puuridest – Milline puur sobib milleks? Puur – lõikeriist, mis võimaldab puurida auke ning avardada juba puuritud avasid. Erinevad puurid sobivad aga erinevate materjalidega töötamiseks.