Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Tööriistad ja autokaubad 9 artiklit

Millal võib talverehvid alla panna? Foto: Janeb13. Pixabay. Eestis on talved väga ettearvamatud. Ükspäev sajab vihma, järgmisel aga juba külmetab ja tuiskab lund. Kuna meil on talv iga-aastane nähtus, siis on Eesti riigis talverehvide kasutamine tehtud kohustuslikuks. Mis tingimust
Millist kompressorit osta? Foto: K-rauta. Kodus väiksemate remonditööde tegemine säästab oluliselt raha. Samuti on väga mugav, kui sul on koduses töökojas olemas elementaarsed tööriistad. Kompressor on kindlasti üks nendest seadmetest, mida tasub endale muretseda.  Kompres
Akude hooldamine – mitte ainult talvel   Kaasaegsed autod muutuvad järjest töökindlamaks ja on järjest suurema jõudlusega, kuid samal ajal kasvab autos ka energiatarbijate arv. Kuni 1980. aastateni oli rikete sagedaseks põhjuseks purunenud rehv või mehaaniline defekt.
Milline on õige aku lühikeste vahemaadega sõitudeks? Akude põhitõed Paljud autojuhid kasutavad oma autot peamiselt vaid lühikesteks sõitudeks. Probleem: aku on käivitamisprotsesside tõttu ebaproportsionaalselt palju koormatud ning see peab andma energiat ka muudele autos olevatele energiatarbijatele.
Millist trelli valida? Trell — tööriist, milleta on isegi väikesed remonditööd mõeldamatud. Trelliga teostavate ülesannete nimekiri hõlmab puurimist, löökpuurimist, kruvide kinni / lahti keeramist, lihvimist, poleerimist ja isegi lahuste segamist.
Tööriistad, ilma milleta ei saa läbi ükski aiapidaja Aiatööd on paljudele harrastuseks, mis aitab puhata väsitavast päevamürast, lõõgastuda ja mõtted välja lülitada. Aiatöödest võib aga saada tõeline väljakutse, kui puuduvad sobivad tööriistad.
Kuidas valida endale ​autoaku​, mis ei jäta sind hätta ka kõige külmematel hommikutel? Kvaliteetne autoaku töötab 2-3 aastat, seega pead selle valima korralikult ja vastutustundlikult. Kuidas teha seda ilma peavaluta, isegi kui sa ei tea autode kohta väga palju? Anname sulle mõned nõuanded.
Millele pöörata tähelepanu muruniiduki valimisel? Muru niitmine võib olla tüütu kui ka meeldiv töö – kõik sõltub sellest, kas muruniiduk vastab vajadustele.
Kõik puuridest – Milline puur sobib milleks? Puur – lõikeriist, mis võimaldab puurida auke ning avardada juba puuritud avasid. Erinevad puurid sobivad aga erinevate materjalidega töötamiseks.