Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Tööriistad ja autokaubad 7 artiklit

Akude hooldamine – mitte ainult talvel   Kaasaegsed autod muutuvad järjest töökindlamaks ja on järjest suurema jõudlusega, kuid samal ajal kasvab autos ka energiatarbijate arv. Kuni 1980. aastateni oli rikete sagedaseks põhjuseks purunenud rehv või mehaaniline defekt.
Milline on õige aku lühikeste vahemaadega sõitudeks? Akude põhitõed Paljud autojuhid kasutavad oma autot peamiselt vaid lühikesteks sõitudeks. Probleem: aku on käivitamisprotsesside tõttu ebaproportsionaalselt palju koormatud ning see peab andma energiat ka muudele autos olevatele energiatarbijatele.
Millist trelli valida? Trell — tööriist, milleta on isegi väikesed remonditööd mõeldamatud. Trelliga teostavate ülesannete nimekiri hõlmab puurimist, löökpuurimist, kruvide kinni / lahti keeramist, lihvimist, poleerimist ja isegi lahuste segamist.
Tööriistad, ilma milleta ei saa läbi ükski aiapidaja Aiatööd on paljudele harrastuseks, mis aitab puhata väsitavast päevamürast, lõõgastuda ja mõtted välja lülitada. Aiatöödest võib aga saada tõeline väljakutse, kui puuduvad sobivad tööriistad.
Kuidas valida endale ​autoaku​, mis ei jäta sind hätta ka kõige külmematel hommikutel? Kvaliteetne autoaku töötab 2-3 aastat, seega pead selle valima korralikult ja vastutustundlikult. Kuidas teha seda ilma peavaluta, isegi kui sa ei tea autode kohta väga palju? Anname sulle mõned nõuanded.
Millele pöörata tähelepanu muruniiduki valimisel? Muru niitmine võib olla tüütu kui ka meeldiv töö – kõik sõltub sellest, kas muruniiduk vastab vajadustele.
Kõik puuridest – Milline puur sobib milleks? Puur – lõikeriist, mis võimaldab puurida auke ning avardada juba puuritud avasid. Erinevad puurid sobivad aga erinevate materjalidega töötamiseks.