Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Vannid, veevarustus ja küte 8 artiklit

Kuidas valida ökonoomne elektriradiaator? Foto: K-rauta.   Mõnikord jääb korteri, maja või suvila statsionaarsest küttesüsteemist väheks. Viimased talved on olnud üsna pakased ja miinuskraadid langevad isegi kahekümnest allapoole. Kellelegi ei meeldi viibida külmas toas, eriti väikeste laste
Kuidas valida köögisegistit? Köögis veedame paratamatult üsna palju aega ning seetõttu valime selle sisustamiseks ka selliseid seadmeid ja vahendeid, mis on mugavad ja meeldivad kasutada.
Millist kerist sauna valida? Kerise valikul on kõigepealt oluline selgeks teha, kas eelistada elektri- või puukerist. See, kumba eelistada, sõltub juba vajadustest ja harjumustest.
Täiendav kütteseade sinu koju. Kuidas leida sobivaim? Täiendav kütteseade on kodus kindlasti kasulik, eriti talvel. Millist kütteseadet valida, et see oleks kasulik investeering ja töötaks võimalikult efektiivselt? Anname sulle mõned olulised nõuanded.
Millal on sul kodus vaja kasutada veefiltreid? Elame ainulaadses riigis. Oleme üks vähestest Euroopa riikidest, kus on rohkem puhast joogivett kui vajame. Kui läheme välisriiki, oleme tihti üllatunud, kui näeme WC-s märkust, et me ei tohi kraanivett juua.
Vann või dušikabiin. Kumb valida? Kodu sisustades seisame tihtipeale vannitoas nõutult  - kumb valida, kas vann või dušikabiin? Valiku tegemisel peaks lähtuma mitte ainult hügieeniharjumustest, vaid ka ruumi suurusest, planeeringust, soovitud vannitoamööblist ning olmetehnikast.
Kuidas valida köögisegistit? Köögis veedame paratamatult üsna palju aega ning seetõttu valime selle sisustamiseks ka selliseid seadmeid ja vahendeid, mis on mugavad ja meeldivad kasutada.
Kuidas paigaldada valamut Korteri remontimisel soovib iga omanik saada kõrge kvaliteediga tulemust ilma tohutute kuludeta. Valitud materjalide puhul on harva võimalik säästa, kuid igaühel on võimalik peale natukest õppimist proovida remonti või paigaldustööd ise ära teha.