Aiakaubad 23 artiklit

Soovitused algajatele heki pügamiseks Sinu maakodus on hekid? Hea uudis! See on tõeline varandus ja andekatele aednikele suurepärane eneseväljendamise viis. Kas sa ei ole rahul oma hekkide kujuga? Pole probleemi: vaja on vaid väikest jõupingutust.
Millele pöörata tähelepanu survepesuri valimisel? Kujuta ette, kuivõrd raske on puhastada mustust, mis on näiteks aiaplaatidel, tolmustel kiikedel, määrdunud aiatööriistadel või mudasel jalgrattal pärast nädalavahetusel ette võetud sõitu.
Kuidas vabaneda kõnniteeplaatide vahel kasvavast umbrohust? Kui sa arvad, et umbrohi on ainult aednike mure, siis sa eksid. Paljud inimesed võitlevad umbrohuga igal suvel. Umbrohi kasvab nii kõnniteeplaatide vahel kui ka külgedel.
Uued ja põnevad road, mida suvel grilli peal valmistada Soojad ilmad meelitavad õue grillima. Kui aga lõkkekartulist ja klassikalisest šašlõkist on juba küllalt, siis siit leiad mõned soovitused, mida uut võiks grillil küpsetada.  Mereandide valik.
Millele pöörata tähelepanu muruniiduki valimisel? Muru niitmine võib olla tüütu kui ka meeldiv töö – kõik sõltub sellest, kas muruniiduk vastab vajadustele.
Tööriistad, ilma milleta ei saa läbi ükski aiapidaja Aiatööd on paljudele harrastuseks, mis aitab puhata väsitavast päevamürast, lõõgastuda ja mõtted välja lülitada. Aiatöödest võib aga saada tõeline väljakutse, kui puuduvad sobivad tööriistad.
Laste mänguväljaku rajamine aeda Olete juba ammu plaani pidanud, kuidas rajada oma lapsele mõnus mänguväljak? Selles artiklis vastame, milline inventar peaks olema mänguväljakul, kuidas valida  materjale ning milliseid ohutuse aspekte silmas pidada.
Kuidas valmistada kasvuhoonet ette? Selleks, et kasvuhoones kasvatatavad taimed annaks tervisliku ja rikkaliku saagi, tuleb seda korralikult hooldada. Sellest artiklist leiad nimekirja kasvuhoone ettevalmistustöödest ja arutame läbi ka selleks vajalikud töövahendid.
Magustoidud grillil? Kolm retsepti, mida iga maiasmokk peaks sel suvel proovima Suvi on parim aeg väljas grillimiseks. Mustikamarinaadis šašlõkk, vürtsikad kanatiivad, Ameerika burgerid… Grill on ainulaadne vahend, mida saab kasutada peaaegu kõige valmistamiseks, alates liha- ja kalatoitudest kuni maitsvate magustoitudeni.
Elupuud: kuidas istutada põõsaid ja nende eest hoolitseda? Elupuud on igihaljad põõsad, mida on 120 erinevat liiki ja mis elavad kuni 150 aastaseks. Maastikukujunduses kasutatakse elupuid teeäärte ja alleede kaunistamiseks ning ka hekkide loomiseks.
Õuemööbel: kuidas mitte suure valiku sisse ära eksida? Peagi 20 kraadini ulatuvad välistemperatuurid võimaldavad veeta aega oma terrassil või hoovis. See nõuab aga õuemööblit, mis mitte ainult ei kaunista aeda, vaid on ka funktsionaalne ja vastupidav.
Kuidas valida muruniidukit? Sõltuvalt lõikamissüsteemi tüübist jagatakse muruniidukid pöörlevate ja spindlitega lõikuriga niidukiteks. Samuti on olemas sõidetavaid niidukeid - aiatraktorid, mis on mõeldud suurte muruplatside jaoks.
1 - 12 kuvatud 23-st