Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Majapidamine, koolikaubad 7 artiklit

Kuidas puhastada külmkapp vähem kui 30 minutiga Igaüks meist soovib hoida toitu puhtas ja turvalises kohas, seega peaks külmkapp olema kodu kõige puhtam koht.
Valmista sõbrapäevaks romantiline õhtusöök - suur ülevaade erinevatest ​pannidest ​ja nende kasutusaladest Sa ilmselt tead kõike pannide kohta - millest nad on valmistanud, kuidas neid valmistatakse ning milleks neid kasutatakse.
Kuidas kooliealisele lapsele mööblit valida? Ehkki erinevas eas õpilased veedavad suurema osa päevast koolipingis, on neil koju tagasi tulles vaja teha koolist järgmiseks päevaks kaasa antud koduseid ülesandeid, mistõttu on mugav lastemööbel eriti oluline.
Diivani puhastamine ei pea olema keeruline. Samm-sammult õpetus, kuidas seda teha. Kohviga leotatud diivan, vildika- või sõrmejäljed, huulepulk või muud plekid - tõeline õudusunenägu inimesele, kellele meeldib kord ja esteetika. Kuid sa ei pea meelt heitma ja hakkama arvutama, kui palju uus diivan maksab.
Kuidas vabaneda hallitusest ja katlakivist köögis ning vannitoas? Niiskus, kuumus ja toidujäätmed on soodsad tingimused hallituse levimiseks ning kõige enam võib hallitust leida köögist ning vannitoast. Teine sagedane hallituse kaaslane on katlakivi, mis tekib liiga kareda vee tõttu.
Kevadkoristus: 5 soovitust, kuidas pesta aknaid nii, et need säraksid Öeldakse, et aknad sümboliseerivad meie kodu puhtust, seepärast on loomulik, et kevade saabudes soovime kõigepealt aknaid puhastada.Valisime välja 5 kõige efektiivsemat soovitust, millest juhindudes pesete enda aknad puhtaks kiirelt ja efektiivselt:1.
Puhastustarvikute ja –vahendite kasutamine Sinu majapidamises Pole paremat kohta, kui puhas ja hubane kodu. Kuigi kodu koristamine võib tunduda aeganõudva ja tüütu tegevusena, saab õigete vahendite ja võtetega koristamise palju lihtsamaks ja efektiivsemaks muuta.