«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Aiakaubad 20 записи

Millist murutraktorit osta? Allikas: Unsplash. Esimeste soojade ilmade saabudes saab hakata tegema aiatöid. Üheks kevadel algavaks ja sügisel lõppevaks tööks on muruniitmine. Tänu erinevatele masinatele on see muutunud lihtsamaks ja pole vaja enam vikatit teravaks ihuda n
Miks soetada robotniiduk? Säästab aega ja keskkonda. Robot muruniiduk säästab aega ja keskkonda Kaunilt pügatud muru on iga aia uhkus. Niipea, kui ilmad soojemaks lähevad tuuakse kuurist välja muruniiduk ja tööd jätkub terveks suveks.
Soovitused algajatele heki pügamiseks Sinu maakodus on hekid? Hea uudis! See on tõeline varandus ja andekatele aednikele suurepärane eneseväljendamise viis. Kas sa ei ole rahul oma hekkide kujuga? Pole probleemi: vaja on vaid väikest jõupingutust.
Millele pöörata tähelepanu survepesuri valimisel? Kujuta ette, kuivõrd raske on puhastada mustust, mis on näiteks aiaplaatidel, tolmustel kiikedel, määrdunud aiatööriistadel või mudasel jalgrattal pärast nädalavahetusel ette võetud sõitu.
Millele pöörata tähelepanu muruniiduki valimisel? Muud aiatööriistadTihti ei piisa laitmatu tulemuse saavutamiseks vaid niidukist. Suurepärase tulemuse saavutamiseks tasub omada ka abistavaid aiatööriistasid: Trimmer. Trimmeriga saate muru niita puude, põõsaste või lillepeenarde ümbert.
Tööriistad, ilma milleta ei saa läbi ükski aiapidaja Aianuga. Aias töötades on väga mugav omada käepärast teravat nuga, kuna selle abil on Teil kergem hooldada taimede ja lillede oksi. Kõige kvaliteetsemad noad on toodetud karastatud terasest.
Parimad kohad telkimiseks Baltimaades Suvi on parim aeg reisimiseks, puhkuseks ja matkamiseks. Looduses lõõgastudes ei ole vaja millegi pärast muretseda, pole kuhugi kiiret ja saad lihtsalt nautida looduse rütmi. Mõnusaks puhkuse veetmiseks on oluline valida sobiv koht.
Laste mänguväljaku rajamine aeda Olete juba ammu plaani pidanud, kuidas rajada oma lapsele mõnus mänguväljak? Selles artiklis vastame, milline inventar peaks olema mänguväljakul, kuidas valida  materjale ning milliseid ohutuse aspekte silmas pidada.
Kuidas valmistada kasvuhoonet ette? Selleks, et kasvuhoones kasvatatavad taimed annaks tervisliku ja rikkaliku saagi, tuleb seda korralikult hooldada. Sellest artiklist leiad nimekirja kasvuhoone ettevalmistustöödest ja arutame läbi ka selleks vajalikud töövahendid. Mulla vahetamine Ka
Magustoidud grillil? Kolm retsepti, mida iga maiasmokk peaks sel suvel proovima Suvi on parim aeg väljas grillimiseks. Mustikamarinaadis šašlõkk, vürtsikad kanatiivad, Ameerika burgerid… Grill on ainulaadne vahend, mida saab kasutada peaaegu kõige valmistamiseks, alates liha- ja kalatoitudest kuni maitsvate magustoitudeni.
Kuidas valida muruniidukit? Sõltuvalt lõikamissüsteemi tüübist jagatakse muruniidukid pöörlevate ja spindlitega lõikuriga niidukiteks. Samuti on olemas sõidetavaid niidukeid - aiatraktorid, mis on mõeldud suurte muruplatside jaoks.
Aia kevadeks ettevalmistamine: kust alustada? Ongi kõik, lumi on sulanud, päevad muutuvad pikemaks ja juba sellel nädalavahetusel on ilmselt päikesepaisteline ilm. Talv on möödas ja kevad läheneb kiiresti. Tõmbame kummikud jalga ja lähme aeda, sest siin on peale talve palju tööd vaja ära teha.
Показывается: 1 - 12 из 20