Присоединись к SMART NET! Присоединись

Sport, turism, mänguasjad 23 записей

Kuidas leida sobivad Crocs suurused? Foto: freepik. Crocs on äärmiselt populaarne jalatsite bränd ja seda põhjusega. Tegu on tõeliselt mugavate jalavarjudega, mida olles juba kord proovinud, ei soovi sa vahetada küllap millegi vastu. Lisaks mugavusele on Crocs jalatsitel väga palju
Telgi veepidavus on telgiostul üks põhiküsimusi Foto: artursafronovvvv/Freepik Lume minnes ja päevade pikenedes tõuseb matkasõprade silme ette unistus värske õhuga metsaradadest ning romantilistest õhtutest lõkke ääres, kui pika päeva lõpetuseks saab loodushäälte saatel uinuda mõnusas telgis.
Kuidas valida suuski, et elamus oleks võimas ja lumine Foto: Image   Unsplash. Tunnistagem, et suusatamine on ikka natuke müstiline tegevus küll – põhimõtteliselt on sul jalgade alla seotud kaks lapikut lauda, ja edasiliikumisele aitavad kaasa lihtsalt kaks pikka keppi. Eks ta nii kunagi algaski. Ja aren
Kuidas leida endale sobiv linnuvaatlusbinokkel? Räägime parameetritest. Foto: diane-helentjaris   Unsplash. Kas teadsid, et Eestis on üle 380 erineva linnuliigi, kaasa arvatud kuus erinevat liiki kotkast ja tervelt kaheksa Euroopas leiduvatest rähnidest? Või et linnuvaatluse kõrghooaeg algab juba märtsis ja kestab hea
Populaarseimad ja parimad lauamängud ajast aega Foto: Unsplash.   Üks on kindel - lauamängud on tulnud tagasi, et jääda. Kui osa rahvast sai lapsepõlves mängida vaid usse ja redeleid või Tsirkust ning teised olid ninapidi vaid arvutimängudes, siis nüüd on õnneks tänu maailmaturule taas väga pop
TOP 5 rakendust sportimiseks Nutiseadmed on meie ellu kiiresti ja kindlalt kanda kinnitanud: nende abil me suhtleme, arvutame, töötame, lahutame meelt ja loomulikult spordime. Täna esitleme 5 kõige huvitavamat sportimiseks mõeldud nutiprogrammi!   1.
Spordivarustus: millist varustust vajad, et kodus trenni teha? „Sel aastal hakkan trenni tegema!” Selle lubadusega alustavad paljud inimesed oma uut aastat. Selleks, et see poleks pelgalt lubadus, soovitame hakata treenima kodus.
Millist telki valida suveks? Suvel pole midagi lõbusamat kui matk loodusesse koos pere või sõpradega. Teie vajadustega sobiv telk tagab meeldiva ja sujuva puhkuse ning magusa une. Kui matk on juba planeeritud ja teil pole ikka veel telki, on see ülevaade teie jaoks.
Kuidas valida jalgratast? Jalgratta suurusJalgratta suurus on üks olulisemaid faktoreid, mis määrab ka Teie sõidumugavuse. Jalgrattaid on suurustes XXS kuni XXL. Sobivaima suuruse leiate kasutades spetsiaalse kalkulaator, mille leiab internetist või müügikonsultandi abiga.
Spordikellad. Millist valida? Veel kümme aastat tagasi näitasid kellad ainult aega ja mõnikord ka kuupäeva. 1970. aastal (viiskümmend aastat tagasi) tutvustas Pulsari firma esimest elektroonilist kella.
Tõukerattad. Kas tasub valida elektrilist tõukeratast? Kevad on lõpuks käes ja taas on võimalik planeerida endale jalg- ja tõukeratastega seotud meelelahutust. Neile, kellel pole veel tõukeratast on soovitatav see osta. Miks? Vastus on väga lihtne - see on kasulik tervisele.
Millist jalgratta lisavarustust sa tõesti vajad? Kevad on käes ja paljud inimesed unistavad juba jalgrattaga sõitmisest. Mõned inimesed ei jäta jalgrattaga isegi talveks hüvasti, kuid enamiku inimeste jaoks algab varsti uus hooaeg. Ja see tähendab ka uusi vidinaid, mis on lahutamatud iga jalgratta puhul.
Показывается: 1 - 12 из 23