«Круг друзей»
Присоединяйтесь к «Kругу друзей» и экономьте! Узнайте больше

Kingiideed 8 записи

Tõukerattad. Kas tasub valida elektrilist tõukeratast? Kevad on lõpuks käes ja taas on võimalik planeerida endale jalg- ja tõukeratastega seotud meelelahutust. Neile, kellel pole veel tõukeratast on soovitatav see osta. Miks? Vastus on väga lihtne - see on kasulik tervisele.
TOP 5 Kingiideed naistepäevaks 8. märts - Rahvusvaheline naistepäev. Seda rahvusvahelist tähtpäeva tunnustas ÜRO 1975. aastal, kuigi seda on tähistatud juba alates 1909. aastast. Meil on tavaline, et mehed kingivad sellel päeval naistele lilli.
Kuidas eristada originaalseid lõhnaõlisid võltsingust? E-poe maineOriginaaltoodet valides ja ostes soovitame pöörata tähelepanu ka klientide tagasisidele, mis kindlustab ja hõlbustab Sinu valikuid soovitud toodete osas. Turvaline ja usaldusväärne pood ei müü toote näidiseid ega testreid.
Kuidas jõulude ajal mõnusalt perega aega veeta Tänavu on jõulud üsna pikad - kuni uue aastani on 7 tööst vaba päeva.
Suur ülevaade parimatest jõulukinkidest igas vanuses lastele Jõulud on tulemas ja lapsed ootavad kingitusi. Vanemad ja vanavanemad ning kõik teised täiskasvanud peavad iga aasta kingiideede üle nuputama. Ka see aasta pole erand.   Kinkida
Parimad kingid 2018. aasta jõuludeks Jõulud lähenevad suure kiirusega, kuid on veel palju töid, mida tuleb teha: kodu kaunistada, jõulupeo ettevalmistused ja loomulikult kingituste otsimine sugulastele ja perekonnale.
Miks sa ei tohiks Mustast Reedest ilma jääda? Tõenäoliselt oled kuulnud rohkem kui korra väljendit "Must Reede".
Kingitused 2–4-aastastele tüdrukutele Mudilased on vahvad. Nad kasvavad kiiresti ja õpivad lühikese aja jooksul väga palju. Vaid silmapilgutusega võid kõigest ilma jääda ja juba ongi sinu väikesest plikatirtsust sirgunud noor neiu.