Присоединись к SMART NET! Присоединись

TOP 5 Kingiideed naistepäevaks8. märts - Rahvusvaheline naistepäev. Seda rahvusvahelist tähtpäeva tunnustas ÜRO 1975. aastal, kuigi seda on tähistatud juba alates 1909. aastast. Meil on tavaline, et mehed kingivad sellel päeval naistele lilli.

Rahvusvahelist naistepäeva tähistati esimest korda USA-s New Yorgis 1909. aastal, kuid mitte 8. märtsil, vaid 28. veebruaril. Selle päeva tähistamise pakkus välja vene päritolu ameeriklanna Teresa Malkiel, kes oli naiste õiguste eest võitleja. Sel ajal ei olnud Ameerika Ühendriikide naistel veel hääleõigust, nii et kogu aktivistide töö eesmärgiks oli võitlus naiste õiguste, hääleõiguse, õiglase töötasu eest.

Hiljem liikus naistepäev edasi ka Lääne-Euroopasse, kus see levis Austriasse, Saksamaale, Šveitsi ja Prantsusmaale. Venemaal oli see päev samuti väga oluline, sest sotsialistlik ideoloogia tõstis suuresti esile võrdsust. 1917. aastal said naised Venemaal hääleõiguse ja 8. märts kuulutati puhkepäevaks. 

On muutunud tavaks kinkida naistepäeval punaseid tulpe - varakevadisi lilli. Kuid 21. sajandil muutuvad traditsioonid ja lisaks lilledele on veel palju võimalusi kuidas naistele tähelepanu pöörata, mida nendega koos teha ja mida neile kinkida.

Mida kinkida 8. märtsi 2019. aasta naistepäeval? Siin on mõned ideed.

Kosmeetika

Naised ei tüdine kunagi kosmeetikast. Veelgi enam, 8. märtsil tahavad kõik naised olla ilusad ja võluvad. Kingi jumestuskomplekt, huulepulk, parfüüm, kehakreem ja muid kosmeetikatooteid. Kui ta ei kasuta neid kohe samal päeval, ei ole sellest midagi. Kosmeetikatooted tavaliselt ei rikne kiiresti, nii et naine kasutab seda kingitust lihtsalt hiljem.

Kas otsid veidi kallimat kingitust? Selleks võib olla küünelaki UV-lamp. Kasulik on ka LED-valgustusega peegel.

Uus föön on ka väga hea kingitus. Kui naine soovib sirgeid juukseid võid ka kaaluda juuste sirgendajat.

Massaaž ja kodune SPA

8. märts on ideaalne massaažiõli või muude massaži vahendite kinkimiseks. Loomulikult siis, kui ise kodus talle massaaži teed. Eestis on naistepäev tavaline tööpäev, mistõttu on vaja oma armsamat hellitada massaaži poolt pakutavate naudingutega pärast tema töölt naasmist. Ei ole vaja olla füsioterapeut või idamaise meditsiini ekspert. Põhilised massaažiliigutused saad selgeks Youtube'i videotelt, mida on piisavalt.

Kodused SPA vahendid on samuti hea kingitus. Need on erinevad lõhnaküünlad, õlid, mis loovad kodus unikaalse atmosfääri. Naised armastavad neid nautida isegi siis, kui mehed ei ole kodus. Selle tulemusena võid olla kindel - sa ei pea naisele SPA-d ehitama ja protsessis alati ise osalema.

Keraamika

Odav, kuid meeldejääv kingitus on lihtne keraamiline ese. Uue ja huvitava kirjaga tass maksab vähe ja naine mäletab seda kingitust kaua. Uued toidunõud teevad samuti naistele head meelt. See võib olla vaas, maiustuste vaagen, koogialus või isegi ahjus kasutatavad kööginõud. Muidugi sobib ka romantiline keraamika ja kujukesed.

Need on väikesed asjad, mis ei ole väga praktilised, kuid kui need kingitakse ja antakse üle õieti, võib tulemus olla väga hea.
Kodumasinad

Kodumasinad 8. märtsil, miks mitte?

Naistepäev tuletab meile meelde, et naised ei käi mitte ainult tööl, vaid teevad koduseid töid ja hoolitsevad perekonna eest. Nende majapidamistööde sujuvamaks muutmiseks ja töö lihtsustamiseks on vaja usaldusväärset abi. 8. märtsil võivad naised kingitusena saada mitte ainult lillekimbu, vaid ka suurema kingituse, mis toob kasu nii temale kui ka kogu perele: uus triikraud, riiete auruti, kohvimasin, multifunktsionaalne pott või kõige elementaarsem kvaliteetpann, mis ei vaja vähemalt järgmise paari aasta jooksul intensiivset kraapimist ja pesemist. Selline kingitus ei tähenda, et need tööd on ainult naise jaoks, vaid pigem tema jõupingutuste ja töö hindamine ning samal ajal soov tema tööde koormust leevendada.

Ehted ja aksessuaarid

8. märtsil võib kinkida mitte ainult hinnalisi, vaid ka tähelepanuväärseid ehteid - kõrvarõngaid, käevõrusid, ripatseid, midagi, mis naisele kõige rohkem meeldib.

Uus käekott on täiuslik kingitus naistepäevaks. Sobivad ka päikeseprillid, kindad, sallid ja isegi mütsid. Eestis on 8. märtsil veel talv ja sellised kingitused on veel sellelgi aastal kasulikud.

Naistele iluteenuste kinkimine on üsna tavaline. Sa pead lihtsalt teadma, mis sinu naisele meeldib.

Mida 8. märtsil mitte kinkida?

Oleme välja toonud mõned kõige levinumad kingitused, kuid on mõned asjad, mille kinkimine on riskantne. Vältige igasuguseid varjatud eesmärgiga kinkekaarte, mis ei sobi kõigile naistele. Parem on väike kingitus lisaks lillekimbule, kui mittemateriaalne allahindlus teenustele, mida teie naine ei kasuta ja mis ei pruugi talle meeldida.

Lisaks kingitusele pööra oma naisele vähemalt 8. märtsil tähelepanu. See teeb teda õnnelikuks ja ta hindab seda.

Head naistepäeva, armsad naised!

Хайлайтер Yves Saint Laurent Touche Eclat Radiant Touch 01 Luminous Radiance, 2.5 мл

Хайлайтер Yves Saint Laurent Touche Eclat Radiant Touch 01 Luminous Radiance, 2.5 мл

49,90 / шт.
Только онлайн