Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Materjal
Kohaletoimetamise info Kättesaamine Pakiautomaadist× Kättesaamine väljastuspunktis×
145 - 176 kuvatud 176-st
Sorteeri:
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
LOJAALSUSHIND
6,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,19 €
15,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,80 €
0.9 l / 1 tk
17,56 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.134
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, veepõhine, matt, 0.9 l
LOJAALSUSHIND
12,39 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,39 €
17,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,89 €
0.9 l / 1 tk
19,88 € / 1 l
Värv Eskaro, veepõhine, matt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.029
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
LOJAALSUSHIND
11,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,49 €
16,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,59 €
0.9 l / 1 tk
18,43 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.145
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 9 l
LOJAALSUSHIND
92,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 92,00 €
134,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 134,00 €
9.0 l / 1 tk
14,89 € / 1 l
Värv Eskaro, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 - 5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
LOJAALSUSHIND
14,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,79 €
39,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,80 €
2.7 l / 1 tk
14,74 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Kogus pakendis, kg: 3.396
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 0.9 l
LOJAALSUSHIND
9,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,49 €
13,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,69 €
0.9 l / 1 tk
15,21 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Kogus pakendis, kg: 1.35
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 9 l
LOJAALSUSHIND
52,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,29 €
76,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
9.0 l / 1 tk
8,44 € / 1 l
Emulsioonivärv Eskaro, emulsiooni-, matt, 9 l
  • Kogus pakendis, l: 9
  • Kogus pakendis, kg: 11.82
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioon Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
LOJAALSUSHIND
21,59 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
31,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,99 €
2.7 l / 1 tk
11,85 € / 1 l
Emulsioon Eskaro, emulsiooni-, poolmatt, 2.7 l
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Kogus pakendis, kg: 3.424
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt Eskaro, valge v., 9 l
LOJAALSUSHIND
69,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 69,00 €
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
9.0 l / 1 tk
11,00 € / 1 l
Krunt Eskaro, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 12 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
LOJAALSUSHIND
27,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,99 €
40,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,39 €
10.0 l / 1 tk
4,04 € / 1 l
Pahtel Eskaro, kasutusvalmis, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt universaalne Eskaro, roosa v., 10 l
LOJAALSUSHIND
79,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,00 €
114,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 114,00 €
10.0 l / 1 tk
11,40 € / 1 l
Krunt universaalne Eskaro, roosa v., 10 l
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Eskaro, valge v., 2.85 l
LOJAALSUSHIND
22,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,49 €
32,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,99 €
2.85 l / 1 tk
11,58 € / 1 l
Värv Eskaro, valge v., 2.85 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kasutusvalmis Eskaro PVA, 10 l
LOJAALSUSHIND
66,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,00 €
96,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 96,00 €
10.0 l / 1 tk
9,60 € / 1 l
Liim kasutusvalmis Eskaro PVA, 10 l
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
  • Liimi kasutusalad: Kips, Kork-materjal, Naturaalne ja kunstnahk, Paber/papp, Puit, Tekstiil
  • Hoida temperatuuril: 5 - 30 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 2.7 l
LOJAALSUSHIND
20,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,29 €
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
2.7 l / 1 tk
11,11 € / 1 l
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 18 l
LOJAALSUSHIND
76,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
18.0 l / 1 tk
6,06 € / 1 l
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 18 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Eskaro TR-BASE, veepõhine, täismatt, 0.9 l
LOJAALSUSHIND
8,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
0.9 l / 1 tk
14,43 € / 1 l
Värvi alus Eskaro TR-BASE, veepõhine, täismatt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 9 l
LOJAALSUSHIND
44,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
9.0 l / 1 tk
7,22 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 18 l
LOJAALSUSHIND
56,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,00 €
81,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 81,00 €
18.0 l / 1 tk
4,50 € / 1 l
Laevärv Eskaro ESK PRO 3, valge v., 18 l
  • Värvi tüüp: Kruntvärvid
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 18 l
LOJAALSUSHIND
76,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
109,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 109,00 €
18.0 l / 1 tk
6,06 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 18 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
9,39 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
13,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,59 €
0.9 l / 1 tk
15,10 € / 1 l
Seinavärv Eskaro A-VALGE, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
9,39 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
13,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,59 €
0.9 l / 1 tk
15,10 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 2.7 l
LOJAALSUSHIND
20,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,29 €
29,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,99 €
2.7 l / 1 tk
11,11 € / 1 l
Seinavärv Eskaro ESK PRO 4, valge v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Eskaro, 5 l, läbipaistev v.
LOJAALSUSHIND
35,59 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,59 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
5.0 l / 1 tk
10,20 € / 1 l
Liim paigaldus- Eskaro, 5 l, läbipaistev v.
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
  • Liimi kasutusalad: Kivi
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, universaalsed Eskaro, hall v.
LOJAALSUSHIND
13,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,79 €
19,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,89 €
0.9 l / 1 tk
22,10 € / 1 l
Eriotstarbeline värv, universaalsed Eskaro, hall v.
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Lahusti
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivanud täielikult pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv Eskaro, 2.7, Email-
LOJAALSUSHIND
26,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,99 €
38,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,89 €
2.7 l / 1 tk
14,40 € / 1 l
Emailvärv Eskaro, 2.7, Email-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduakk Eskaro 45, 0.85 kg
LOJAALSUSHIND
16,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,29 €
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
0.95 l / 1 tk
24,73 € / 1 l
Puiduakk Eskaro 45, 0.85 kg
  • Maht: 0.95 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Seinaliim Eskaro, 0.7 l
LOJAALSUSHIND
3,39 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,39 €
4,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,90 €
0.7 l / 1 tk
7,00 € / 1 l
Seinaliim Eskaro, 0.7 l
  • Maht: 0.7 l
  • Kaal: 0.71 kg
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduimmuti Eskaro, pruun v., 1 l
LOJAALSUSHIND
12,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,49 €
17,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
1.0 l / 1 tk
17,99 € / 1 l
Puiduimmuti Eskaro, pruun v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaik puidu jaoks Eskaro, tumepruun v., 1 l
LOJAALSUSHIND
11,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,29 €
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
1.0 l / 1 tk
19,99 € / 1 l
Vaik puidu jaoks Eskaro, tumepruun v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 5 l
LOJAALSUSHIND
44,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,00 €
66,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,00 €
5.0 l / 1 tk
13,20 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 1 l
LOJAALSUSHIND
10,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,79 €
15,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,59 €
1.0 l / 1 tk
15,59 € / 1 l
Puidu immutusvahend Eskaro Tõrvaõli, 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 ... 2 4
145 - 176 kuvatud 176-st