Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Pakendi kogus, tk
97 - 144 kuvatud 562-st
Sorteeri:
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, tamm, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
29,24 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,24 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
34,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, kask/läbipaistev v., 0.375 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.375
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
34,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,99 €
51,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,00 €
0.375 l / 1 tk
136,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Wood Wax Finish, konjak v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
17,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,99 €
32,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,39 €
0.125 l / 1 tk
259,12 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Kollane v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
57,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
57,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo 3168, tamm, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
52,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,99 €
77,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 77,00 €
77,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Original, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
57,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduvaha Osmo 3186, valge, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
67,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 67,99 €
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
99,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Oranž v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
57,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 3065, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
46,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,19 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
57,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo Tints, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
57,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,29 €
83,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 83,00 €
83,00 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pesuvaht Osmo 8025, 1 l
  • Materjal: -
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
29,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,19 €
43,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,00 €
1.0 l / 1 tk
43,00 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Antiseptik puidule Osmo, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
119,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,00 €
174,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 174,00 €
2.5 l / 1 tk
69,60 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Antiseptik puidule Osmo, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
21,59 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
31,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,19 €
0.5 l / 1 tk
62,38 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puiduõli Osmo 009, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
44,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
0.75 l / 1 tk
86,67 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Osmo, 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
44,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,99 €
65,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,00 €
0.75 l / 1 tk
86,67 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Õlipeits Osmo Oil Stain, läbipaistev v., 0.005 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.005
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
2,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5.0 ml / 1 tk
0,64 € / 1 ml
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3028, satiin v., 0.125 l
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3028, satiin v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
24,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,19 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3067, läbipaistev v./helehall v., 0.125 l
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3067, läbipaistev v./helehall v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Hall v., Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
28,69 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3103, tamm v./läbipaistev v./hele tamm v., 0.125 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3103, tamm v./läbipaistev v./hele tamm v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v., Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
27,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
0.12 l / 1 tk
449,17 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduhoolduspasta Osmo Polyx-oil Care and Repair, puidule, 0.075 kg
Puiduhoolduspasta Osmo Polyx-oil Care and Repair, puidule, 0.075 kg
  • Kaal: 0.075 kg
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puidule
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
26,19 € / tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo 3166, pähklipuu v., 0.125 l
Puiduvaha Osmo 3166, pähklipuu v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
27,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3040, valge v., 0.125 l
Puiduõli Osmo Polyx®-Oil 3040, valge v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Läbipaistev v., Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
28,69 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,69 €
56,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,90 €
0.125 l / 1 tk
455,20 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Põrandapuhastusvedelik Osmo Liquid Wax Cleaner Clear, puitpõrandate jaoks, 1 l
Põrandapuhastusvedelik Osmo Liquid Wax Cleaner Clear, puitpõrandate jaoks, 1 l
  • Maht: 1 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
51,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,90 €
64,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3038, terra v., 0.5 l
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3038, terra v., 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
46,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3038, terra v., 0.125 l
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3038, terra v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
27,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3037, valge v., 0.5 l
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3037, valge v., 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
46,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
84,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 84,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Lakk, läikiv Osmo Concrete 610, 0.75 l, Läbipaistev v.
Lakk, läikiv Osmo Concrete 610, 0.75 l, Läbipaistev v.
  • Maht: 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: Ei ole lahjendatav
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
51,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,90 €
94,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 94,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puhasti Osmo Holz-Entgrauer Kraft-Gel, puidule/puitpõrandate jaoks, 10 l
Puhasti Osmo Holz-Entgrauer Kraft-Gel, puidule/puitpõrandate jaoks, 10 l
  • Maht: 10 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puidule, Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
227,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 227,90 €
274,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 274,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Värv Osmo Country Colour 2703, charcoal v., 0.125 l
Värv Osmo Country Colour 2703, charcoal v., 0.125 l
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 10 - 12 h
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
27,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puidu immutusvahend Osmo Wood protector, läbipaistev v., 0.75 l
Puidu immutusvahend Osmo Wood protector, läbipaistev v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
48,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,90 €
89,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Hoolduskomplekt Osmo Top Oil Surface Kit, läbipaistev v., 1 l
Hoolduskomplekt Osmo Top Oil Surface Kit, läbipaistev v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
64,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,90 €
110,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 110,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduõli Osmo UV Protection Oil 420, läbipaistev v., 0.75 l
Puiduõli Osmo UV Protection Oil 420, läbipaistev v., 0.75 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.75
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
50,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,90 €
91,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 91,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduõli Osmo UV Protection Oil 420, läbipaistev v., 0.125 l
Puiduõli Osmo UV Protection Oil 420, läbipaistev v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
25,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,79 €
50,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3039, grafiit v., 0.125 l
Õlivaha mööblile Osmo TopOil 3039, grafiit v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Grafiit v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
27,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduõli Osmo 3514, grafiit v./tumehall v., 1 l
Puiduõli Osmo 3514, grafiit v./tumehall v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
104,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 104,90 €
179,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 179,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo 3186, valge v., 2.5 l
Puiduvaha Osmo 3186, valge v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
200,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 200,90 €
349,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 349,00 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo 3111, valge v., 0.125 l
Puiduvaha Osmo 3111, valge v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Valge v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
27,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3103, tamm v./läbipaistev v./hele tamm v., 2.5 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3103, tamm v./läbipaistev v./hele tamm v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v., Pruun v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
171,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
2.5 l / 1 tk
117,96 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3119, siidine hall v., 0.125 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3119, siidine hall v., 0.125 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.125
  • Värv: Hall v., Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
27,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
53,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,90 €
0.125 l / 1 tk
431,20 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 2.5 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish 3118, tumehall v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
171,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
2.5 l / 1 tk
117,96 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Õlipeits Osmo Oil Stain, must, 0.5 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, must, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
65,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,90 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,90 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Õlipeits Osmo Oil Stain, grafiit, 0.5 l
Õlipeits Osmo Oil Stain, grafiit, 0.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 0.5
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
65,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,90 €
119,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 119,90 €
0.5 l / 1 tk
239,80 € / 1 l
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Põrandavaha Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
Põrandavaha Osmo, puitpõrandate jaoks, 0.5 l
  • Maht: 0.5 l
  • Põranda puhasti on ette nähtud: Puitpõrandate jaoks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
35,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,94 €
43,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,90 €
0.5 l / 1 tk
87,80 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 2.5 l
Puiduvaha Osmo Wood Wax Finish, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
171,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 171,90 €
294,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 294,90 €
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ainult veebis
Puiduõli Osmo 3062, 2.5 l
Puiduõli Osmo 3062, 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
LOJAALSUSHIND
180,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 180,90 €
310,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 310,90 €
310,90 € / 1 tk
Kullertarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
1 3 5 ... 12
97 - 144 kuvatud 562-st