Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
Materjal
Näita tooteid Kliendihind×
289 - 336 kuvatud 398-st
Sorteeri:
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, helehall v.
LOJAALSUSHIND
6,58 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Laos
Uus
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, helehall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Helehall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, sinine v.
LOJAALSUSHIND
6,58 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Laos
Uus
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, sinine v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Sinine v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor PF-115, läikiv, 2.8 kg, tumehall v.
LOJAALSUSHIND
17,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,49 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,11 €
21,11 € / 1 tk
Laos
Uus
Emailvärv, universaalsed Pentacolor PF-115, läikiv, 2.8 kg, tumehall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor PF-115, läikiv, 2.8 kg, hall v.
LOJAALSUSHIND
17,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,49 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,11 €
21,11 € / 1 tk
Laos
Uus
Emailvärv, universaalsed Pentacolor PF-115, läikiv, 2.8 kg, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 2.8 kg, must v.
LOJAALSUSHIND
20,08 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,49 €
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,11 €
24,20 € / 1 tk
Laos
Uus
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 2.8 kg, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, helesinine v.
LOJAALSUSHIND
5,24 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,24 €
6,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
6,58 € / 1 tk
Laos
Uus
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, helesinine v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Helesinine v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, kollane v.
LOJAALSUSHIND
6,58 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
8,22 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
8,22 € / 1 tk
Laos
Uus
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Alkydamel, läikiv, 0.9 kg, kollane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Kollane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aerosoolvärv Pentacolor High temperature, kuumuskindel, punane v., 0.4 l
LOJAALSUSHIND
7,61 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,61 €
8,53 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,53 €
8,53 € / 1 tk
Laos
Aerosoolvärv Pentacolor High temperature, kuumuskindel, punane v., 0.4 l
  • Kogus pakendis, l: 0.4
  • Aerosoolvärvi tüüp: Kuumuskindel
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Matt
  • Kuivanud täielikult pärast: 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärvi alus Pentacolor Sokkel Sokkel, emulsiooni-, täismatt, 10 l
LOJAALSUSHIND
49,73 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 68,58 €
59,72 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,20 €
10.0 l / 1 tk
5,97 € / 1 l
Laos
Fassaadivärvi alus Pentacolor Sokkel Sokkel, emulsiooni-, täismatt, 10 l
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 1 l
LOJAALSUSHIND
14,31 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,31 €
17,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,40 €
1.0 l / 1 tk
17,40 € / 1 l
Laos
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärvi alus Pentacolor Sokkel Sokkel, emulsiooni-, täismatt, 3 l
LOJAALSUSHIND
17,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,73 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,88 €
3.0 l / 1 tk
7,04 € / 1 l
Laos
Fassaadivärvi alus Pentacolor Sokkel Sokkel, emulsiooni-, täismatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
LOJAALSUSHIND
28,82 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,88 €
34,91 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
2.7 l / 1 tk
12,93 € / 1 l
Laos
Lakk, poolmatt Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 5 l
LOJAALSUSHIND
36,97 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,97 €
44,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,80 €
5.0 l / 1 tk
8,96 € / 1 l
Laos
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, roheline v.
LOJAALSUSHIND
23,17 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
28,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,32 €
3.0 kg / 1 tk
9,44 € / 1 kg
Laos
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, roheline v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Roheline v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 10 l
LOJAALSUSHIND
62,72 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,66 €
73,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 73,02 €
10.0 l / 1 tk
7,30 € / 1 l
Laos
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 3 l
LOJAALSUSHIND
23,17 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
28,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,32 €
3.0 l / 1 tk
9,44 € / 1 l
Laos
Värv Pentacolor PentaPro Facade, valge v., 3 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Professional Mat Professional Matt, emulsiooni-, täismatt, 3 l
LOJAALSUSHIND
29,85 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,70 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,47 €
3.0 l / 1 tk
11,98 € / 1 l
Laos
Värvi alus Pentacolor Professional Mat Professional Matt, emulsiooni-, täismatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Glamour Glamour, emulsiooni-, täismatt, 3 l
LOJAALSUSHIND
29,85 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,70 €
35,94 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,47 €
3.0 l / 1 tk
11,98 € / 1 l
Laos
Värvi alus Pentacolor Glamour Glamour, emulsiooni-, täismatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 3 kg, elevandiluu v.
LOJAALSUSHIND
32,85 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,85 €
39,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,65 €
3.0 kg / 1 tk
13,22 € / 1 kg
Laos
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, läikiv, 3 kg, elevandiluu v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Elevandiluu v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, kastani v.
LOJAALSUSHIND
23,17 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
28,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,32 €
3.0 kg / 1 tk
9,44 € / 1 kg
Laos
Emailvärv, universaalsed Pentacolor Aquamel, matt, 3 kg, kastani v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Akrüül
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Acryl Fasad, emulsiooni-, täismatt, 5 l
LOJAALSUSHIND
42,21 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,21 €
50,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,98 €
5.0 l / 1 tk
10,20 € / 1 l
Laos
Värvi alus Pentacolor Acryl Fasad, emulsiooni-, täismatt, 5 l
  • Kogus pakendis, l: 5
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Acryl Fasad, emulsiooni-, täismatt, 3 l
LOJAALSUSHIND
25,64 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,64 €
30,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,79 €
3.0 l / 1 tk
10,26 € / 1 l
Laos
Värvi alus Pentacolor Acryl Fasad, emulsiooni-, täismatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 10 l
LOJAALSUSHIND
46,24 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,24 €
55,51 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,51 €
10.0 l / 1 tk
5,55 € / 1 l
Laos
Värvi alus Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiooni-, täismatt, 10 l
  • Kogus pakendis, l: 10
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolläikiv Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
LOJAALSUSHIND
28,82 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,88 €
34,91 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,26 €
2.7 l / 1 tk
12,93 € / 1 l
Laos
Lakk, poolläikiv Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, palisander v., 1 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, palisander v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Must v.
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, palisander v., 3 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, palisander v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Must v.
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, pähklipuu v., 3 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, pähklipuu v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Pruun v.
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, mahagon v., 1 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, mahagon v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, mahagon v., 3 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, mahagon v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Pruun v.
Värvi alus Pentacolor Ultra Silk, emulsiooni-, poolmatt, 1 l

Välja müüdud

Värvi alus Pentacolor Ultra Silk, emulsiooni-, poolmatt, 1 l
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra Silk, valge v., 1 l

Välja müüdud

Dispersioonvärv Pentacolor Ultra Silk, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, pähklipuu v., 1 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, pähklipuu v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, kastani v., 3 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, kastani v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Värv: Pruun v.
Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, kastani v., 1 l

Välja müüdud

Puidulasuur Pentacolor Ultra Lasur, kastani v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Värvi alus Pentacolor Ultra Silk, emulsiooni-, poolmatt, 3 l

Välja müüdud

Värvi alus Pentacolor Ultra Silk, emulsiooni-, poolmatt, 3 l
  • Kogus pakendis, l: 3
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra Silk, valge v., 10 l

Välja müüdud

Dispersioonvärv Pentacolor Ultra Silk, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Dispersioonvärv Pentacolor Ultra Silk, valge v., 5 l

Välja müüdud

Dispersioonvärv Pentacolor Ultra Silk, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Värv Pentacolor PentaPro Wall 3, valge v., 1 l

Välja müüdud

Värv Pentacolor PentaPro Wall 3, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
Dispersioonvärv Pentacolor Avangard, valge v., 9 l

Välja müüdud

Dispersioonvärv Pentacolor Avangard, valge v., 9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Lakk, poolmatt Pentacolor Parquet, 2.7 l

Välja müüdud

Lakk, poolmatt Pentacolor Parquet, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Värv Pentacolor, valge v., 2.5 l

Välja müüdud

Värv Pentacolor, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 3 - 4 h
1 ... 5 7 9
289 - 336 kuvatud 398-st