Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Suurus
Soojustusega
Materjal
Liikumisanduriga
Näita tooteid Kliendihind×
Kohaletoimetamise info Kättesaamine Pakiautomaadist× Tarneaadress×
145 - 192 kuvatud 251-st
Sorteeri:
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 0.9 l, hall v.
LOJAALSUSHIND
9,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
16,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
16,49 € / 1 tk
Laos
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 0.9 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Rilak Nano Terrace Oil, tumepruun v., 5 l
LOJAALSUSHIND
30,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,90 €
44,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 44,80 €
5.0 l / 1 tk
8,96 € / 1 l
Terrassiõli Rilak Nano Terrace Oil, tumepruun v., 5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 5
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Terrassiõli Rilak Nano Terrace Oil, hall v., 1 l
LOJAALSUSHIND
7,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,79 €
11,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,20 €
1.0 l / 1 tk
11,20 € / 1 l
Terrassiõli Rilak Nano Terrace Oil, hall v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidu immutusvahend Rilak Tõrvaõli, 2.7 l
LOJAALSUSHIND
24,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,90 €
36,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,90 €
2.7 l / 1 tk
13,67 € / 1 l
Puidu immutusvahend Rilak Tõrvaõli, 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 2.7
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TÕRVAÕLI HELE 9.0L RILAK
LOJAALSUSHIND
79,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 79,90 €
115,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 115,00 €
9.0 l / 1 tk
12,78 € / 1 l
TÕRVAÕLI HELE 9.0L RILAK
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kogus pakendis, l: 9
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Rilak Rialkid, poolmatt, 0.9 l, valge v.
LOJAALSUSHIND
16,69 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,69 €
23,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,99 €
23,99 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Rilak Rialkid, poolmatt, 0.9 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Alkida Emalja, hele pruun v., 2.7 l
LOJAALSUSHIND
35,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,99 €
52,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 52,00 €
52,00 € / 1 tk
Põrandavärv Rilak Alkida Emalja, hele pruun v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, matt Rilak Nitro Laka, 0.9 l
LOJAALSUSHIND
11,69 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,69 €
16,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,89 €
16,89 € / 1 tk
Lakk, matt Rilak Nitro Laka, 0.9 l
  • Maht: 0.9 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: 646
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 2.7 l, hall v.
LOJAALSUSHIND
27,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,76 €
40,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
40,29 € / 1 tk
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 2.7 l, hall v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 0.45 l, punane v.
LOJAALSUSHIND
6,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,79 €
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,79 €
0.45 l / 1 tk
21,76 € / 1 l
Laos
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 0.45 l, punane v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 2.7 l, antratsiit v.
LOJAALSUSHIND
27,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,99 €
40,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,29 €
40,29 € / 1 tk
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 2.7 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 0.45 l, antratsiit v.
LOJAALSUSHIND
6,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
9,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
9,79 € / 1 tk
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 0.45 l, antratsiit v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi lisand Rilak M0110, sinine v.
LOJAALSUSHIND
13,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,90 €
20,90 € / 1 tk
Värvi lisand Rilak M0110, sinine v.
  • Kogus pakendis, kg: 0.07
  • Värv: Sinine v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi lisand Rilak M0116, must v.
LOJAALSUSHIND
13,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
20,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,90 €
20,90 € / 1 tk
Laos
Värvi lisand Rilak M0116, must v.
  • Kogus pakendis, kg: 0.07
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumehall v., 3.6 l
LOJAALSUSHIND
34,91 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,91 €
42,12 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,12 €
42,12 € / 1 tk
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumehall v., 3.6 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, punakaspruun v., 3.6 l
LOJAALSUSHIND
28,32 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,32 €
34,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 34,50 €
3.6 l / 1 tk
9,58 € / 1 l
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, punakaspruun v., 3.6 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Rilak, pronksivärvi v., 0.1 L
LOJAALSUSHIND
7,40 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,40 €
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
0.1 kg / 1 tk
92,50 € / 1 kg
Laos
Pigment Rilak, pronksivärvi v., 0.1 L
  • Kogus pakendis, l: 0.1
  • Kogus pakendis, kg: 0.1
  • Värv: Kuldne v., Pronksivärvi v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Aureks-30 C bazė, värvita, 0.85 l
LOJAALSUSHIND
12,34 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,34 €
14,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,93 €
14,93 € / 1 tk
Laos
Uus
Põrandavärv Rilak Aureks-30 C bazė, värvita, 0.85 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumehall v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
7,71 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,71 €
9,67 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,67 €
9,67 € / 1 tk
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumehall v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Aureks-30 A bazė, valge v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
14,40 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,40 €
17,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,40 €
17,40 € / 1 tk
Laos
Uus
Põrandavärv Rilak Aureks-30 A bazė, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 - 10 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr6, tamm v., 1 l
LOJAALSUSHIND
9,77 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
1.0 l / 1 tk
12,25 € / 1 l
Laos
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr6, tamm v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, punakaspruun v., 9 l
LOJAALSUSHIND
55,60 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 55,60 €
71,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,05 €
9.0 l / 1 tk
7,89 € / 1 l
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, punakaspruun v., 9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr12, tume tamm v., 1 l
LOJAALSUSHIND
9,77 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
1.0 l / 1 tk
12,25 € / 1 l
Laos
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr12, tume tamm v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr5, must v., 1 l
LOJAALSUSHIND
9,77 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
1.0 l / 1 tk
12,25 € / 1 l
Laos
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr5, must v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Must v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Rilak, kuld v., 0.1 L
LOJAALSUSHIND
7,40 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,40 €
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
0.1 kg / 1 tk
92,50 € / 1 kg
Laos
Pigment Rilak, kuld v., 0.1 L
  • Kogus pakendis, l: 0.1
  • Kogus pakendis, kg: 0.1
  • Värv: Kuldne v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Aureks-30, punakaspruun v., 2.7 l
LOJAALSUSHIND
35,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,99 €
43,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,20 €
2.7 l / 1 tk
16,00 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Rilak Aureks-30, punakaspruun v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr11, pihlakas v., 1 l
LOJAALSUSHIND
9,77 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
1.0 l / 1 tk
12,25 € / 1 l
Laos
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr11, pihlakas v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr4, tumepruun v., 1 l
LOJAALSUSHIND
9,77 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,22 €
12,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
1.0 l / 1 tk
12,25 € / 1 l
Laos
Puidupeits Rilak Furnicolor Nr4, tumepruun v., 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Pruun v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumepruun v., 3.6 l
LOJAALSUSHIND
35,53 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,53 €
42,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,74 €
3.6 l / 1 tk
11,87 € / 1 l
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumepruun v., 3.6 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, must v., 9 l
LOJAALSUSHIND
54,57 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 50,98 €
62,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 61,69 €
9.0 l / 1 tk
6,98 € / 1 l
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, must v., 9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pigment Rilak, hõbedane pärlmutter, 0.1 L
LOJAALSUSHIND
7,40 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,40 €
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
0.1 kg / 1 tk
92,50 € / 1 kg
Laos
Pigment Rilak, hõbedane pärlmutter, 0.1 L
  • Kogus pakendis, l: 0.1
  • Kogus pakendis, kg: 0.1
  • Värv: Hõbe v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Rilak Proteksol, poolläikiv, 2.7 l, must v.
LOJAALSUSHIND
40,15 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,97 €
48,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,09 €
2.7 l / 1 tk
17,89 € / 1 l
Laos
Emailvärv, universaalsed Rilak Proteksol, poolläikiv, 2.7 l, must v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumepruun v., 9 l
LOJAALSUSHIND
64,78 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,78 €
75,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 75,08 €
9.0 l / 1 tk
8,34 € / 1 l
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, tumepruun v., 9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Aureks-60, punakaspruun v., 2.7 l
LOJAALSUSHIND
35,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,00 €
42,12 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 42,12 €
2.7 l / 1 tk
15,60 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Rilak Aureks-60, punakaspruun v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 10 l, liivakarva pruun v.
LOJAALSUSHIND
75,08 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 75,08 €
86,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 86,41 €
10.0 l / 1 tk
8,64 € / 1 l
Laos
Värv, universaalsed Rilak Pentaprim, läikiv, 10 l, liivakarva pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Liivakarva pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Alkida Emalja, beež v./hele pruun v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
13,37 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
16,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
0.9 l / 1 tk
18,19 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Rilak Alkida Emalja, beež v./hele pruun v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Liivakarva pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi lisand Rilak Time Ekstra, värvitu, 1 L
LOJAALSUSHIND
20,08 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
24,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,20 €
1.0 l / 1 tk
24,20 € / 1 l
Laos
Värvi lisand Rilak Time Ekstra, värvitu, 1 L
  • Kogus pakendis, l: 1
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Rilak Neokron, 2.7 l
LOJAALSUSHIND
38,09 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,85 €
45,83 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,94 €
2.7 l / 1 tk
16,97 € / 1 l
Laos
Lakk, läikiv Rilak Neokron, 2.7 l
  • Maht: 2.7 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Aureks-30, kollakspruun v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
11,31 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,31 €
15,96 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,96 €
0.9 l / 1 tk
17,73 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Rilak Aureks-30, kollakspruun v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 6 - 10 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Dispersioonvärv Rilak Movilat 4, valge v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
5,75 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,75 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
0.9 l / 1 tk
7,99 € / 1 l
Laos
Dispersioonvärv Rilak Movilat 4, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele/radiaatoritele Rilak Termanol, alumiinium v., 0.45 l
LOJAALSUSHIND
16,37 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,37 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
0.45 l / 1 tk
44,62 € / 1 l
Laos
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele/radiaatoritele Rilak Termanol, alumiinium v., 0.45 l
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: 646
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivanud täielikult pärast: 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Rilak Movilat 7, emulsiooni-, matt, 0.9 l
LOJAALSUSHIND
5,03 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,03 €
6,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,37 €
0.9 l / 1 tk
7,08 € / 1 l
Laos
Värv Rilak Movilat 7, emulsiooni-, matt, 0.9 l
  • Kogus pakendis, l: 0.9
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt alküüd- Rilak GF-021, punakaspruun v., 2.7 l
LOJAALSUSHIND
25,73 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,73 €
30,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,88 €
30,88 € / 1 tk
Laos
Krunt alküüd- Rilak GF-021, punakaspruun v., 2.7 l
  • Krundi tüüp: Alküüd-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Rilak Proteksol, poolläikiv, 0.9 l, pruun v.
LOJAALSUSHIND
14,40 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,37 €
17,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,37 €
0.9 l / 1 tk
19,33 € / 1 l
Laos
Emailvärv, universaalsed Rilak Proteksol, poolläikiv, 0.9 l, pruun v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Rilak Alkida Emalja, kollakspruun v., 2.7 l
LOJAALSUSHIND
33,97 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,76 €
41,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,44 €
41,09 € / 1 tk
Laos
Põrandavärv Rilak Alkida Emalja, kollakspruun v., 2.7 l
  • Värvi tüüp: Email-
  • Värvitoon: Pruun v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Radiaatori värv, radiaatoritele Rilak Radiator, valge v., 0.9 l
LOJAALSUSHIND
17,40 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,40 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,11 €
21,11 € / 1 tk
Laos
Radiaatori värv, radiaatoritele Rilak Radiator, valge v., 0.9 l
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivanud täielikult pärast: 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, must v., 3.6 l
LOJAALSUSHIND
32,85 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,85 €
39,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,65 €
3.6 l / 1 tk
11,01 € / 1 l
Laos
Puitfassaadide värvid Rilak Akvatop, must v., 3.6 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Rilak Alkida Emalja, poolmatt, 0.9 l, valge v.
LOJAALSUSHIND
15,43 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,37 €
18,52 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,37 €
0.9 l / 1 tk
20,58 € / 1 l
Laos
Emailvärv, universaalsed Rilak Alkida Emalja, poolmatt, 0.9 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 ... 2 4 6
145 - 192 kuvatud 251-st