Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Kaugjuhtimisega
Liikumisanduriga
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Suurus
Soojustusega
Materjal
Kanga koostis
Pakendi kogus, tk
Näita tooteid Kliendihind×
Kohaletoimetamise info Kättesaamine väljastuspunktis×
Kuvatud: 36
Sorteeri:
Betoon Saint-Gobain Weber S100, remondi, hall v., 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Betoneerimise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
3,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
6,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,65 €
6,65 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Müüritis Saint-Gobain Weber M100/600, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Müürimistöödeks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
4,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,29 €
7,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,15 €
25.0 kg / 1 tk
0,29 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TOP toode
Kuiv pahtlisegu Saint-Gobain Weber LR+, tasandav, 20 kg
Kuiv pahtlisegu Saint-Gobain Weber LR+, tasandav, 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Seina ja lae krohvimiseks, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
11,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
16,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,69 €
16,69 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põranda tasandussegu Saint-Gobain Weber Floor 110 Fine 4-50 mm, tasandav, 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Põranda aluste tasandamiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
10,59 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,59 €
18,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,40 €
20.0 kg / 1 tk
0,92 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuumuskindel müüritis Saint-Gobain Weber, paindlik, 20 kg
  • Segu tüüp: Paindlik
  • Aine / segu otstarve: Müürimistöödeks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
7,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
20.0 kg / 1 tk
0,60 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tsementkrohvisegu Saint-Gobain Weber, kaunistamise, valge v., 20 kg
  • Segu tüüp: Kaunistamise
  • Aine / segu otstarve: Krohvimise välistöödele, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 10 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
25,95 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,95 €
37,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,69 €
20.0 kg / 1 tk
1,88 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Saint-Gobain Weber, tasandav, valge v., 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
14,69 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,69 €
21,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,19 €
20.0 kg / 1 tk
1,06 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Segu Saint-Gobain Weber, tasandav, 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Põranda aluste tasandamiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
19,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
28,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,99 €
20.0 kg / 1 tk
1,45 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tsementkrohvisegu Saint-Gobain Weber TT, tasandav, hall v., 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Krohvimise sisetöödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
15,59 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,59 €
22,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,99 €
20.0 kg / 1 tk
1,15 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Saint-Gobain Weber LR FINE, tasandav, valge v., 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
14,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,79 €
21,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,90 €
20.0 kg / 1 tk
1,07 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
TOP toode
Krunt aluskrunt Saint-Gobain Weber, 3 l
Krunt aluskrunt Saint-Gobain Weber, 3 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
21,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,49 €
37,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,00 €
3.0 l / 1 tk
12,33 € / 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Segu Saint-Gobain Weber, tasandav, 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Põranda aluste tasandamiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
10,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,29 €
14,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 14,30 €
20.0 kg / 1 tk
0,72 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Segu plaadid Saint-Gobain Weber Rex Fix, 20 kg
  • Liimi tüüp: Plaadid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
19,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,99 €
28,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,99 €
20.0 kg / 1 tk
1,45 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Betoon Saint-Gobain Weber ātri cietējošs S30, tasandav, 25 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Betoneerimise töödele, Krohvimise välistöödele, Põranda aluste tasandamiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
5,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,49 €
8,15 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,15 €
25.0 kg / 1 tk
0,33 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Betoon Saint-Gobain Weber JB 600/3, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
13,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
19,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,56 €
19,56 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tsementkrohvisegu Saint-Gobain Weber, 42.5 R, 20 kg
  • Tsemendi liik: CEM II/B
  • Kogus pakendis, kg: 20
  • Tsemendi tugevusklass: 42.5 R
  • Värv: Hall v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
5,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
9,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,90 €
20.0 kg / 1 tk
0,50 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Remondi mört Saint-Gobain Weber s06, tasandav, 25 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Krohvimise sisetöödele, Krohvimise välistöödele, Põranda aluste tasandamiseks, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: +5 - +30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
8,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,49 €
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
25.0 kg / 1 tk
0,56 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Betoon Saint-Gobain Weber, remondi, 1000 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Betoneerimise töödele, Betoonisegude tegemiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 1000 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
125,00 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 125,00 €
209,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 209,00 €
1000.0 kg / 1 tk
0,21 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Betoon Saint-Gobain Weber S100, tasandav, 25 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Betoneerimise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: -10 - 30 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
4,89 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,89 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
25.0 kg / 1 tk
0,36 € / 1 kg
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Müüritis Saint-Gobain Weber Ziemas M100/600, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Müürimistöödeks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: -10 - +5 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
3,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
25.0 kg / 1 tk
0,36 € / 1 kg
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Kuumuskindel müüritis Saint-Gobain Weber Firemortar, isoleeriv, 5 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Betoneerimise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 5 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
13,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,99 €
22,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,50 €
22,50 € / 1 tk
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Segu Saint-Gobain Weber, remondi, 20 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Põranda aluste tasandamiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
16,49 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,49 €
23,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,99 €
20.0 kg / 1 tk
1,20 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Betoon Saint-Gobain Weber, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Betoneerimise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 15 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
15,69 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,69 €
30,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,99 €
25.0 kg / 1 tk
1,24 € / 1 kg
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Saint-Gobain Weber VH, tasandav, valge v., 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Krohvimise sisetöödele, Krohvimise välistöödele, Seina ja lae krohvimiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: +10 - +30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
22,59 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,59 €
37,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,80 €
37,80 € / 1 tk
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põranda tasandussegu Saint-Gobain Weber, tasandav, 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Põranda aluste tasandamiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 8 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
24,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,90 €
35,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 35,90 €
20.0 kg / 1 tk
1,80 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tsementkrohvisegu Saint-Gobain Weber TT, tasandav, hall v., 3.2 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Krohvimise sisetöödele, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 3.2 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
6,88 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,88 €
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
3.0 kg / 1 tk
3,33 € / 1 kg
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Saint-Gobain Weber VH, tasandav, hall v., 20 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 20 kg
  • Töötemperatuur: 10 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
15,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
24,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,50 €
2.0 kg / 1 tk
12,25 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Veetõkkemastiks Saint-Gobain Weber 822
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
39,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,99 €
62,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 62,00 €
8.0 kg / 1 tk
7,75 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv müürisegu Saint-Gobain Weber, isoleeriv, 1000 kg
  • Segu tüüp: Isoleeriv
  • Aine / segu otstarve: Müürimistöödeks
  • Toote kaal koos pakendiga: 1000 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
107,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 107,99 €
199,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 199,00 €
1000.0 kg / 1 tk
0,20 € / 1 kg
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Saint-Gobain Weber VH, tasandav, valge v., 3 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Seina ja lae krohvimiseks, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 3 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
8,09 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,09 €
13,30 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,30 €
3.0 kg / 1 tk
4,43 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Saint-Gobain Weber LR+, tasandav, valge v., 3 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Seina ja lae krohvimiseks, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 3 kg
  • Töötemperatuur: 10 - 30 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
5,59 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,59 €
10,20 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,20 €
3.0 kg / 1 tk
3,40 € / 1 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kuiv pahtlisegu Saint-Gobain Weber, tasandav, 25 kg
  • Segu tüüp: Tasandav
  • Aine / segu otstarve: Müürimistöödeks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 30 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
12,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
19,40 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,40 €
25.0 kg / 1 tk
0,78 € / 1 kg
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Poleerimisketas Saint-Gobain Weber Vortex 5AM, 15 cm
Poleerimisketas Saint-Gobain Weber Vortex 5AM, 15 cm
  • Materjal: Alumiiniumoksiid, Nailon
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
39,92 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,92 €
74,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 74,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Poleerimisketas Saint-Gobain Weber Vortex 5AM, 12.5 cm
Poleerimisketas Saint-Gobain Weber Vortex 5AM, 12.5 cm
  • Materjal: Alumiiniumoksiid, Nailon
  • Pakendi kogus, tk: 1
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
27,37 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,37 €
51,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 51,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Lihvketas Saint-Gobain Weber Blaze, 150 mm x 12 mm
Lihvketas Saint-Gobain Weber Blaze, 150 mm x 12 mm
  • Läbimõõt: 150 mm
  • Sisemise augu läbimõõt: 12 mm
  • Sobib tööriistadele: Lihvimismasinatele
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
40,51 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 40,51 €
70,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 70,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
Poleerimisketas Saint-Gobain Weber 25602, 100 mm, 250 g
Poleerimisketas Saint-Gobain Weber 25602, 100 mm, 250 g
  • Kaubamärk: Saint-Gobain Weber
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
LOJAALSUSHIND
59,72 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,72 €
103,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 103,90 €
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte