Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Näita tooteid Kliendihind×
Kauba kättesaadavus Saadaval kauplustes×
49 - 57 kuvatud 57-st
Sorteeri:
Liim kasutusvalmis Soudal
LOJAALSUSHIND
16,79 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,79 €
24,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,19 €
0.6 l / 1 tk
40,32 € / 1 l
Liim kasutusvalmis Soudal
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Soudal, kasutusvalmis, pruunikas v.
LOJAALSUSHIND
3,99 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
0.28 l / 1 tk
20,68 € / 1 l
Universaalne kitt Soudal, kasutusvalmis, pruunikas v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruunikas v.
  • Võib lihvida pärast: 24 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kasutusvalmis Soudal
LOJAALSUSHIND
9,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
13,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,29 €
0.5 l / 1 tk
26,58 € / 1 l
Liim kasutusvalmis Soudal
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kasutusvalmis Soudal
LOJAALSUSHIND
12,69 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,69 €
18,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,69 €
0.75 l / 1 tk
24,92 € / 1 l
Liim kasutusvalmis Soudal
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aurutõkketeip ehitusele/remondile Soudal, 25 m x 60 mm
LOJAALSUSHIND
20,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,90 €
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 32,90 €
25.0 m / 1 tk
1,32 € / 1 m
Aurutõkketeip ehitusele/remondile Soudal, 25 m x 60 mm
  • Riba otstarve: Ehitusele/remondile
  • Pikkus: 25 m
  • Laius: 60 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Aurutõkketeip ehitusele/remondile Soudal, 40 m x 60 mm
LOJAALSUSHIND
29,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,90 €
46,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,90 €
40.0 m / 1 tk
1,17 € / 1 m
Aurutõkketeip ehitusele/remondile Soudal, 40 m x 60 mm
  • Riba otstarve: Ehitusele/remondile
  • Pikkus: 40 m
  • Laius: 60 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kasutusvalmis Soudal, 0.31 kg
LOJAALSUSHIND
7,19 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
10,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,39 €
0.31 kg / 1 tk
33,52 € / 1 kg
Liim kasutusvalmis Soudal, 0.31 kg
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
  • Liimi kasutusalad: Betoon, Keraamika, Kips, Kivi, Metall, Plaadid, Plast, Puit, Tellised
  • Hoida temperatuuril: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kasutusvalmis Soudal, 0.29 l
LOJAALSUSHIND
8,39 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
12,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,09 €
0.29 l / 1 tk
41,69 € / 1 l
Liim kasutusvalmis Soudal, 0.29 l
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
  • Liimi kasutusalad: Klaas, Metall, Plaadid, Tsement
  • Hoida temperatuuril: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kasutusvalmis Soudal
LOJAALSUSHIND
5,29 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
7,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,59 €
Liim kasutusvalmis Soudal
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
49 - 57 kuvatud 57-st