Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy A53
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy A33
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S22 Ultra
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,29
€
/ tk
Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S22 Plus
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,29
€
/ tk
Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S22
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Apple iPhone 13 mini
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
16,29
€
/ tk
Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Apple iPhone X, Apple iPhone XS
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
18,49
€
/ tk
18,49 € / 1 tk
Ainult veebis
- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Apple iPhone XR
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Diamond Glass Edge 3D Black Xiaomi 12 Pro, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi 12 Pro
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Diamond Glass Samsung Galaxy S21 Plus 5G- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S21 Plus 5G
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Samsung S9, 8H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 8H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S9
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Huawei P30 lite- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Huawei P30 Lite
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Iphone 7/8/SE 2020- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Apple iPhone 8, Apple iPhone SE, Apple iPhone SE 2020, iPhone 7
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitsekile Myscreen For Samsung Galaxy S10 3D, 3H- Materjal: Plastik
- Kõvaduse tase: 3H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S10
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Glass Edge, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Realme 7
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Diamond Glass Lite, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy A73
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Diamond Glass Lite, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S21 FE 5G
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Lite Xiaomi Mi A1/Mi 5X, 9H- Materjal: Klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi Mi 5X, Xiaomi Mi A1
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Lite Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9S, 9H- Materjal: Klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9S
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Lite Xiaomi Mi A2 / Mi 6X, 9H- Materjal: Klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi Mi 6X, Xiaomi Mi A2
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Lite Xiaomi Redmi Note 8, 9H- Materjal: Klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi Redmi Note 8
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Lite Realme 7 Pro, 9H- Materjal: Klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Realme 7 Pro
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Diamond Glass Edge 3D Black OnePlus 10 Pro, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: OnePlus 10 Pro
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Diamond Glass Edge 3D Black Xiaomi 12/12X, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi 12, Xiaomi 12X
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen Lite Xiaomi Redmi Note 8T, 9H- Materjal: Klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi Redmi Note 8T
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Iphone 7/8 Myscreen, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Apple iPhone 8, Apple iPhone SE 2020, iPhone 7
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: iPhone 7 Plus
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Niiskuskindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Iphone 6/6s Myscreen, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Apple iPhone 6, Apple iPhone 6S
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen, 9H- Materjal: Karastatud klaas, Plastik
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Huawei Honor 8A, Huawei Y7 2019
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S8
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Xiaomi Redmi Note 7/ Note 7 Pro- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Xiaomi Redmi Note 7 Pro
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Huawei Y7 2019- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Huawei Y9 2019
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy S10e
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Iphone 7 Plus Diamond, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: iPhone 7 Plus
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Samsung Galaxy A10- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy A10
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Galaxy A70, 3H- Materjal: Karastatud klaas, Plastik
- Kõvaduse tase: 3H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy A70
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Samsung Galaxy A40, 3H- Materjal: Karastatud klaas, Plastik
- Kõvaduse tase: 3H
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy A40
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen For Samsung Galaxy A30s- Materjal: Karastatud klaas
- Ühilduvad telefonimudelid: Samsung Galaxy A30s
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen, 8H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 8H
- Ühilduvad telefonimudelid: Huawei P Smart 2017
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitseklaas telefonile Myscreen, 9H- Materjal: Karastatud klaas
- Kõvaduse tase: 9H
- Ühilduvad telefonimudelid: Huawei P30 Pro
- Erikaitse : Kaitse kriimustuste eest, Löögikindel , Tolmukindel
Välja müüdud
Ekraani kaitsekile Myscreen, 12.9 "- Kaubamärk: Myscreen
- Ühilduvate tahvelarvutite mudelid: Apple iPad Air 4 10.5, Apple iPad Pro 2 10.5
- Sobib seadmetele suurusega: 12.9 "