Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Ideid hubase kodu jaoks

Kuidas kujundada väiksemat sorti vannituba – head nõuanded ja vannitubade näidised

Seda, et vannituba on üks ütlemata vajalik koht majapidamises, teame küll kõik. Sageli on see aga ka üks väiksemaid ruume elamises, eriti kui tegu on vanemapoolse korteri või majaga. Siinkohal tahamegi anda Sulle natuke mõtlemisainet, kuidas muuta ka väiksem vannituba remondi abiga üheks väga mõnusaks ja stiilseks paigaks, kus saaks mitte vaid tarvilikke toimetusi teha, vaid ka lõõgastuda.

Loe rohkem

Kuidas valida parim magamistoa valgustus?

Meie kliimas on valgustuse planeerimine üks kõige olulisemaid kodukujunduse aspekte. Suur osa aastast loomulikku päevavalgust napib ja seda on tarvis lisada erinevate valgustite näol. Mitmed uuringud toovad välja, et funktsionaalne valgustus tõstab tuju ja annab energiat. Hästi valitud valgustus annab võimaluse valida igaks tegevuseks ja meeleoluks sobiva valguslahenduse.

Loe rohkem

Hubasus ja romantika Sinu kodu jaoks

Domoletti aiamööbel on valmistatud vastupidavatest materjalidest, nii et see kestab igavesti ega vaja puhastamiseks mingeid pingutusi. Selle mööbli kollektsioon on ebatavaliselt hubane ja romantiline. Aiamööblit on väga lihtne puhastada - lihtsalt piisavalt puhast vett ja seepi. Ära kasuta keemilisi puhastusvahendeid ega abrasiivseid materjale. Pese kangaid pesumasinas temperatuuril 30 ° C.