Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Kuidas eristada orginaalseid lõhnaõlisid võltsingust?





E-poe maine

Originaaltoodet valides ja ostes soovitame pöörata tähelepanu ka klientide tagasisidele, mis kindlustab ja hõlbustab Sinu valikuid soovitud toodete osas. Turvaline ja usaldusväärne pood ei müü toote näidiseid ega testreid. Kui märkate kusagil toodet, millel on kirjas: „not for sale“ või „tester“ siis on see viide ebaausaid võtteid kasutavale müüjale, sest sellised tooted ei ole mõeldud müümiseks tulu saamise eesmärgil.

Päritolu

Päritolu või kauba soetamise koht. Kui ostukoht ei täpsusta lõhnaõlide päritolu, võib tekitada kahtlusi.

Pakend

Originaalpakendis parfüümi olemasolu on väga oluline, sest nii on võimalik kontrollida toote ehtsust. Toode peab olema originaalpakendis ning kaetud läbipaistva kilega. On olemas ka erandeid, kus tootja ei ole pakendanud toodet kilesse, kuid seda tuleb harva ette. Lisaks ei tasu soetada ka kosmeetikat ilma pakendita, sest see on võltsingu üks märkidest. Tähelepanu peaks pöörama ka parfüümipudelile endale – tuleb jälgida, et pihusti töötaks korrektselt ning pudel ei lekiks, ega immitseks vähimalgil määral tootes sisalduvat vedelikku. Neid samme jälgides saate veenduda, et toode ei ole võltsing ning vastab originaaltoote näitajatele.

Märgistused

Kõikidel toodetel peavad olema selged ja kergesti eristuvad triipkoodid. Toote allosas peab olema alati kleebis, nimi, partii number, maht, kontsentratsioon. Pakendi allosas peab olema märgitud trükitud partii number, sest tänu sellele saab kontrollida tootmise kuupäeva ja seeläbi teada saada toote säilivusaega. 

Aroom

Kui olete endale soetanud parfüümi, mille aroom erineb selgelt toote kirjeldusest, siis võib see tähendada toote mittevastavust reklaamitule. Peab arvestama võimalusega, et toote aromaatsed omadused on originaalsed ja õiged, kuid erinevused on tekkinud säilivusaja möödumisest. Toote omaduste veendumiseks piisab sellest, kui piserdada seda oma nahale - toode peab püsima nahal tuntavana vähemalt 2 tundi. Juhul, kui aromaatsed omadused kaovad vähem kui 1 tunni möödudes, siis võib tegu olla säilivusaja ületanud või võltsitud tootega. 
Parfüümvesi Juicy Couture Viva La Juicy Noir, 100 ml

Parfüümvesi Juicy Couture Viva La Juicy Noir, 100 ml

50,90 € / tk
0.1 l / 1 tk
509,00 € / 1 l
Ainult veebis
Tualettvesi Hugo Boss Bottled, 100 ml

Tualettvesi Hugo Boss Bottled, 100 ml

LOJAALSUSHIND
57,90 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 47,95 €
66,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,90 €
Laos
Ainult veebis
Tualettvesi Paco Rabanne 1 Million, 100 ml

Tualettvesi Paco Rabanne 1 Million, 100 ml

87,50 € / tk
0.1 l / 1 tk
875,00 € / 1 l
Laos
Ainult veebis
Parfüümvesi Dolce & Gabbana Dolce, 50 ml

Parfüümvesi Dolce & Gabbana Dolce, 50 ml

53,90 € / tk
0.02 l / 1 tk
2 695,00 € / 1 l
Ainult veebis
Tualettvesi Versace Man Eau Fraiche, 100 ml

Tualettvesi Versace Man Eau Fraiche, 100 ml

LOJAALSUSHIND
67,95 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,90 €
92,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,90 €
0.1 l / 1 tk
929,00 € / 1 l
Laos
Ainult veebis
Parfüümvesi Juicy Couture Viva La Juicy, 100 ml

Parfüümvesi Juicy Couture Viva La Juicy, 100 ml

LOJAALSUSHIND
52,04 €
/ tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 46,99 €
72,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 65,90 €
Laos
Ainult veebis