Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Kuidas kaunistada oma Jõululauda?

Valisime välja mõned erakordsed jõululauadisainid, mida on lihtne järgida ja imeline vaadata:

1. Kasuta Jõulutähte

Jõulutäht on võrratu jõulutaim, mis sobib täiuslikult kuldsete toonidega. Sa võid kasutada metalseid kuldtaldrikuid, küünlajalgu ja isegi söögiriistu. Parema kontrasti jaoks ürita hoida ülejäänud elemendid laual lihtsad – vali hele laudlina ja läbipaistvad klaasid.
 
2. Tähelepanu keskpunkt

Kui sa tahad, et jõululaud oleks stiilne ja lihtne, ära külva seda üle dekoratsioonidega. Kasuta ühte suurt kaunistust, mis on tähelepanu keskpunktis. Sul on vaja vaid ühte suurt vaasi, kuhu asetada erinevaid kunst- või pärislilli. Pane kokku jõulutähed, roosid ja moonid koos kuldsete ja roheliste lehtede ja punaste marjadega. Aseta vaas kuldsele kandikule ja sul ongi võrratu kaunistus laua jaoks!
3. Toolikaunistused

Isetehtud toolikaunistused on lihtne viis jõululaua särama löömiseks. Sul on vaja laia paela (eelistatavalt traadiga), väikeseid kuusekaunistusi ja pisut kunstlehti või -lilli. Moodusta tooli seljale ilus lips, kasuta säravaid ornamente ja kaunistusi lipsukese keskel.

4. Valged Jõulud

Peaaegu kõik unistavad valgetest jõuludest ning sa saad selle unelma sel aastal teoks teha. Täiesti lumivalge jõululaud, kus on väike valge jõulupuu, hõbetaldrikud ja -söögiriistad, hämmastab su külalisi koheselt. Ära unusta igale taldrikule asetada valget või hõbedast tähekest ja piserdada laudlina kunstlumega, et mulje oleks veelgi realistlikum! 
Joogiklaas RCR Adagio, 0.35 l, 6 tk

Joogiklaas RCR Adagio, 0.35 l, 6 tk

Sooduskood
5. Magustoidulaud

Sa võid põhilaua jätta küll lihtsaks, kuid piduliku mulje loomiseks proovi luua eraldi magustoidulaud. Selle särama löömine on lihtne – sul on vaja mõnda värvilist erinevate suurustega taldrikut, roosat laudlina ja pisut kuusekaunistusi, mida lauale asetada. Täida taldrikud šokolaadikommide, roosade ja valgete kommide, erinevate küpsistega ja voila! Me garanteerime, et selline magustoidulaud on sinu jõulupeo tähelepanu keskpunktis. 

6. Kirgas ja särav

Eriti piduliku jõululaua jaoks proovi kasutada nii palju metalseid värve kui võimalik. Hõbetaldrikud, kuldsed söögiriistad, metalsed pruunid küünlajalad, klaasist jooginõud ja erinevate suuruste ning kujudega metalsed kohamatid muudavad pühad meeldejäävaks. Ära unusta ka jõulukuuse tulesid sisse lülitamast! 

On tuhandeid viise, kuidas muuta oma jõululaud erakordseks ja pidulikuks ning sinu võimuses on valida meetod, mis sobib sinu traditsioonidega kõige paremini. Ära karda katsetada kujude ja värvidega, jõulud ei pea alati olema punastes ja rohelistes toonides!