Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Kingitused valentinipäevaks  - 10 romantilist mõtet

Foto: pixabay.com
Kingid mulle aega,
kingid mulle hetki,
kingid kinoskäike,
vaikseid rabaretki.
Kingid mulle käsi,
kingid mulle suu,
ülejäänud õnne
kohale toob muu...
(Mari Uri)

See artikkel on romantikute eri, nii et te olete hoiatatud. Siin jagame mõtteid teemal „kingitused Valentinipäevaks“, ja kui sõbrapäeva nime kandvas kirjatükis teeme juttu kingitustest sõpradele, siis siin anname ideid, mida kinkida kallimale – vanusest, soost, silmavärvist ja muust säärasest hoolimata. Sest lõpuks loeb ainult armastus. 

Siin lõhnab kallima järele

Kingitused Valentinipäevaks TOP10 esirinnas on kindlasti lõhnaõli, olgu see siis peene ja pisikese parfüümi, habemeajamisjärgse näovee, seebi või massaažiõli kujul. Armsamat tuntakse lõhnast. See pole vaid parfüüm, isegi, kui inimene elus kordagi seda päris-päris lõhnaõli ei kasuta, on tema lõhn segu temast endast ja nendest hügieenitoodetest, mis talle meeldivad. Vürtsikas, suviselt lilleline, värske greip, veidi viirukine…

Kallistus ja kaelakee

Foto: Gabriela Nunes  pixabay.com

Ehted on samuti populaarne kingitus, ja teate miks? Sest sinu kingitus kallima kaela või randme ümber on nagu pisike kallistus. Kandja tunneb seda vastu oma ihu ja see tuletab talle kogu aeg sind meelde ja seda hetke, mil sa selle talle kinkisid. Kas rohkem põhjust ongi veel vaja? Ilmselt ei.

Omnomnom küünlavalgel

Kui mõnes entsüklopeedias oleks märge „kingitused Valentinipäevaks“, siis pildivalikuks oleks ilmselt just romantiline õhtusöök, punases ja küünaldega. See on klassika. Praegusel ajal tasub välja söömaminekuga küll natuke ettevaatlikum olla, muidu võib koju kaasa tulla peale täis kõhu ja hea meeleolu veel midagi muud positiivset, mis aga sugugi positiivselt ei mõju. 

Mõni muu lahe idee – kokka ise. Või kokake koos ja proovige miskit, mida pole varem saanud-teinud, aga huvitab. 

Üks lahe elamus veel, mida saab veebist tellida, on pimeõhtusöök, mis tähendab, et restorani saabumise hetkest on sinul ja su kaaslasel silmad kaetud ning söömine-joomine ja kõik muu toimub pimeduses. Kes on proovinud, see teab, et see on väga väärt ja aistinguterohke kogemus.

Midagi maiasmokkadele

Foto: pixabay.com

Väidetavalt saavat kõiki inimesi karbi Rafaelloga ära osta, aga kui tahaks oma maiasmokale midagi ägedamat kinkida, tasuks vaadata kasvõi käsitöökommide poole, või väiksemat sorti isetegijate veebilehtedele – võid leida midagi täiesti unikaalset.  Või siis küpseta üks hea laar pannkooke; tehke üheskoos makroone või sööge end hoopis puuviljavaagnast läbi. Kingitused Valentinipäevaks ei pea olema keerulised! 

Kõige kaunim õis

Lilled kuuluvad küll Valentinipäeva juurde nagu kohv kohvihooliku hommikusse. Meie selle aasta trendisoovitus on aga, et esiteks – ära kingi liiga palju, suure viha rooside asemel vali mõni üksik kaunis õis, või kui kallim või sa ise vähegi roheliste näppudega olete, siis vali hoopis potilill, sellest on head mitmed aastad silmailu ja osa potis kasvajaid annab aia või rõdu olemasolul kevadel sinna ümber kolida. 

Ihule ja hingele

Foto: pixabay.com

Kosmeetika on palju enamat kui lihtsalt meik. Mitte, et meiki ei võiks kinkida, aga mõtle mõnusamalt. Väärt kingitused Valentinipäevaks on näiteks kodune spaa-päev, mida annab koos nautida, või ka mõni pisem tore toiming. Kuidas oleks näiteks uue küünelakiga, millega saab vastakuti ära värvida kõik varbaküüned? Mõni pikemaajalisem näomask? (Mehed, kes seda proovida on saanud, rohkem ei protesti!)

Käekell on randme ehe

Tunnista nüüd ausalt üles, kust sina harilikult kella vaatad? Telefonist, eks? Või äkki aktiivsusmonitori displeilt? Aga vähe pidulikumal hetkel? Või siis paikades, kus kahe eelpoolmainitud riistapuu akut nii lihtsalt laadida ei saa. Hästi valitud käekell suudab nende raskustega hakkama saada, ning olenevalt tüübist võib olla ka kauniks ehteks või praktiliseks matkakaaslaseks. 

Et unustamist ja stressi oleks vähem

Kui vanasti oli Hunt Kriimsilm oma üheksa ametiga kõva tegelane, siis tänapäeval jääks ta meist enamuste varju, või kuidas? Kõigil on sada tegemist ja ülesannet ja mida kõike veel peab meeles pidama. Ja ehkki Google Calendar on elu, siis kui ühel hetkel vool üles ütleb või telefon maha ununeb, algabki paanika. Ses osas teenib üks kaunis ja vastupidav märkmik inimest ikka kõige paremini. Nii et – su armsama väiksema stressi nimel, eks?

Elu on üks suur seiklus

Foto: Vașadi Viorel   pixabay.com

Üks parimaid Valentinipäeva traditsioone oleks, et lähete kuhugi ja teete koos midagi uut ja ägedat, või miskit, mis mõlemale väga meeldib. Variant B on varustada end kaameraga ja fännata, kuidas kallim end välja elab, sest alati ei pruugi huvid ja ka füüsiline võimekus klappida. Kõiksugu lahedaid elamusi pakuvad muidugi veebipoed, aga vinge kogemuse saab püsti panna ka ise (või sõprade abiga). Proovi! 

Kohvi ja teehoolikute eri

Ja kui muud paremat pähe ei tule (ei pea!), siis üks mõnus ja partneri-pärane kruus läheb ka alati loosi, vähemasti eeldusel, et tal neid juba kapis 20+x ei ole. Kohvi või teehoolikute puhul – mida suurem, seda parem! Või ehk hoopis termokruus? 

On Sul nüüd kingitused valentinipäevaks (vähemasti mõttes) valmis?

Olgu kingituseks asi või elamus, olgu ta suur või väike, aga kui sa valid kingi, mõeldes, mis su kallimat tõsiselt rõõmustab ja meeldivalt üllatab – olgu see siis lilleõis hambus, teatripilet või tema itsitamise saatel varbaküünte lakkimine – siis see ongi see kõige-kõige-kõige. 

Kaunist ja romantilist valentinipäeva kõigile! 
Grill Kamado Bono Grande, must, 59 cm

Grill Kamado Bono Grande, must, 59 cm

599,00 / tk
Laos saadaval tk
1 tk – 1.0 tk, 1 tk – 599,00 €
Saa jõuludeks kätte
Laos
Ainult veebis
SMART LEASING
Parfüümvesi Hugo Boss The Scent for Her, 50 ml

Parfüümvesi Hugo Boss The Scent for Her, 50 ml

51,50 € / tk
85,90 / tk
Laos saadaval tk
1 tk – 0.05 l, 1 l – 1 718,00 €
Ainult veebis
Parfüümvesi Hugo Boss Bottled Infinite, 100 ml

Parfüümvesi Hugo Boss Bottled Infinite, 100 ml

61,40 € / tk
89,90 / tk
Saa jõuludeks kätte
Laos
Ainult veebis